کسیو میشناسید که تو تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت سال های قبل قبول شده باشه؟

mina6228

New member
کلاسا مگه شروع نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این تکمیل ظرفیتو کی ثبت نام می کنن؟
من که چیزی پیدا نمی کنم؟؟؟!:p7977cujr38iyymsu8:
من دارم دیوونه میشم..............:1dco2x0p1lilzhfpg1t
تازه دوستمم که امسال سهمیه داشته هم قبول نشده!!! فک می کنید امیدی براش هست تو تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟؟؟:(50):
چه کسایی قبول می شن؟؟:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

زهرا-آ

New member
بچه ها من که امروز طرحم رو شروع کردم.اولین شیفت کاریم بود.تو رو خدا اگه از تکمیل ظرفیت خبری شد برام پیغام بذارین....مممممممنوننننن

eco.bio

New member
سلام دوستان. ب نظر من هر کسی که قبول شده مثل ماها کلی زحمت کشیده و درس خونده (البته بجز سهمیه دارها)پس مطمئنا میره و ثبت نام میکنه (در واقع از شب قبل از ثبت نام پشت در دانشگاه میخوابند!!!)مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته که احتمالش 1در 10000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من که دیگه نمیخواد امید واهی ب خودم بدم وبعدشم دوباره کلی افسرده بشم:wacsmiley:
اما برای میلاد امام رضا راهی مشهد هستم برای تمام بچه هایی که هنوز امید دارن و حقشون ضایع شده حسابی دعا میکنم:ad54ad::ad54ad:

التماس دعا. برا همه بچه ها دعا کنین تا به حقشون برسن:auizz3ffy9vla57584x

eco.bio

New member
خدا کنه من که خیلی حالم گرفتس واقعا به این قبولی نیاز دارم تا حالا 10 تا جا رزومه بردم ولی حتی حاضر نشدن رزوممو بخونن در حالی که من رزومه خوبی دارم دوره های زیادی گذروندم معدلمم 16 هس یه چند روز دیگه بگذره راهی تیمارستان میشم خیلی فشار روحی روم زیاده نمیتونم بشینم سال دیگه بخونم روحیشو ندارم اصلا من شانس ندارم خنگترین بچه کلاسمون رفته سر کار هرکی داره یه کاری میکنه یکی ازاد قبول شده یکی سراسری یکیم داره طرحشو میره ولی من هیچکاری هنوز نکردم:smiliess (2):

انقد خودتو نباز دوست من. کسی به رزومه کار نداره. منم مثه تو هستم:sad:
ولی هرچقدم ناراحت باشیما از جیبمون میره. انشالله قبول میشی. ولی زیادم روش تمرکز نکن. اگه هم .... سال دیگه انشالله قبولیم.:28:

tata

New member
تکمیل ظرفیت؟؟
مگه وزارت بهداشت تکمیل ظرفیت هم میزنه؟
دقیقا کیه؟
میشه امید داشت رشته ما رو هم داشته باشه؟

یه سوال دیگه: چه روزی کارنامه ها میاد؟
ممنون میشم جواب بدید

sanazmohandes

New member
تکمیل ظرفیت؟؟
مگه وزارت بهداشت تکمیل ظرفیت هم میزنه؟
دقیقا کیه؟
میشه امید داشت رشته ما رو هم داشته باشه؟

یه سوال دیگه: چه روزی کارنامه ها میاد؟
ممنون میشم جواب بدید
اره میزنه 8 مهر همراه با کارنامه ها میاد

mina6228

New member
:wacsmiley:
سلام..........فک می کنین رشته ما چند نفر بگیرن؟:sad:امیدی هست؟

shona

New member
بچه ها من که امروز طرحم رو شروع کردم.اولین شیفت کاریم بود.تو رو خدا اگه از تکمیل ظرفیت خبری شد برام پیغام بذارین....مممممممنوننننن
به سلامتی !! شمام جزء قانون طرح اجباری بودین ؟؟ تاریخ پایان طرحتون کی میخوره ؟؟

sanazmohandes

New member
خوش به حالتون لا اقل شما رو به عنوان نیروی طرحیم استخدام میکنن:j58r36j3gcr4suxymup:13:

helena

New member
بچه ها من یه جا شنیدم ک نتایج تکمیل ظرفیت24 ام میاد.کسی میدونه خبر من وافعا درسته یانه؟

mina6228

New member
خوش به حالتون لا اقل شما رو به عنوان نیروی طرحیم استخدام میکنن:j58r36j3gcr4suxymup:13:

سلام دوست من....برای تکمیل ظرفیت بعد آخرین رتبه قبولی بقیه رو می سنجن؟نحوه پذیرششون چه جوریه؟اگر کسی اطلاعاتی داره خواهشن بگه؟
دوست من سهمیه داشته و مردود شده و کاملا ناامید شده و حالش خرابه ...به نظرتون امکان داره تکمیل ظرفیت پذیرش بشه؟:sad:

بالا