کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

Hamidvet

New member
اگه منظورتون ازمون بین المللیه هیچی ولی ازمون های جهاد دانشگاهی و اواتاک شرکت کردم ولی بعد ازمون ارشد می خوام مهارت های دیگه تافلو قویتر کنم که هم برای تحصیلات تکمیلی خوبه و هم شاید یه روزی ازمون تافل شرکت کردم. شما چی؟ ازمون دادین؟

نه ولی برای آزمون دکترا حتما باید مدرک زبان داشته باشی واسه ثبت نامش ؛ تا 2 ماه دیگه آزمون msrt میخام شرکت کنم ایشالا ...

farzin.nurse

New member
نه ولی برای آزمون دکترا حتما باید مدرک زبان داشته باشی واسه ثبت نامش ؛ تا 2 ماه دیگه آزمون msrt میخام شرکت کنم ایشالا ...

ایشالا... موفق میشی این ازمون msrt چجوریاس ؟ همونmche یه دیگه؟ اینترنتی ،کاغذی،کامپیوتری؟ شنیدم 2 سال اعتبار داره و هزینش خیلی کمتر از تافله خودشم رایتینگ نداره درسته؟؟

Hamidvet

New member
ایشالا... موفق میشی این ازمون msrt چجوریاس ؟ همونmche یه دیگه؟ اینترنتی ،کاغذی،کامپیوتری؟ شنیدم 2 سال اعتبار داره و هزینش خیلی کمتر از تافله خودشم رایتینگ نداره درسته؟؟

نه msrt رو وزارت علوم برگزار میکنه هزینش 50 هزار تومانه خیلی از شهرها برگزار میشه، هرماه برگزار میشه و ... البته میگن کمی سختتر از mhle است ؛ mhle رو وزارت بهداشت برگزار میکنه و فقط تهران و جدیدا اصفهان برگزار میشه!
آره اعتبارشون 2 ساله و بخش Speaking و Writing نداره ...

SNA

New member
نه msrt رو وزارت علوم برگزار میکنه هزینش 50 هزار تومانه خیلی از شهرها برگزار میشه، هرماه برگزار میشه و ... البته میگن کمی سختتر از mhle است ؛ mhle رو وزارت بهداشت برگزار میکنه و فقط تهران و جدیدا اصفهان برگزار میشه!

یعنی کسی که میخواد Phd بهداشت شرکت کنه باید مدرک mhle بگیره. و با مدرک msrt نمیشه؟؟؟؟

کسایی که کتابچه واژگان ضروری برای تافل را می خواهند و نتونستند گیر بیاورند
با سفارش دادن به کتاب فروشی های شهر خودتون می تونید در عرض یک هفته گیر بیاورید
این کتابچه حدود 6 هزار تومان قیمت داره و30درس دارد و بهترین نوع آن شاید تصویری آن باشد
...
504 با تافل تفاوت زیادی دارد
برای 504 هم کتابچه هست
ولی بعضی کسایی که زبان بالا زندند هر دوتا رو خوندند

آخرین ویرایش:

dilak

New member
من نصف درس 9 هستم برنامه چیه بگین منم برنامه ریزی کنم برسم به شما؟

Hamidvet

New member
یعنی کسی که میخواد Phd بهداشت شرکت کنه باید مدرک mhle بگیره. و با مدرک msrt نمیشه؟؟؟؟

چرا میشه؛ طبق گفته دفترچه Ph.D امسال وزارت بهداشت:
دارا بودن يكي از مدار زبان انگلیسی به شرح ذيل: (خارج از ليست ذيل مورد پذيرش نخواهد بود)
- MHLE حداقل نمر 50
- MSRT یا MCHE حداقل نمره 50 (از وزارت علوم ، تحقيقات و فنآوري)
- TOLIMO حداقل نمر 480
- TOEFL بين المللي ETS حداقل نمره 480 (IBT حداقل نمره 60 مورد قبول است) سایر تافل ها مورد پذیرش نخواهد بود!
- IELTS حداقل نمره 5 (مدرک آکادمیک)
- MELAB حداقل نمر 70

