کلیپس!!(طنز)

mexin

Well-known member

ﻋﻤﻮ ﮐﻠﯿﭙﺲ ﻓﺮﻭﺵ !
ﺑﻠﻪ !
ﮐﻠﯿﭙﺲ ﮐﻢ ﻓﺮﻭﺵ !
ﺑﻠﻪ !
ﮐﻠﯿﭙﺴﺖ ﺟﺎ ﺩﺍﺭﻩ ؟
ﺑﻠﻪ !
ﺩﻭﺭِﺵ ﭘَﺮ ﺩﺍﺭﻩ ؟
ﺑﻠﻪ !
ﻋﻤﻮ ﮐﻠﯿﭙﺲ ﻓﺮﻭﺵ !
ﺑﻠﻪ !
ﻣﻦ ﮐﻠﯿﭙﺲ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ !!
ﺑﻠﻪ !
ﮐﻠﯿﭙﺲ ﺗﮏ ﺩﺍﺭﯼ !
ﺑﻠﻪ !
ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﺷﺐ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ !!
ﺑﻠﻪ !
ﻋﻤﻮ ﭼﮑﻤﻪ ﻓﺮﻭﺵ !!
ﺑﻠﻪ !
ﭼﮑﻤﻪ ﮐﻢ ﻓﺮﻭﺵ !
ﺑﻠﻪ !
ﭼَﮑﻤﺖ ﻋُﻤﻖ ﺩﺍﺭﻩ ؟
ﺑﻠﻪ !
ﺍﺭﺗﻔﺎﻉ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ؟؟
ﺑﻠﻪ !
ﻋﻤﻮ ﭼﮑﻤﻪ ﻓﺮﻭﺵ !!
ﺑﻠﻪ !
ﻣﻦ ﭼﮑﻤﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ !
ﺑﺎﺷﻪ !!
ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﺭُﺏ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ !!!
ﺑﺎﺷﻪ

mexin

Well-known member
مورد داشتیم تو سونوگرافی از کلیپسش فهمیدن بچه دختره :))))

@... zahra

New member
عجب تایپیک باحالیه...مکسین روحت شاد روحم شاد شد..:thanks:.ولی بوخدا من کلیپس نمیبندم..هستن دخترایی مثه من...نیمه خالیه لیوانو نبینین فقط....:black_eyed:.

firoozeh

New member
مورد داشتیم دختره خواست خودکشی کنه رفت رو پشت بوم خودشو از بالا پرت کرد پایین ولی بواسطه ی پرهای کلیپسش به آرومی روی زمین فرود اومد.... تیرش به خطا رفت !!!!!!!!
باباهای گرامی کلیپس بخرید و دختراتونو از انواع بلایا حفظ کنید !!!
:(40):

firoozeh

New member
ی بارم داشتم تو خیابون راه میرفتم ی موتوری اومد پیچید جلوم گرخیدم عقبکی رفتم خوردم زمین ........سرم خورد به جدول گفتم الان ضربه مغزی شدم رفته ! ولی چشم باز کردم دیدم ای دل غافل ضربه فنی شدم کلیپسم خورد شده ....بیچاره کلیپسم....اگه نبود به نظرتون الان زنده بودم ؟؟؟؟؟هان هان هان ؟؟؟

firoozeh

New member
جدیدا باباها برای حفظ دختراشون از انواع حوادث صدقه نمیدن کلیپس میخرن

firoozeh

New member
اونقدی قیمت کلیپس داره این روزا بالا میره که دلار باید بیاد جلوش لنگ بندازه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

firoozeh

New member
یعنی یادم نمیاد ی کلیپسمو بعد چند وقت استفاده مفید دور انداخته باشم ............همه بعد از نهایتا یک هفته خرد و خاکشیر شدن ........ مدیونید فک کنید بلا استثنا همه رو لگد کردم با پام نفهمیدما !!!!!!!!!!

gentelman70

New member
یعنی یادم نمیاد ی کلیپسمو بعد چند وقت استفاده مفید دور انداخته باشم ............همه بعد از نهایتا یک هفته خرد و خاکشیر شدن ........ مدیونید فک کنید بلا استثنا همه رو لگد کردم با پام نفهمیدما !!!!!!!!!!

هاییی ووخششیدیه منو اییی هدفت از ایجاد ارتفاع مث ... چی بیدیه؟

gentelman70

New member
ی بارم داشتم تو خیابون راه میرفتم ی موتوری اومد پیچید جلوم گرخیدم عقبکی رفتم خوردم زمین ........سرم خورد به جدول گفتم الان ضربه مغزی شدم رفته ! ولی چشم باز کردم دیدم ای دل غافل ضربه فنی شدم کلیپسم خورد شده ....بیچاره کلیپسم....اگه نبود به نظرتون الان زنده بودم ؟؟؟؟؟هان هان هان ؟؟؟

شما مراقب باش کیلیپستون نگیره به برق محل ما برقمون قط وشه

mexin

Well-known member
وقتی دخترا کلیپسشون رو باز میکنن...خخخخخخخخ

51145786730464123661.jpg

کرهانی

New member
آهای آقا پسرا چه خبرتونه این قدر به کلیپس دخترا گیر میدی؟
نکنه ناراحت میشین تنها راه تشخیص دخترا با پسرا شده؟
اگه ناراحتید شمام بزنید خب!
شما که ابرو بر می دارید و ساپورت می پوشین و موهاتونم بلنده،خب کلیپسم بزنید راحت شین دیگه
:25r30wi:
1510598_770015776345346_1761404990_n.jpg

mexin

Well-known member
بلندگوي بيمارستان اعلام كرد: كليپسي كه طبقه اوله به اتاق عمل!!!!!!!!!!!

ZOT

New member
خیلی دلم میخواد یه چیزی بگم! ولی میدونم بحث طولانی میشه و این انجمن هم نمیشه توش بحثهای اینچنینی رو باز کرد!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

mahsast

New member
خودم یه بار کلیپسمو جا گذاشتم تو اتوبوس مامانم میگه اتوبوس مال شهر خودمونه دوباره برگشت اینجا برو بردار:5:

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:خدایا اینجور شادیا رو از ما نگیر خخخخخخخخ

بالا