کلیپس!!(طنز)

mexin

Well-known member
دیروز یه دختره داشت از زیر یه ساختون نیمه کاره رد میشد،
یهو از بالا یه آجر افتاد تو سرش ولی هیچ اتفاقی براش نیوفتاد!
نگو آجره خورده به کلیپسش جونشو نجات داده
کلید اسرار
این قسمت :
کلیپس هارا مسخره نکنید :))
:thumbsupsmileyanim:

gentelman70

New member
آقا یه روز داشتم میرفتم یه کیلیپس هم داشت میرفت
نکته داستان کلیپس هم راه میرود

mexin

Well-known member
امروز یه کلیپس خودش ازم خواست اینو بنویسم اینجا که دوباره تاپیک کلیپس بالا بیاد...باور نمیکنید؟ برید از خودش بپرسید...:tonguesmiley:

یه کیلیپس دارم قلقلیه
سرخ و سفید، یه متریه
میذارم سرم هوا میرم
نمیدونی تا کجا میرم
من این کیلیپسو نداشتم
قد کوتاهی داشتم
افسردگی هم داشتم!
بی اِفم بهم عیدی داد
یه کلیپس یک متری داد:riz481:

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
مورد داشتیم دختره به خاطر کلیپسش نتونسته سوار تاکسی بشه با وانت رفته دانشگاه:ph34r-smiley::25r30wi:

mexin

Well-known member
امروز داشتم با یه کلیپس حرف میزدم،بعد نیم ساعت فهمیدم یه دختر زیرش قایم شده بود :))):motat:

mexin

Well-known member
تیکه جدید حراست دانشگاه به دخترا : هی کلیپس با توام!:ad54ad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mikhak s

Leyenda

Well-known member
هشدار جدی:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

28041311747216153556.jpg

aram ft

New member
پس کلیپسش کو؟//:21::21:

خب کلیپس رو سر دوس دختر پسر همسایشون بوده دیگه....:smilies-azardl (113

ولی خداییش من کاری ندارم بعضی ها خیلی افراط می کنند و به قول شما انگار مگالوسفالی گرفتند ولی خیلی ها به خاطر این کلیپس می زنند که روسری و شال یا مقنعه از سرشون سر نخوره. خداییش وقتی کلیپس می زنی دیگه شال رو سرت محکمه از جاش تکون نمی خوره. اینو گفتم بیشتر واسه آقایون که فکر نکنند هر کسی کلیپس می زنه فقط به خاطر جلب توجه و فشن بودنه...

شفيع

New member
بچها زندگی بدون کلیپس برای سروران همانند دریای بدون آب برای کوسه هاست.ههههههههههههههه

pashmak

New member
اینا همش از حسادته نمیتونید بزارید وگرنه میزاشتید مثل ابرو رنگ و ارلایش که دست دخترا رو از پشت بستی

شفيع

New member
اینا همش از حسادته نمیتونید بزارید وگرنه میزاشتید مثل ابرو رنگ و ارلایش که دست دخترا رو از پشت بستی

دختران قلیون کش!دختران موتور سوار!دختران جیب زن!دختران تیغ زن! کی دست کی رو از پشت بسته آبجی.ههههههههههه

pashmak

New member
منظور تو کارهای هنری بود شفیع از رو قرصات امپول وریدی هم هست بهتره ها اثرش زودتره

sara77

New member
باور کنین اگه کلیپس میدونست اینقد مهم میشه واسه این پسرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا زودتر خودشو علنی میکرد
حالا یه چیزی میگماااااااااااااااااا شما ی فکری واسه خودتون کنین که با همین کلیپسا هم قدمون از شما خیلی بلنددتر میشه ینی دیگه ریز میینیمتون هم یه خاریه تو چشم شمما کلا باید مثت فکر کرد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ حالا بشینین باز کلیپس کنین

mahsa.

New member
خو کلیپس من الان خراب شده گلاش خوابیده از بس چادرم روش سنگینی کرده الان یه تامهر بذارین برای من کلیپس بخرین.

بالا