کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

aghorbani2011

New member
من خروس زیرکم!!خخخخخ.ممنون نه منظورم اینه خیلی دوس دارم قبول بشم وگرنه الان ک چیزی قابل تغببر نیست فقط دعا میکنم.شب خوش

love virology

New member
تا 2شنبه معلوم میشود پس صبر کنید و ارامش / فیلم هیا متافیزیکی ببینید تا بیشتر لمس کنید رشته رو تا خودتونو نزدیک ببینید به رشته مورد علاقه خود / شاد باشید

shiren

New member
چرا انقد شوک وارد میکنن بابا همون اول بگید چندم میاد خیال همرو راحت کنین دیگه بچه ها یه وقت خودتونو سبک نکنید نهم برین سایتو سر بزنین چون اونموقع اعلامیه زدن هفته دوم شهریور بهدش دوباره میزنن نیمه دوم بعدش میزنن فردا فرداش که میری میبینی بامداد روز بعدش نتایج رو سایته بگذریم بچه ها کسی رنج قبولی فردوسی روزانه شبانه میدونه چه حدودایی هستش فک کنم خیلی باید متغییر باشه چون شنیدم تا نزدیک سیصد قبول شدن تا حالا؟

payiz_zxc

New member
چرا انقد شوک وارد میکنن بابا همون اول بگید چندم میاد خیال همرو راحت کنین دیگه بچه ها یه وقت خودتونو سبک نکنید نهم برین سایتو سر بزنین چون اونموقع اعلامیه زدن هفته دوم شهریور بهدش دوباره میزنن نیمه دوم بعدش میزنن فردا فرداش که میری میبینی بامداد روز بعدش نتایج رو سایته بگذریم بچه ها کسی رنج قبولی فردوسی روزانه شبانه میدونه چه حدودایی هستش فک کنم خیلی باید متغییر باشه چون شنیدم تا نزدیک سیصد قبول شدن تا حالا؟

چه رشته ای مد نظرتون هست؟؟؟

aghorbani2011

New member
خوب بچه ها حالا روز شمار حال میده:25r30wi:
اگر هشتم شب جوابا بیاد پس
3 روز مانده به اعلام نتایج!!!

aghorbani2011

New member
ببخشید زهرا خانم.محض خنده و هیجان گفتم.ببخشید.یک روز مونده دیگه.خخخ.خودمم خیلی استرس دارم.راستی شما رتبه ی بیوفیزیکتون چند بود؟تو انتخاب رشته هم زدید؟!

zahra b

New member
باور کنید دقیق یادم نیست چند بود ولی فک کنم زیر صد بود
بیوفیزیکم نزدم و شما خوشحال باشین.

aghorbani2011

New member
آخ جووون.لطف کردین نزدین.خخخ.اخه بنده 15 روز بیشتر نخوندم بخاطر مشکلی ک پیش اومد پنج روز مونده هم بیمار شدم.آرزومه سال اول بیوفیزیک تهران بیارم راحت بشم.

- - - Updated - - -

شما چی میخاین قبول بشید؟

zahra b

New member
ان شالله که قبول میشین..
من خودم ژنتیک دوسدارم ولی بخاطر ی سری شرایطا باید تهران قبول میشدم واسه همین رشته ها دیگه تهران جلوتر از ژنتیک شهرا دیگه زدم..
ژنتیک خوارزمی احتمالا قبول میشدم ک متاسفانه الزهرا جلوتر زدم و الان پشیمونم و فقط دعا میکنم الزهرا قبول نشم.

aghorbani2011

New member
ممنونم لطف دارید.ان شالله شما هم قبول میشید.ضمنا الزهرا تا اونجایی ک من میدونم اساتیدش خیلی خیلی بهتر از خوارزمیه!حتی از اساتید ما اونجا تدریس میکردن.بنده شهید بهشتی بودم.

love virology

New member
بیوفیزیک کجاها داره / بهت قول میدم جای خوب قبولی / اخه کسی سراغ این رشته های خاص نمیره /

بالا