گالری عکس دینی - فرهنگی - سیاسی

%D9%88%D9%87%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AA.jpg

فیلم تکان دهنده ازتوهین به پیروان اهل بیت در عربستان - پایگاه اطلاع رسانی عروج

در این فیلم وهابی‌هایی که خود را "المطاوعه" می‌نامند در مسجد پیامبر (ص) به زائران پیرو اهل بیت (ع) و روحانیون حمله کرده و به آنها توهین می‌کنند.
این وهابی‌ها که به صورت گروهی و سازماندهی شده فعالیت می‌کنند، از پشت سر به روحانیون زائر حمله کرده و عمامه هایشان را از سرشان می‌اندازند و یا با دست به آنان ضربه می زنند و فرار می کنند.
تکرار این اقدامات توهین آمیز درحالی است که نیروهای امنیتی و پلیس سعودی بی تفاوت از کنار اینگونه اقدامات می گذرند.

اين اولين باري نيست که وهابيون سعودي به روحانيون شيعه حمله مي کنند. کمتر از يک ماه پيش حجة الإسلام و المسلمين سيد مرتضي حسيني، نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي ايران نيز که براي اداي فريضه عمره به عربستان سعودي سفر کرده بود، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

نماز اول وقت شاه کلید است !!

siVjRY_364.jpg

جوانی نزد شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی آمد و گفت

سه قفل در زندگی ام وجود دارد و سه کلید از شما می خواهم.

قفل اول اینست که دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم.

قفل دوم اینکه دوست دارم کارم برکت داشته باشد.

قفل سوم اینکه دوست دارم عاقبت بخیر شوم.

شیخ نخودکی فرمود

برای قفل اول، نمازت را اول وقت بخوان.

برای قفل دوم نمازت را اول وقت بخوان.

و برای قفل سوم نمازت را اول وقت بخوان.

جوان عرض کرد: سه قفل با یک کلید؟؟!

شیخ نخودکی فرمود :

نماز اول وقت شاه کلید است!

باطن شب قدر...

1.jpg

چند جمله از خود زهرا (سلام‌ الله علیها) نسبت به آن حادثه: «وَ‌رَکَلَ‌ الْبَابَ‌ بِرِجْلِهِ فَرَدَّهُ‌ عَلَیَّ وَ أَنَا حَامِلٌ»؛ چنان لگدی به آن درِ نیم‌سوخته زد و آن را بر روی من انداخت، در حالی که من باردار بودم، «وَ النَّارُ تُسْعَرُ»؛ آتش زبانه می‌کشید. زهرا (سلام‌الله علیها) می‌گوید: لگدی زد و در را بر روی من انداخت، «وَ‌تَسْفَعُ وَجْهِی»؛ من با صورت بر روی زمین افتادم. آتش زبانه می‌کشید و چهره من را می‌سوزاند. «فَیَضْرِبُ‌ بِیَدِهِ»؛ با دست به من سیلی زد. امّا سیلی چگونه بود؟ «حَتَّی انْتَثَرَ قُرْطِی مِنْ أُذُنِی»؛[1] چنان سیلی محکمی زد که گوشواره‌های من پراکنده شد.
1. بحارال، ج 30، ص 349.
اغیثینی یا فاطمه الزهرا ...

روز ششم ذي الحجه سال 1407 (مصادف با روز نهم مردادماه 1366 شمسي) يادآور مراسم «برائت از مشرکين» زائران ايراني خانه خدا و کشتار حجاج مظلوم ايراني در مکه به دست حکام آل سعود است.

resized_378532_938.jpg

resized_378531_963.jpg

resized_378530_743.jpg

resized_378529_877.jpg

بخاطر این فضاحت شرمنده ایم یا رسول الله

تصویر ننگ آوری که پیش رو دارید، در یکی از روزهای ژوئن سال 1967 میلادی، در

اراضی اشغالی فلسطین به ثبت رسیده است. سه تن از نظامیان ارتش صهیونیستی، پس از اشغال

یکی از شهرهای فلسطینی (احتمالا غزه) بر فراز مناره ی مسجدی در این شهر، با پرچم رژیم

صهیونیستی، عکسی به یادگار گرفته اند.

این عکس، سخنانی از استاد شهید، آیت الله مرتضی مطهری را به یاد می آورد که فرمودند:

« و الله قضيه‏ اي که دل پيغمبر اکرم را امروز خون کرده است ، اين قضيه [فلسطین] است . داستاني
که دل حسين بن علي(علیه السلام) را خون کرده ، اين قضيه است.بايد فکر کنيم که اگر حسين بن

علي امروز بود و خودش مي‏گفت براي‏ من عزاداري کنيد ، مي‏ گفت چه شعاري بدهيد ؟ اگر حسين بن‏

علي بود مي‏ گفت اگر مي‏ خواهي براي من عزاداري کني، براي من سينه و زنجير بزني، شعار امروز

تو بايد فلسطين باشد .
...به خدا خجالت دارد ما خودمان را مسلمان بدانيم ، خودمان را شيعه علي بن

ابي طالب(علیه السلام) بخوانيم.»

378125_240.jpg

siPYU5_300.jpg

با عرض پوزش ازهمگی نتوانستم این عکس رو نذارم وظلم به مردموکودکان فلسطینی رو به تصویر نکشم
به امید پیروزی شیعیان ورهایی آنان ازچنگال استکبار
آمین

- - - Updated - - -

si4qFq_535.jpg

- - - Updated - - -

sioRyt_535.jpg

چند فریم زجر آور...

siwJLf_265.jpg
لحظه شهادت مادری مقابل چشمان فرزندش
فکر کنم عکس از جنایت صیهونیستها در لبنان است.
دیدن این فریم عکسها حتی برای من ،زجرآور است؛نمی دانم آن کودک چه کشیده

si5WO0_265.jpg

siEOE7_175.jpg

sixDD2_175.jpg

sil6Lt_535.jpg

- - - Updated - - -

siojyD_472.jpg

روز قدس روز آرمانی ماست .روزی است که در آن ما هم به خود می اندیشیم و هم به مردم مظلوم فلسطین . ابتدا به به سود خود عمل میکنیم چرا که اگر مردم مظلوم فلسطین تا به امروز در سنگر مقاوت نمی ماندند معلوم نبود چه بر سر دیگر کشورها از جمله کشور ما می افتاد .
آیا به این فکر کردیم که اگر ما به فلسطینیان کمک نکنیم و در کل به محور مقاومت در جهان چه اتفاقی برای ما می افتد ؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

siU5ek_535.jpg

مدافع حرم حضرت زینب سلام الله علیه که تیر به قلبش خورده اما همونطور که تو عکس می بینید خدا حفظش کرده ..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia
si1nEt_535.jpg

فریاد اتحادم، گوش و دل استکبار را لرزانده است. از همین راه دور، عجز و ناتوانی‏ اش را به نظاره نشسته ‏ام. او خوب می‏داند که این پرچم سرخ، همیشه پا برجاست و روزی زیتون، طعم واقعی‏اش را خواهد یافت...

و هرگز از تو راضی نمی شوند مگر ...

siTmJ2_535.jpg

وَلَن تَرْضَی عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَی حَتَّی تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ (التوبة/120)

وهرگز یهودیان ونصاری از تو راضی نمی‏شوند مگر آنکه ازدین آنان پیروی کنی

بالا