SNA

New member
چرا میشه؛ طبق گفته دفترچه Ph.D امسال وزارت بهداشت:
دارا بودن يكي از مدار زبان انگلیسی به شرح ذيل: (خارج از ليست ذيل مورد پذيرش نخواهد بود)
- MHLE حداقل نمر 50
- MSRT یا MCHE حداقل نمره 50 (از وزارت علوم ، تحقيقات و فنآوري)
- TOLIMO حداقل نمر 480
- TOEFL بين المللي ETS حداقل نمره 480 (IBT حداقل نمره 60 مورد قبول است) سایر تافل ها مورد پذیرش نخواهد بود!
- IELTS حداقل نمره 5 (مدرک آکادمیک)
- MELAB حداقل نمر 70

مثل همیشه جامع و کامل بود.ممنووون

آخرین ویرایش:

farzin.nurse

New member

مرسی حمید جون توضیحاتت کامل بود ما که فعلا باید ارشد بدیم بعد ببینیم چی میشه ...
ایشالا این ازمون msrt هم قبول میشی.

Hamidvet

New member
مثل همیشه جامع و کامل بود.ممنووون

خواهش میکنم sna ؛ شما لطف داری ...

- - - Updated - - -

مرسی حمید جون توضیحاتت کامل بود ما که فعلا باید ارشد بدیم بعد ببینیم چی میشه ...
ایشالا این ازمون msrt هم قبول میشی.

قربووونت فرزین جون ؛ سال بعد ارشد داری؟ ایشالا قبولیم هردومون ... مرسی :riz304:

farzin.nurse

New member
خواهش میکنم sna ؛ شما لطف داری ...

- - - Updated - - -

قربووونت فرزین جون ؛ سال بعد ارشد داری؟ ایشالا قبولیم هردومون ... مرسی :riz304:

اره ولی سال بعد نه، سال94 ولی چون اگه خدا بخواد می خوام رتبه خوبی بیارم واسه همین زبانو خیلی وقته شروع کردم و به درصدش تو کنکور امیدوارم .

farzin.nurse

New member
به منم بگو چی میخونی واسه زبان عزیزم؟! ...

چون زبان ارشد علوم پزشکی لغت وریدینگه و گرامر نداره و سطح گرامرم خیلی پایینه نسبت به لغت . من 504 و select reading pre-intermediate رو به صورت موازی شروع کردم و بعد از اتمام اینا من تافل دانشوری رو با select.. - inter شروع کردم و 1 ماه پیش اینا رو هم تموم کردم .همراه با اینها از زبان پارسه مخصوص لغات(General English vocabulary) تالیف البرزی تست زدم. الان هم 1100 رو بدلیل مشغله زیاد با سرعت کم می خونم . درضمن فلش کارت های لغات ایلتس عبدالله قنبری(ضروری و آکادمیک) رو هم خوندم که کیفیتش پایین بود بعضی وقتها هم 1400 لغت 11 صفحه ای رو هم می خوندم زمان دبیرستان هم 9 level زبان جهاد دانشگاهی رفتم جند بار ازمون های جهاد و اواتاک رفتم که این اموزشگاهها اصلا برای ارشد کمکی نمیکنه و من هم اون موقع برای مکالمه می رفتم بین اینها هم کتاب و رمان و اینجور چیزا می خوندم که زیاد بدرد بخور نبودند و زمان بی حوصلگی می خوندمشون . از اول مهر هم 1100 رو ادامه می دم و بعدش تافل سبز رهنما که کتاب معرکه ای می خونم چون حین دانشگاه فقط و بیمارستان دارم سرعت مطالعه زبانم کم میشه و از تابستون سال بعد لزگی رو شروع می کنم چون فک می کنم از الان زوده لزگی رو شروع کنم زبان ارشد رو هم وقتی ازمایشی تو خونه سالهای قبلو می زنم اکثرا بین 50 و 60 درصده و هنوز خیلی کار برای پیشرفت زبان دارم و سطحم پایینه .
در ضمن تافل سبز رهنما رو داری؟؟

