کسی جادو شده؟؟؟؟؟؟

gollaleh

New member
چند ماه پیش بود.بادوستام در مورد جادو وفال صحبت میکردیم.خیلیاشون میگفتن فلان فالگیراینو گفت دقیقا همون شد,یکی دیگه میگفت گدشتمو کامل گفت..منم میگفتم اصلا معتقد نیسم مگه میشه یه آدم ازآینده خبر داشته باشه اگه اینجوریه ک چرا جلوی اتفاقات بد رو نمیگیرن..چرا مثلا نمیگن فلان جا یه ساعت دیگه زلزله میاد...بحث های هم در مورد جادو شد..خلاصه ازم خواستن ک امتحان کنم.رفتم...فالگیر ازچیزای گفت که فقط خودم میدونسم..مونده بودم...یه چیذایی هم واسه آینده م گفت که ناخودآگاه منتظرم اتفاق بیفته با این که هنوزم نمیتونم قبول کنم این قضیه رو..
شما نظرتون چیه؟تا به حال امتحان کردین؟آیا به جادو معتقدین؟

eco.bio

New member
من اصلا به جادو اعتقادی ندارم. حالا فالگیرا یه چیزایی از گذشته ادم میگن که راسته. بعدش ادم حس میکنه که اینا همه چیزو میدونن. نمیدونم این سایت بود یا کجا بود خوندم که اونا یعنی فالگیرا هم با جن ها در تماس هستن و از اون طریق از گذشته ادمها با خبر میشن. ولی در مورد اینده نظر شخصی من اینه: هیچ جادوگری نمیتونه اینده رو پیش بینی کنه! اینده دست منه. دست خود ادم هست. الان مثلا فالگیر بمن بگه فردا پول هنگفتی بدست میاری اینو بعنوان مثال عرض کردم من میتونم همین الان یه کاری کنم که اون پوله بدستم نرسه یعنی میتونم اینده رو تغییر بدم با اختیار خودم! پس صرف اینکه یکی از گذشته ادم یه چیزایی میگه نباید دیگه بهش ایمان بیاریم. خب گذشته رو خودمم میدونم ولی اگه یکی بگه اینده ات این خواهد شد درش شک خواهم کرد! چون کسی بجز خدا از اینده با خبر نیس. اینده انسانها در مجموع حوادث و عواملی شکل میگیره که الان اتفاق میفته. حالا اینا نظرات شخصی من بود.

love virology

New member
کوکااااااا به مو چه دخلی داره مو فقط اعتقاد دارووم هههه دختر یکی دیگس ههههههههه

gollaleh

New member
من اصلا به جادو اعتقادی ندارم. حالا فالگیرا یه چیزایی از گذشته ادم میگن که راسته. بعدش ادم حس میکنه که اینا همه چیزو میدونن. نمیدونم این سایت بود یا کجا بود خوندم که اونا یعنی فالگیرا هم با جن ها در تماس هستن و از اون طریق از گذشته ادمها با خبر میشن. ولی در مورد اینده نظر شخصی من اینه: هیچ جادوگری نمیتونه اینده رو پیش بینی کنه! اینده دست منه. دست خود ادم هست. الان مثلا فالگیر بمن بگه فردا پول هنگفتی بدست میاری اینو بعنوان مثال عرض کردم من میتونم همین الان یه کاری کنم که اون پوله بدستم نرسه یعنی میتونم اینده رو تغییر بدم با اختیار خودم! پس صرف اینکه یکی از گذشته ادم یه چیزایی میگه نباید دیگه بهش ایمان بیاریم. خب گذشته رو خودمم میدونم ولی اگه یکی بگه اینده ات این خواهد شد درش شک خواهم کرد! چون کسی بجز خدا از اینده با خبر نیس. اینده انسانها در مجموع حوادث و عواملی شکل میگیره که الان اتفاق میفته. حالا اینا نظرات شخصی من بود.
من خودمم اعتقاد ندارم ولی اینکه یه چیزایی میگن ک عین واقیته چیزی ک معمول هم نیس وواسه همه پیش نمیاد...نمیدونم شاید یه هنره ک از رفتارو تغییر رنگ وصدای ادم میفهمن ک قضیه رو ب کجا بکشونن

Nike313

New member
سلام؛در مورد فال زياد قبولش ندارم؛
اما جادو و جادوگری يک چيز كاملا واقعيه و ياد گرفتنش تو اسلام نهی شده مگر برای مقابله با جادوگران

حتی جادوگری در زمان پيامبران گذشته مثل زمان حضرت موسی و حضرت سليمان هم بوده؛
تو اون زمان ها اجنه به اسمان های بالاتر دسترسی داشتن و از اون چيزی که تو اينده برای ادم ها اتفاق ميفتاد اگاه ميشدن و به جادو گرا ميگفتن
اما
با بعثت پيامبر اكرم (ص) جلوی ورود اجنه به اسمان های بالاتر گرفته شد و به اسمان اول محدود شدن...

