کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
سلام كارشناس عزيز.مشكلي برام پيش اومده ك شايد شايد شايد نتونم سر وقت ترجمه تحويل بدم ولي قبل از 30 حتما تحويل ميدم. ولي سعي ميكنم سر وقت تحويل بدم:smiliess (7):

سلام دوست عزیز. همین که اومدین و خبر دادین، یک دنیا ازتون ممنونم. امیدوارم مشکلتون خیلی زود برطرف بشه...:28:
پس منم تاریخ تحویلتون رو عوض می کنم و میزارم 30 آذر.
خیلی ممنون از همکاری تون
موفق باشی.:rose:

karshenasgh

New member
سلام این هم یاهومیل من drmh4101@yahoo.com از زحماتی که می کشید ممنون البته ایران خانم دوتا میل برای من داده نمی دونم غیر این هم هست یا نه
اززحماتی که می کشید ممنون

سلام دوست عزیز. غیر ایمیل هایی که ایران خانوم در آبان ماه فرستادند هنوز ایمیل دیگه ای برای کسی ارسال نشده. ان شاءالله پس از تکمیل مقداری از کار، از طریق ایمیل برای همه دوستانی که همکاری کرده اند، ارسال خواهد شد.

موفق باشید.:rose:

naari

New member
سلام کارشناس جان انشااله که ترجمه را سروقت وبه نحواحسن انجام بدم.. من چطوری میتونم از جعبه لاینتر استفاده کنم؟

karshenasgh

New member
سلام کارشناس جان انشااله که ترجمه را سروقت وبه نحواحسن انجام بدم.. من چطوری میتونم از جعبه لاینتر استفاده کنم؟

بعد از اینکه کارتون رو تحویل دادید، توی فایل هایی که براتون فرستاده میشه یه فایل هست که یه کمی در این مورد راهنمایی تون میکنه. بعد از مطالعه اون، اگه بازم سؤالی داشتید بپرسید.

موفق باشید.

ghasedak69

New member
سلام
من هم این قسمت رو به عهده می گیرم
کادر طوسی ص 199
متن 1 ص 199
متن 2 ص 200
متن 3 ص 200
کادر طوسی ص 201

سعی می کنم تا 30 آذر انشالله آماده کنم .
و اما دو سوال :
1. فقط ترجمه متنها را تایپ کنم؟؟
2. آدرسی که باید ترجمه رو بفرستم لطفا بدید.

maryam58

New member
من به نوبه خودم از زحمت همه دوستان به خصوص افاردی که زحمت همانگی را کشیدند تشک رمیکنم

karshenasgh

New member
سلام
من هم این قسمت رو به عهده می گیرم
کادر طوسی ص 199
متن 1 ص 199
متن 2 ص 200
متن 3 ص 200
کادر طوسی ص 201

سعی می کنم تا 30 آذر انشالله آماده کنم .
و اما دو سوال :
1. فقط ترجمه متنها را تایپ کنم؟؟
2. آدرسی که باید ترجمه رو بفرستم لطفا بدید.

سلام دوست عزیز. ممنون از همکاریتون.
این قسمت ها رو به اسمتون ثبت کردم.

بله! باید متن ها را به فارسی روان ترجمه کنید. اما دقت داشته باشید که متن های 1 و 2 و 3 ، به همراهشان چند سؤال چهارگزینه ای هم وجود دارد که باید این سؤالات و گزینه های مربوط به هر کدام را هم ترجمه کنید.

آدرس ایمیلی هم که باید ترجمه ها رو به اون ارسال کنید این هست: biology_gh91@yahoo.com

nori

New member
سلام، من توی این طرح نبودم تاحالا. یعنی فقط برای اعضا میفرستید ترجمه ها را؟

arshade90

New member
سلام.

چقدر عوض شده بچه های این تاپیک.

ما که خیلی تلاش کردیم و به نتیجه خوبی رسیدیم.

امیدوارم شما هم موفق باشین.:bunnyearsmiley:

tooran.b

New member
سلام کارشناس جان
ترجمه هام تموم شد فقط تایپ انها مونده تا 22 آذر تحویل میدم

eglo

New member
سلام ویژه به همه دوستان قدیمی و جدید....
من چندوقت بود که نبودم...مثل اینکه یه برنامه ریزی درست کارهارو آسون کرده....دست کارشناس محترم درد نکنه(من متوجه نشدم کارشناس عزیز، خانوم هستن یا آقا؟؟؟)به هر حال دستشون درد نکنه...از زحمات ساراخانوم هم بی نهایت سپاسگزارم...
منم قرار بود طبق برنامه ی ساراخانوم ص 31-39 رو ترجمه کنم....ولی بدقولی کردم..شرمنده....
الان هم سر کار هستم...رفتم خونه یه سر به کتاب لزگی میزنم فردا میگم کدوم قسمت رو ترجمه میکنم....
خدا کنه بچه های دیگه هم سریع دست به کار شن و تا عید ما یه "گام به گام" لزگی داشته باشیم:dadad4:....فعلا...بای

karshenasgh

New member
سلام، من توی این طرح نبودم تاحالا. یعنی فقط برای اعضا میفرستید ترجمه ها را؟

سلام. بله. ترجمه ها فقط برای کسانی که در طرح مشارکت کنند فرستاده می شود. اگر می خواهید در کار ما شریک شوید باید به صفحه 105 همین تاپیک، پست 1044 http://olumpezeshki.ir/forum/thread1663-105.html مراجعه و یکی از قسمت هایی که هنوز ترجمه نشده را انتخاب و ترجمه کنید و به آدرس ایمیل biology_gh91@yahoo.com بفرستید. در پاسخ، ترجمه های دیگر دوستان برایتان فرستاده می شود.
موفق باشید.

karshenasgh

New member
کارشناس عزیز براتون بخشی از ترجمه رو فرستادم.خسته نباشید.

سلام دوست عزیز. ایمیل شما را که شامل ترجمه متن 1و2و3 و بخش لغات آزمون آزمون سال 86-87 (سری عصر) است را دریافت کردم. کارتون خیلی تمیز و مرتب و بی نقص است. واقعاً خسته نباشید.

منتظر ترجمه متن 4و5 این آزمون از طرف شما هستم.
با توجه به اینکه هنوز تا 26 آذر فرصت دارید، پس از دریافت ترجمه کامل این آزمون، فایل ترجمه دوستان را برایتان ارسال می کنم.

سپاسگزار از زحمات شما

karshenasgh

New member
سلام.کارشناس عزیز ترجمه هارو براتون فرستادم

سلام دوست عزیز. ممنون از زحمتی که کشیدین. کارتان بسیار کامل و بدون نقص است و بسیار تمیز و مرتب. بنده هم در پاسخ به ایمیل شما فایل هایی را که از ابتدای طرح تاکنون برای همه ارسال شده برای شما هم ارسال کردم.

eglo

New member
سلام خسته نباشید دوستان....
کارشناس محترم من این قسمت هارو به عهده میگیرم:
متن 4 ص 201
متن 5 ص 202
متن 6 ص 202
متن 7 ص 203
لطفا اگه تا حالا کسی اینارو انتخاب نکرده ....به اسم من ثبتشون بفرمایید....من سعی میکنم تا 2دی تحویل بدم(چون شاغل هستم وقتم کمه...)
منتظر اعلام ثبت شما هستم....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا