کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

aghorbani2011

New member
نه پارسال سوم دادن.پیارسال پنجم.اما اسال مرداد ماه گفته بودن هفته اول.امروز مشاور عالی سازمان سنجش گفته تاریخ دقیقش مشخص نیست اما حتما دهه اول شهریور اعلام میشه.راستی شما هم بیوفیزیک زدین عایا؟؟؟؟

zahra b

New member
من نزدم ...فک کنم رتبم واسه بیو فیزیک زیر صد بود شانستون بالاست واسه قبولی

ati1408

New member
سلام بچه ها . یکی از دوستان من برای ژنتیک ، رتبه ش حدود 2000 شده . به نظرتون جایی شبانه قبول میشه ؟ یا بهش بگم برای سال دیگه بخونه ؟

aghorbani2011

New member
2000?؟؟؟والا از حدود رتبه ها خبرندارم اما فک کنم برای سال بعد بخونه بهتره.خیلی بعیده قبول بشه.چون ژنتیک پر طرفدارم هست

ati1408

New member
2000?؟؟؟والا از حدود رتبه ها خبرندارم اما فک کنم برای سال بعد بخونه بهتره.خیلی بعیده قبول بشه.چون ژنتیک پر طرفدارم هست

ممنون از شما :) البته خودم خیلی بهش گفتم که الکی معطل رتبه ها نمونه و شروع کنه ولی میگه منتظر نتایج میمونه . بیخودی منتظره !
موفق باشین :)

aghorbani2011

New member
ممنون همچنین.راستی بچه ها جوابا 9 شهریور اعلام میشه.امروز گفتن.بیخود منتظرنباشید.

زینبی

New member
سلام. توی دفترچه هم زده بودن دهه اول شهریور اعلام میشه. از من بپرسین که میخوام هیچوقت اعلام نشه!!!! چون می ترسم!!!!

- - - Updated - - -

بچه ها راستی کسی حدودای قبولی خوارزمی در رشته ها بیوشیمی و سلولی رو می دونه؟ روزانشو؟

aghorbani2011

New member
خخخخخخ. آره ولی مرداد ماه گفته بودن هفته اول پارسالم سوم داده بودن.منم میترسم.خیلی.این چند روزه دیوانه شدم.فقط آرزومه بیوفیزیک تهران بیارم

aghorbani2011

New member
بچه ها یک هفته بریم مطالعه و تفریح اصلا بی خیالی.چون هر چقد فک کنیم ک جوابا نمیاد.پایه اید
؟

زینبی

New member
والا منکه دارم همین کارو می کنم فقط هر روز سایتو چک می کنم که تکلیفم معلوم بشه اونم با ترس و لرز

زینبی

New member
آخه من اونجا رو هم زدم. بیوشیمی و سلولی. سلولیم دویست و خرده ای شده. نمی دونم دانشگاهش چجوریه. همینطوری زدم.

زینبی

New member
خدایا هر چی خودت صلاح میدونی. دیگه سپردیم به توقبولی، دانشگاه، رتبه، استرس.... دیگه بی خیال...

aghorbani2011

New member
ان شالله قبول میشی آبجی.چون دانشگاهش ی خرده حاشیه است کمتر میزنن اما استاداش خوبن.ان شالله حتما قبول میشید

- - - Updated - - -

خوب آبجی دیگه هر روز سایتو چک نکنید.گفتن ک 9 شهریور میاد خودتونو بزنید به بیخیالی انگار اصلا کنکور ندادید

- - - Updated - - -

اصلا تکرار کنید.هی بگید دیگه بیخیال.تو کل به خدا تلقین مثبت خیلی تاثیر داره.

aghorbani2011

New member
ممنونم.ان شالله موفق باشید.میدونم.آخه من رتبه م لب مرزه.آرزوم اینه بیوفیزیک دانشگاه تهران بیارم.خدایا یعنی میشه

بالا