Nike313

New member
در مورد حدس زدن اتفاقات اينده هم؛
اونا فقط پيش بينی ميكنن؛نه پيشگویی
مثل هوا شناسی؛که با توجه به اطلاعات ماهواره ای وضعيت هوا رو پيش بينی ميكنن كه مثلا در فلان جا در فلان زمان بارون مياد؛
ممكنه بارون بباره يا اصلا نباره؛پیش بينی اينده هم ممكنه اتفاق بيفته يا نيفته

پيامبر هم به چشم زخم و جادو اعتقاد داشتند؛و مضمون ی حديثی از ايشون اين بودكه:
وقتی موها و ناخن هايتان را كوتاه ميکنيد؛انها را دفن كنيد؛تا كسی نتونه با واسطه اونا شما رو جادو كنه

eco.bio

New member
من خودمم اعتقاد ندارم ولی اینکه یه چیزایی میگن ک عین واقیته چیزی ک معمول هم نیس وواسه همه پیش نمیاد...نمیدونم شاید یه هنره ک از رفتارو تغییر رنگ وصدای ادم میفهمن ک قضیه رو ب کجا بکشونن
یکی از دوستام میلیونی هزینه همین فالگیرا میکرد. خودشم با جادوگرایی سروکار داشت که نمیدونم تو پاکستان دوره دیده بودن! واقعیت های زندگیشم میگفتن. اخرشم نتونس از اینده این فرد بگه. یعنی گفت ولی بازم نتونس به اون چیزی که میخواد برسه!

jojo1991

New member
پيامبر هم به چشم زخم و جادو اعتقاد داشتند؛و مضمون ی حديثی از ايشون اين بودكه:
وقتی موها و ناخن هايتان را كوتاه ميکنيد؛انها را دفن كنيد؛تا كسی نتونه با واسطه اونا شما رو جادو كنه

مو؟؟ ناخن ؟ ؟ ؟
جادوووو؟؟؟؟؟
:5:

Nike313

New member
قال رسول الله:
من عقد عقدة ثم نفس فیها فقد سحر و من سحر فقد اشرک و من تعلق شیئا وکل الیه
یعنی کسی که گره ای ببندد و سپس بر آن بدمد (دعاهایی بخواند و در آن فوت کند) سحر انجام داده و هر کس که سحر کند مشرک شده و کسی که چیزی بر خود میاویزد (به منظور حفاظت از چشم زخم یا سحر یا بلایای دیگر ) به سوی همان شیء واگذار میشود(یعنی به چیزی که هیچ قدرتی ندارد واگذار میشود و حمایت خدا را از دست میدهد)

Nike313

New member
من آتی عرافا او کاهنا فصدقه بما یقول فقد کفر بما أنزل علی محمد
کسی که نزد کاهن و عراف میرود و سخنانشان را تایید میکند(با عمل کردن به حرفشان یا با سکوت کردن در برابر سخنشان)به آنچه بر محمد نازل شده (دین اسلام ) کفر ورزیده است.
عراف:کسی است که ادعا میکند از مسایل گذشته آگاه است مثلا محل مال گمشده و یا مال مسروقه را خبر میدهد
کاهن: کسی است که ادعا میکند از گذشته و حال و آینده خبر دارد یعنی علاوه بر اینکه از اتفاقاتی که قبلا افتاده خبر میدهد پیشگویی و غیبگویی نیز میکند

nuter.93

New member
من اعتقاد نداشتم ولي اعتقاد بيدا كردم _تو قران هم جاده اومده بس يعني وجود داره_ البته ادم هاي سودجويي هم هستند كه با جنين عناويني بول از ادم ميكيرند_ولي كلا بله جادو و دعا وجود داره

بالا