Hamidvet

New member
چون زبان ارشد علوم پزشکی لغت وریدینگه و گرامر نداره و سطح گرامرم خیلی پایینه نسبت به لغت . من 504 و select reading pre-intermediate رو به صورت موازی شروع کردم و بعد از اتمام اینا من تافل دانشوری رو با select.. - inter شروع کردم و 1 ماه پیش اینا رو هم تموم کردم .همراه با اینها از زبان پارسه مخصوص لغات(General English vocabulary) تالیف البرزی تست زدم. الان هم 1100 رو بدلیل مشغله زیاد با سرعت کم می خونم . درضمن فلش کارت های لغات ایلتس عبدالله قنبری(ضروری و آکادمیک) رو هم خوندم که کیفیتش پایین بود بعضی وقتها هم 1400 لغت 11 صفحه ای رو هم می خوندم زمان دبیرستان هم 9 level زبان جهاد دانشگاهی رفتم جند بار ازمون های جهاد و اواتاک رفتم که این اموزشگاهها اصلا برای ارشد کمکی نمیکنه و من هم اون موقع برای مکالمه می رفتم بین اینها هم کتاب و رمان و اینجور چیزا می خوندم که زیاد بدرد بخور نبودند و زمان بی حوصلگی می خوندمشون . از اول مهر هم 1100 رو ادامه می دم و بعدش تافل سبز رهنما که کتاب معرکه ای می خونم چون حین دانشگاه فقط و بیمارستان دارم سرعت مطالعه زبانم کم میشه و از تابستون سال بعد لزگی رو شروع می کنم چون فک می کنم از الان زوده لزگی رو شروع کنم زبان ارشد رو هم وقتی ازمایشی تو خونه سالهای قبلو می زنم اکثرا بین 50 و 60 درصده و هنوز خیلی کار برای پیشرفت زبان دارم و سطحم پایینه .

تا همینجاشم بسه ؛ چه خبره این همه لغت میخوای چیکار!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t
با این حال با این برنامه ریزیت حتما موفق خواهی بود ؛
خوش و خرم باشی دوست عزیزم :bunnyearsmiley::riz304:

farzin.nurse

New member

تا همینجاشم بسه ؛ چه خبره این همه لغت میخوای چیکار!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t
با این حال با این برنامه ریزیت حتما موفق خواهی بود ؛
خوش و خرم باشی دوست عزیزم :bunnyearsmiley::riz304:

نه بابا لغت تکراری زیاد داره فقط 1100 لغتاش یکم ناجوره ، درضمن منابع اصلی من 504 و تافل و 1100 و تافل رهنماست ،اخرشم لزگی بقیه کشکه و زیاد کمک نمیکنه.
شما هم موفق باشی :smilies-azardl (113

kiana

New member
دوستان به کجا رسوندید ؟ من که درس 16 رو تازه تموم کردم :bunnyearsmiley:

sahar_nurse

New member

سلام...من میخواستم برم زبان جهاد...یعنی شما فک میکنین به ارشد کمک نمیکنه این کلاسا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از این کتابایی ک گفتین کدومش خخ خوب بود و راضی بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sahar_nurse

New member
نه بابا لغت تکراری زیاد داره فقط 1100 لغتاش یکم ناجوره ، درضمن منابع اصلی من 504 و تافل و 1100 و تافل رهنماست ،اخرشم لزگی بقیه کشکه و زیاد کمک نمیکنه.
شما هم موفق باشی :smilies-azardl (113

شما ک این همه خوندین لغتا هم یادتون میمونه همش؟؟؟؟؟

TrueLove90

New member
...

درس 15 و 16 تموممممم شد !!! :a2d3:
بعد تازه نشستم از درس 1-10 دوره هم کردم لغات سختش رو !
:4d564ad6:

حالا برم سراغ بعدی هـا یــا بشینم Syn هاشونم بخونم ! حالا بذار تموم شه همه ش بعد !! :)

...

بالا