کلمات لزگی

iran khanom

Member
با سلام
فايل جديد شامل
جديدترين فايل ورد
فايل لاينتر ارائه شد توسط صادق
فايل پي دي اف 504و 1400 ارائه شد تو سط كاربرمحسن
فايا پي دي اف ترجمه كامل عصر پنجشنبه91-90توسط كاربر كارشناس
فايل نرم افزاري موبايل504و 450 كلمه ارائه شده توسط كاربر
fatiguli
ارسال شد
فايلها بدستتان رسيد اطلاع دهيد
در پناه خداوند خود و خانواده محترمتان سالم و موفق و پيروز باشيد
خداوند يار و ياري رسانتان
با بهترين آرزوها

آخرین ویرایش:

شکلات

New member
سلام منم دوست دارم با شما باشم میشه منم به جمعتون راه بدید لـــــــــوفاا
البته من دارم برای سال دیگه برنامه ریزی میکنم

iran khanom

Member
با عرض پوزش دوستان متاسفانه يك اشتباه تايپي رخ داده.يكي از فايلها ترجمه زبان عصر پنجشنبه 91-90بوده كه من نوشتم عصر جمعه91-90.ببخشيد.ممنون از تذكر كارشناس عزيز

iran khanom

Member
با عرض پوزش دوستان متاسفانه يك اشتباه تايپي رخ داده.يكي از فايلها ترجمه زبان عصر پنجشنبه 91-90بوده كه من نوشتم عصر جمعه91-90.ببخشيد.ممنون از تذكر كارشناس عزيز

سلام.متن سه ازمون83-82صبح باشما.ممنونم.معني لغات دراورده شده.شما لطفا متن و سوالات آن را به متن فارسي روان ترجمه كرده و ارسال نماييد

karshenasgh

New member
سلام.متن سه ازمون83-82صبح باشما.ممنونم.معني لغات دراورده شده.شما لطفا متن و سوالات آن را به متن فارسي روان ترجمه كرده و ارسال نماييد

سلام ایران خانوم عزیز. خسته نباشید. ممنون که اشتباه تایپی رو اصلاح کردی.:28:

فکر کنم این پیام رو می خواستی برای شکلات عزیز که تازه به جمعمون اومده بزاری که اشتباهاً برای نوشته مربوط به خودت گذاشتی! درسته؟... :ad54ad:

karshenasgh

New member
یوهوووو کسی منو نمیبینه

سلام شکلات عزیز. ببخشید که نمی تونیم جوابتو بدیم. آخه این روزا روزهای نزدیک کنکوره و بچه ها استرس دارن و همه مشغول درس خوندنن. فکر می کنم شما تازه به جمع بچه های سایت اومدی و می خواهی برای کنکور سال 92 آماده بشی. ان شاءالله بعد از کنکور که سرمون خلوت شد بهتر راهنماییت می کنیم ولی برای الان شما باید اینطوری که من از پیام ایران خانوم فهمیدم آزمون سال 83-82 صبح رو کامل ترجمه کنی و برای ایران خانوم بفرستی تا در طرحمون شریک بشی و فایل هایی رو که تهیه شده برای شما هم فرستاده بشه. اگه نکته مبهمی وجود داره لطفاً صبر کن تا بچه ها بیان و جوابتون رو بدن. موفق باشی...

iran khanom

Member
سلام منم دوست دارم با شما باشم میشه منم به جمعتون راه بدید لـــــــــوفاا
البته من دارم برای سال دیگه برنامه ریزی میکنم

سلام ببخشيد اشتباه جوابتونو دادم ديگه اين چند روز درگير كنكور ازاد بودم
.متن سه ازمون83-82صبح باشما.ممنونم.معني لغات دراورده شده.شما لطفا متن و سوالات آن را به متن فارسي روان ترجمه كرده و ارسال نماييد

karshenasgh

New member
ببخشید ایران خانوم که من جواب شکلات رو دادم. مثل اینکه منم اشتباه متوجه شده بودم و راهنمایی اشتباه کردم.:14:
شکلات جان. همون کاری که ایران خانوم گفتن رو لطفاً انجام بدین.:riz513:

iran khanom

Member
ببخشید ایران خانوم که من جواب شکلات رو دادم. مثل اینکه منم اشتباه متوجه شده بودم و راهنمایی اشتباه کردم.:14:
شکلات جان. همون کاری که ایران خانوم گفتن رو لطفاً انجام بدین.:riz513:

اي بابا اين چه حرفيه دوست جونم.ممنونم از زحمات زيادت.شما سرور مايي .چاكريم(اين آخريه جاهل نبوديم كه شديم.شرمنده ديگه)من خودم اين چند روز قاطي كردم همه چيزو اشتباهي ميگم.قاط زدم.فكر كنم تاثير نزديكي به كنكوره.:j58r36j3gcr4suxymup

شکلات

New member
ببخشید دوستان من راستش هرچی گشتم کتاب لزگی را نیافتم
میشه بگید این ازمون دقیقا مربوط به چه دوره و رشته ای هست تا من بتونم تو نت سرچ کنم پیداش کنم و بتونم معنی کلمه هارو در بیارم

iran khanom

Member
ببخشید دوستان من راستش هرچی گشتم کتاب لزگی را نیافتم
میشه بگید این ازمون دقیقا مربوط به چه دوره و رشته ای هست تا من بتونم تو نت سرچ کنم پیداش کنم و بتونم معنی کلمه هارو در بیارم

هر ازمون و متني را كه مايل بوديد معني كنيد فقط اعلام كنيد

بالا