کدوم شکلی گریه می کنی؟؟

ساحل

New member
هیچکدوممممم

اینطوری.........

1p8y9yxe6bfmnlksqx7p.jpg

آتشین

Well-known member
کـدوم شکلی گریه می کنید؟

من خودم 4 و 6
البته بیشتر بچگیام :))

946837_381762925274026_702290627_n.jpg

من 4 و 3 خخخخخخخخ........ بیشتر 3وقتی اشکم ته میکشه شکل 4 میشم
خخخ من همیشه میرم تو آینه گریه موکنم غیر ارادی خخخخخخ از بچگی ..
:25r30wi:.........

mexin

Well-known member
عکس تو رو یادشون رفته بذارن حالا من میذارمش

83dqjxbjtl0ns1332cz1.jpg

یه 4-5 بسته دستمال کاغدی باید دم دستت باشه همیشه :smiliess (5):

عزیز من ..ساحل جان ..این دختره که ..ما پسر میباشیم ...بعله ...یکم توجه بنما....:25r30wi::motat:

ساحل

New member
عزیز من ..ساحل جان ..این دختره که ..ما پسر میباشیم ...بعله ...یکم توجه بنما....:25r30wi::motat:

من یکصدم ثانیه هم تحمل ندارم به این عکس نگاه کنم واسه همین به جزییاتش دقت نکردم همین که دماغشو دیدم یاد تو افتادم دیگه نرفتم تو جزییاتش!!!:p:thumbsupsmileyanim:

mexin

Well-known member
من یکصدم ثانیه هم تحمل ندارم به این عکس نگاه کنم واسه همین به جزییاتش دقت نکردم همین که دماغشو دیدم یاد تو افتادم دیگه نرفتم تو جزییاتش!!!:p:thumbsupsmileyanim:

اتفاقا معلومه خاطره ها داری با این یکی...خخخخخخخخ:whistle:

کرهانی

New member

من 4 و 3 خخخخخخخخ........ بیشتر 3وقتی اشکم ته میکشه شکل 4 میشم
خخخ من همیشه میرم تو آینه گریه موکنم غیر ارادی خخخخخخ از بچگی ..
:25r30wi:.........
خخخخخخخخخخخخخخ
من پس پیشرفته ترم که از گریه کردن خودم چون این ااتفاق هر چندهزار سال یه بار میفته و خیلی صحنه نایابیه عکسم می گیرم:25r30wi:
اصن یه وضی شدن جوونای این دوره

khodaei

New member
سلام...
خداییش فک کردن به اینکه چه جوری گریه میکنم خیلی ضد حاله...کلا حالم گرفته شد
فک کنم معمولا شبیه 4 ولی یه وقتا که دیگه خیلیییییییییییی شاکیم شکل 6 میشم که معمولا در خلوت رخ میده...بهعلللللللله!!!

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
سلام...
خداییش فک کردن به اینکه چه جوری گریه میکنم خیلی ضد حاله...کلا حالم گرفته شد
فک کنم معمولا شبیه 4 ولی یه وقتا که دیگه خیلیییییییییییی شاکیم شکل 6 میشم که معمولا در خلوت رخ میده...بهعلللللللله!!!

یعنی میخوای بگی مث من ناز گریه می کنی؟ باوشه، شما هم ناز :tonguesmiley:

mexin

Well-known member
معـلومه از این تجربه ها زیاد داریااااا.. از رو عکس میفهمی طرف شکست عشقی خورده :smiliess (3):

ma pesar mibashim ehsan jan ..in ke dokhtare .....ma azin tajrobe majrobe nadashtim ...bale...:motat:

- - - Updated - - -

معـلومه از این تجربه ها زیاد داریااااا.. از رو عکس میفهمی طرف شکست عشقی خورده :smiliess (3):

ma pesar mibashim ehsan jan ..in ke dokhtare .....ma azin tajrobe majrobe nadashtim ...bale...:motat:

بالا