کسایی که امسال ارشد هماتو قبول شدین

salamati

New member
مرسییییییییییییییییییی:ad54ad:
به نظر شما من بیو کتاب نجات شکوهی و برای کنکور رو بخونم میتونم 80 به بالا بزنم؟؟؟[/QUOTE]

اما به نظر من با اینکه کتابای نجات شکوهی و برای کنکور خوبن اما کتاب ضروریات بیوشیمی رضا محمدی خیلی عالی تر وکاملتر و روون تره.
بقیه مواردی هم که دوستان معرفی کردن خیلی خوبن.
موفق باشید.

Hematologist

New member
اما به نظر من با اینکه کتابای نجات شکوهی و برای کنکور خوبن اما کتاب ضروریات بیوشیمی رضا محمدی خیلی عالی تر وکاملتر و روون تره.
بقیه مواردی هم که دوستان معرفی کردن خیلی خوبن.
موفق باشید.[/quote]

ممنون دوست عزیز شما زیست چه کتابی خوندین؟
میشه لطف کنین درصداتونو بگید؟

salamati

New member
ممنون دوست عزیز شما زیست چه کتابی خوندین؟
میشه لطف کنین درصداتونو بگید؟[/quote]

سلام ممنون
درصدا رو اجازه بدین بعد اعلام درصدها چون من خیلی دیر درصدامو گرفتم خیلیارو یادم رفته بود.
برای زیست کتاب مریم خالصی انتشارات سنجش(رنگ بنفش)خیلی عالیه
جزوه دکتر جعفرنژادم (اسمشونو مطمئن نیستم) برای زیست خوبه البته اگه بتونی پیدا کنی. ولی من همون کتابو توصیه میکنم.

آخرین ویرایش:

salamati

New member
سلام
یه سوال
بچه هایی که دانشگاه تهران قبول شدن،آیا تونستید شماره دانشجوییتونو بگیرید وخوابگاه ثبت نام کنید؟

sangre

New member
شماره دانشجویی که فعلن خبری نیست ازش!احتمالا 27 میاد.
سوال:1 یا 2مهر حتما باید واسه ثبت نام حضوری بریم(انتخاب واحدم اون موقس ...)؟آخه منی که گزینش حضوریم 5 امه باید یه بارم اون موقع بیام!!؟؟؟!!

salamati

New member
شماره دانشجویی که فعلن خبری نیست ازش!احتمالا 27 میاد.
سوال:1 یا 2مهر حتما باید واسه ثبت نام حضوری بریم(انتخاب واحدم اون موقس ...)؟آخه منی که گزینش حضوریم 5 امه باید یه بارم اون موقع بیام!!؟؟؟!!

سلام ممنون از پاسختون
امیدوارم.
نمیدونم چرا با اینکه زمان مشخص میکنن اما خودشون پایبند نیستن تا امروز باید ش.دانشجویی رو اعلام میکردن
پس شروع کلاسا کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sangre

New member
احتمالا هفته دوم مهر!
سال پیش که دیرتر شروع شده بودن کلاسا!!!!
اینکه زمان مشخص بشه و بزنن زیرش که عادیه!
من که فک نکنم به این زودیا بیام کلاسارو،میشه اگه شما زودتر رفتین تاریخ شروع کلاسارو یه PM اینجا بدین ؟؟؟البته اگه بازم سر زدین اینجا!!
tanx

melani

New member
سلام
من نیاز به کمک دارم اول اینکه ایران نیستم می خواستم منابع رو بدم برام از ایران بیارن چیزای مختصر و مفید چی پیشنهاد می دین ؟؟؟
جزوه های مکاتبه ایی انوار خوبه ؟؟؟ اما هماتو و بانک خون رو نداره فقط ایمونو و زیست رو داره
آرام جان می شه بگی جزوه دکتر بشاش رو از کجا گرفتی ؟؟؟

Hematology

New member
Clasaye Dr Bashash Kheili khoob o moasere
Ham hemato ro yad mide ham ghabool mishi
daneshjoohaee az reshte zist va micro ghaboolie hemato dade..

melani

New member
می دونم کلاساش خوبه من که دسترسی به هیچ کلاس و کتابی ندارم فقط می خوام بگم برام چند تا کتاب از ایران بیارن هم مختصر باشه هم مفید

سلام بچه ها،لطفا میشه بگید که جزوه دکتر بشاش رو از کجا باید گیر بیارم؟ممنون میشم

:rose:
ممنون از راهنماییت ایشاا... واسه دکترا بهت تبریک بگم برام دعا کن امسال ارشد قبول شم اخه هم کاراموزی هم درس یه خورده سخته

:rose::rose:

پروانه

New member
سلام
یه سوال داشتم : یکی ار دوستام میخواد هماتو بخونه اما شنیده که این رشته شناوره و منظور این شناور رو نمیدونه!
خواهش میکنم اگر کسی از شما میدونه که قضیه این شناور بودن رشته هماتو چیه لطف کنین و بگید...
ممنون میشم...

Leyenda

Well-known member
سلام
یه سوال داشتم : یکی ار دوستام میخواد هماتو بخونه اما شنیده که این رشته شناوره و منظور این شناور رو نمیدونه!
خواهش میکنم اگر کسی از شما میدونه که قضیه این شناور بودن رشته هماتو چیه لطف کنین و بگید...
ممنون میشم...

نه دوست عزیز.... هماتو رشته شناور نیست!

Z0HRE

New member
درود به همه ی دوستان عزیز.

میخواستم ازتون بخوام منابعی رو ک خوندید بگید چیا بودن شامل و جامع و کامل بهمراه مترجمینشون!ممنون میشم ازتون:sarma:

hem

New member
سلام
jo boy ممنون از راهنماییت ولی جزوه حمید نقوی از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟:33:

بالا