کلوب بچه های علوم آزمایشگاهی

somaye.66

New member
سلام دوستان،من تازه عضو شدم کاردان آزمایشگاه و بیکار،3 ساله پشت در کارشناسی موندم و هر سالم رتبم بین 500 تا 600 میشه،خسته شدم واقعا

somaye.66

New member
سلام. بچه ها کنکور کاردانی به کارشناسی 91, علوم ازمایشگاهی دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شدم. خدای خوبم ممنون کو زحمتامو بی نتیجه نذاشتی:thumbsupsmileyanim:
سلام خانومی،منم کاردانی به کارشناسی 91 شرکت کردم فقط تهران زدم قبول نشدم نمی دونم رتبم چند بود،مثل سالهای قبلم نخونده بودم،اگه ممکنه یه وقتی و بزارین باهاتون آشنا شم و کمکم کنید واسه 92[/b]

yasmina

New member
هزاران درود به تمام بچه های مظلوم و زحمت کش علوم ازمایشگاهی . منم علوم پزشکیه ایران خوندم .

mahya70

New member
سلام خدمت سفید پوشانه بی ادعا و خدمتگزار
ترم4 علوم آزمایشگاهی یاسوج میخونم
از آشنایی با شما واقعا خوشحالم

arezoo90

New member
اره سمیه جان اینطور که بوش میادبچه های علوم فعال نیستن چراواقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
مامیتونیم خیلی بهم کمک کنیم هم ازلحاظ شغلی وهم تحصیلی چون هرکدوممون یه سری اطلاعات خوب واسه گفتن داریم
بچه های خوب علوم سفید پوش های زحمت کش سکوت نکنین
بیاین کلوپمون روشلوغ کنینم درودیواراش پوسیدن به خدا
تقدیم به همه ی علوم ازمایشگاهی ها:heart::riz304:

negar62

New member
سلام دوستان گلم . چرا اینقدر ناامید هستین ؟! من توی مباحث دیگتون تا حدودی بودم و مطالبی نوشتم .... منم تا 4سال پیش مثل خیلی از دوستامون کاردان بودم اما الان ترم دوم ارشدم . پس میشه ! تازه دوشیفتم کار می کردم ! فقط شانس آوردم مجردم!!!:smiliess (3): حالا یادتون نره که کار نشد نداره! باید توی هر چیزی سیاست داشت! مثل خودشون....! گرچه که ما مثل رشتمون مورد آزمایش مسئولینمون قرار گرفتیم ... اما پیروزی توی هر چیزی فقط با پیگیری و اصرار هست . اینم یه نظر دوستانه اینکه راه ما فقط به تاسیس آزمایشگاه ختم نمیشه ! خوب می دونین که توی این دوسال اخیر ( از 10 سالی که من توی آزمایشگاه کار می کردم .. ) بحران مالی و رقابت بدجوری دامنگیر آزمایشگاهها شده . از طرف دیگه راههایی مثل شراکت ، تدریس ، شرکت تولیدی کیتهای آزمایشگاهی و... هم هست . بالاخره بچه های آزمایشگاه بیکار نمی مون . فقط اینکه باید به جای مقابله به مثل با همکاران پاتولوژیست باید صلاحیت علمی و شایستگی خودمونو نشون بدیم . در ضمن یادتون نره چرخ دنیا همیشه به یه روال نمی چرخه یه روزی هم .......

reza.m

New member
من امسال از دفترچه كارداني به كارشناسي جا موندم غافلگيرمون كردن كي اومد خدا مي دونه!
هر جا هم رفتم گفتم بابا من پول نميخوام نمادين ميام همه كاراتونم مي كنم!همه هم تاكيد كردن دختر ميخوايم!
يه جا با كلي پارتي بازي اينو ببين اونو ببين رفتم دكتر گفت پسرجان ببين من دختر ميخام!حالا شمارتو بده!گفتم عزيزم شماره نميدم لازمت نميشه!

farzad.lab

مدیر بخش
عجب کلوپ سوت و کوری ،ماهی 1 بارم نمیان دوستانمون

سلام
حدود 2 ماهی هست این انجمن میام ... توی این 2 ماه هم تقریبا هر روز بودم ... زیاد بچه های علوم فعال نیستن . کلا ما ایرانی اا تا شب امتحان نرسه و ازمون ارشد و دکترا حسابی نزدیک نشن یادمون به درس نمیوفته . :sad:

امیدوارم این روند ادامه نداشته باشه و بچه فعالیتشونو بیشتر کنن
حق بچه های علوم خیلی بیشتر از ایناس

دانشجوی کارشناسی علوم ... واحد پزشکی تهران

arezoo90

New member
نمیدونم چرا اینطوریه منم با اینکه میخوام سوادم و بیشتر کنم ولی اصلا حس درس خوندن ندارم و دقیقا موقع امتحان یادم میفته دانشجو هستم !!!!!!!!!!!!!!:ph34r-smiley:

reza.m

New member
من 2-3 سالي ميشه هيچ كاري نكردم حتي 1 خط هم راجب رشتمون نخوندم!
بيكاره بيكار!
لعنت به سربازي!
خودمم تنبل هستم مي دونم اما خوب توضيح دادم كه چطور انگيزه رو ميگيرن از آدم!

reza.m

New member
بچه ها يه سوال فني ما ميتوني كارداني به كارشناسي صنايع غذايي بخونيم؟
اگه بشه خيلي خوب ميشه چون بدون كنكور فكر كنم آزاد ميگيره از اين بي كاري بهتره كه حداقل درس مي خونم!

arezoo90

New member
همین که شما میخواین دوباره شروع کنید خیلی عالیه.
عوامل بیرونی خیلی تاثیر داره ولی خوب خودمون مهم تر از همه هستیم تو تصمیم گیری.
حالا هی دیگران بگن برو درس بخون اگه خودم نخوام که نمیرم سراغ درس!
میتونین دوباره شروع کنید چیز زیادی از دست ندادین.
به همه چی تو زندگی به عنوان تجربه ای که لازمه باید نگاه کرد.

mohana

Well-known member
من 2-3 سالي ميشه هيچ كاري نكردم حتي 1 خط هم راجب رشتمون نخوندم!
بيكاره بيكار!
لعنت به سربازي!
خودمم تنبل هستم مي دونم اما خوب توضيح دادم كه چطور انگيزه رو ميگيرن از آدم!

سلام...
شما بالاخره چه رشته ای و انتخاب کردین؟ دندون..دارو...یا هماتو؟

TUMS

Well-known member
:riz304:درود فراوان به هر چی علوم آزی هست
سلام :riz304:

بالا