کسایی که امسال ارشد هماتو قبول شدین

ROJO

New member
ج ز و ه حمید نقوی واسه م و س س ه ی دکتر خ ل ی ل ی هستش میدون انقلاب. مکاتبه ای هم می تونی تهیه کنی

susan90

New member
سلام بچه ها:ad54ad:
واسه زیست سلولی و مولکولی چه کتابی رو معرفی میکنید؟؟؟؟ لطفا یکی جواب بده ممنووووووووون:thanks:

susan90

New member
سلام بچه ها:ad54ad:
واسه زیست سلولی و مولکولی چه کتابی رو معرفی میکنید؟؟؟؟ لطفا یکی جواب بده ممنووووووووون:thanks:

kahookahoo

New member
من هماتو کتاب(هنری -هافبراند-بانک خون گل افشان) و و تقریبا هرچی دم دستم بود خوندم ولی شما سعی کنین ترتیب مطالب از دستتون خارج نشه وسعی کنین نت بردارین از نکات مهم همشون.
خوبه.هنری ترجمه دکتر و می گن خوبه ولی من نخوندم خودم تا حالا!
واسه ایمنی هم فک کنم کافیه چون مختصرتر و نکته وارتره.
بیوشیمی هم به نظرم کتاب نجات شکوهی رو بخونین تا 90% حله(اما با دقت و همراه تست)تست های کتابخونه فرهنگ خیلی خوبن.
زیست مریم خالصی و رضا یوسفی یه کتاب دارن خوب وخلاصس.
سعی کنین زودتر شروع کنین تا آخرا وقت کم نیارین!!!
g00d luck
منظورت از کتاب زیست همون بنفشه ک انتشارات سنجشودانشه؟خ هم خلاصه نیستا!!!!!

nastaran_lionel

New member
بچه ها به همتون تبریک میگم...میخواستم بپرسم حاضر میشید به من مشاوره بدین؟!!...من گیج شدم!!...خواهش میکنم بهم مشاوره بدین

شوکا88

New member
بچه ها این کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی گل افشانو من تازه دیدم بعدش من اینو هم باید بخونم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟700 صفس اخه.نمیدونستم اینم هست اگه باید بخونمش چه زمانی شروع کنم برا خوندنش بهتره؟

بچه ها من یه سوال دیگه دارم.....شماها همراه با دور اولتون تست زدین؟یا میزارین بعد دوراول تستو شروع میکنین؟اخه من فکرمیکنم الان بخام تااخر فصلا همه تستاروبزنم کند پیش میرم نمیرسم......لطفا راهنمایی کنین

kahookahoo

New member
بچه ها من ب یه بن بستی خوردم اعصابم بهم ریخنه:13:
کسی کتابه انگلیسی برای دانشجویان پزشکی 2 روخونده؟انتشاراته سمت چاپش کرده نویسنده اش هم محمد حسین تحریریان و فرشته محرابیه
ارشدا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککک:wacsmiley:

kahookahoo

New member
ینی واقعا 1 نفرم نخونده کنابو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:

شوکا88

New member
بچه هااااااااااااااا.میگم نمیشه کتاب دیگه ای جایگزین ابولعباس کرد؟مث 4 استاد یایچیز دیگه؟؟؟؟؟؟؟

telmix

New member
خوب من رشته م ربطی به هماتولوژی نداره اما خواستم به کسایی که به این رشته علاقه دارن بگم که نفر اول ارشد هماتولوژی امسال دوست خودم ، آقای امید کیانی از دانشگاه جندی شاپور اهواز بودش که با شایستگی کامل رتبه اول رو کسب کرد ، نفر اول انگل شناسی هم همکلاسی ش بود !!! از درصد هایی که توی کنکور زده خبر ندارم اما فقط میدونم که درس زبان رو 83% زده !!! اگه ببینمش حتما ازش منابع رو واسه کسایی که علاقه دارن به این رشته میگیرم !!

شفق بانو

New member
سلام دوست عزیز
ممنون،ما رو منتظر نذاری آ.:smiliess (11)::65d6a5d6s::65d6a5d6s:
خوب من رشته م ربطی به هماتولوژی نداره اما خواستم به کسایی که به این رشته علاقه دارن بگم که نفر اول ارشد هماتولوژی امسال دوست خودم ، آقای امید کیانی از دانشگاه جندی شاپور اهواز بودش که با شایستگی کامل رتبه اول رو کسب کرد ، نفر اول انگل شناسی هم همکلاسی ش بود !!! از درصد هایی که توی کنکور زده خبر ندارم اما فقط میدونم که درس زبان رو 83% زده !!! اگه ببینمش حتما ازش منابع رو واسه کسایی که علاقه دارن به این رشته میگیرم !!

سلام گلم. کتابایی که وزارت معرفی میکنه خیلی زیادن. اگه امکانش هست بهم تک تک منابعی رو که میخوندین بگین؟؟

بالا