کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Gilda

New member
gilda ميشه دقيق بگي چه مشكلي داري تو برنامه نصب شده رو موبايلت ؟

دوست عزیز ممنونم برای کمک و توجهت
مشکل اینه که موبایلم ارور میده و میگه این فایل ساپرت نمیشه.احتمالا گوشیم برنامه جاوا را ساپرت نمی کنه.اشکالی نداره،باید همین طوری لغات را جمع و جور کنم و بخونم.
بازم مرسی

Gilda

New member
ای وای ببخشید،باید لغات را توی تاپیک لغات لزگی میذاشتیم،نه اینجا.
هر دو تا آزمون سری صبح و عصر روز پنج شنبه سال 89-88 را با هم توی تاپیک لغات لزگی تا دو سه روز دیگه میذارم.

iran khanom

Member
بخش مورد نظر نام کاربر
مهارت یک تا شش sakar مهارت يك و دو ارائه شد
Bمهارت هفت sadegh0007
مهارت هشتم top.1988
مهارت نهم sky
مهارت دهم xavi
مهارت یازدهم vitamin
مهارت دوازدهم dilak
بخش سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده شامل 54 متن می باشد که به هر نفر 5 متن داده می شود
متن 1 تا 5 marava
متن 6 تا10 arman
متن 11 تا 15 بيوتك91
متن 15 تا 20 بيوتك91
متن 21 تا 25 aidasaghi
متن 26 تا 30 trycon
متن 31 تا 35 marava
متن 36 تا 40 25rr
متن 41 تا 45 aidasaghy
متن 46 تا 50 farzaneh_64
متن 50 تا 54 negar91
بخش انتهایی کتاب شامل آزمونهای سالیان گذشته می باشد که آزمون را به یک نفر داده می شود
سال 82 - 83 سری صبح iran khanom
سال 82 - 83 سری بعد از ظهر25rr
سال 83 - 84 سری صبح Leyenda
سال 83 - 84 سری بعد از ظهر Leyenda
سال 84 - 85 سری صبحpatris
سال 84 - 85 سری عصر
سال 85-86سری صبح biology
سال 85-86سری عصر
سال 86 - 87 سری صبح مليسا
سال 86 - 87 سری عصر Respanta
سال 87 - 88 سری صبح مليسا
سال 87 - 88 سری عصر
سال 88 - 89 سری اول پنج شنبه 28 خرداد نوبت صبح Gilda
سال 88 - 89 سری دوم پنج شنبه 28 خرداد نوبت بعد از ظهر Gilda
سال 88 - 89 سری سوم جمعه 29 خرداد نوبت صبح
آزمون ورودی 89-90 سری اول صبح پنجشنبه 27/3/89 khamoosh
آزمون ورودی 89-90 سری دوم عصر پنجشنبه 27/3/89 nazanin91
آزمون ورودی 89-90 سری سوم جمعه صبح 28/3/89 ارائه داده شد

sadegh0007

New member
سلام گوشی من نوکیاx3 می باشد.برنامه در گوشی من نصب نمیشه.تو کامپیوترم برنامه jmemoris نصب شد ولی نمیتونم این فایلی که شما برام فرستادید در آن چه طوری استفاده کنم.در فایل و بعد باز کردن میرم ولی نمیتونم از فایل شما استفده کنم.لطفا ممنونم میشم منو راهنمایی کنیدچیزی که شما فرستادین تو فایل نرم افزار باز نمیشه
ممنون
شما برای اجرای برنامه در کامپیوتر باید این برنامه را دانلود نمایید
پرشین گیگ - دانلود - pauker.zip
چون این نرم افزار با جاوا نوشته شده است برای اجرای نسخه کامپیوتر آن حتما باید java runtime روی سیستمتون نصب باشد که لینک آن در زیر آمده است
http://gsmaria.com/Softwares/Softwares/20/988/Images/Java Runtime.zip
یک برنامه java runtime دیگر ذا می توانید از لینک زیر دانلود کنید
http://dl.asandownload.com/SoftWare...0.Update.3.Final-x86_www.AsanDownload.com.zip
رمز فایل www.asandownload.com
در ابتدا فایل java runtime را در کامپیوتر نصب نمایید سپس نرم افزار pauker مخصوص کامپیوتر را اجرا نمایید
فلش کارت های تهیه شده بدین وسیله در کامپیوتر قابل اجرا می باشد

آخرین ویرایش:

nazanin91

New member
بچه ها کامپیوترم مشکل پیدا کرد فایل کلماتم که تایپ کرده بودم همش پرید!!یکم تشویقم کنین دوباره از اول تایپ کنم

ملیسا

New member
بچه ها من گوشیم ال جی هستش نصب کردم برنامه رو بعد هم پی دی اف هارو انداختم توش ولی گفت فایل پشتیبانی نشده و بازش نکرد حالا من چیکار کننننننننننننم؟؟؟:sad::sad:

ملیسا

New member
بچه ها کامپیوترم مشکل پیدا کرد فایل کلماتم که تایپ کرده بودم همش پرید!!یکم تشویقم کنین دوباره از اول تایپ کنم

نازنین جان شرو کن زودتر تو میتونی .ولی عزیز اول رو وورد کلمات رو پایت کن و تند تند هم سیوشون کن تا اگه یه وقت کامپیوترت خاموش شد تایپات حذف نشن اخه اونروز گفتم اینجوری بنویس .بعدش که رو وورد کامل تمومش کردی کپی کن بزن تو قسمت ارسال پاسخ تو تایپیک تا بیاد .تو میتونی شرو کککککککنن

negar91

New member
بچه ها متنایی که به من داده بودین رو ترجمه کردم حالا فابیشو واسه کی بفرستم من تازه اومدم تو این تاپیک نمیدونم چکا رکنم :33: فلش کارتارو واسه منم بفرستین خوب منم جز گروه هستم دیگه
گوشیه من نوکیا 6303 هستش و توی کوشیه منم نصب نمیشه من کلی فایل جار توی گوشیم دارم اما نمیدونم چرا این یکی رو باز نمیکنه:13:

آخرین ویرایش:

vitamin

New member
بچه ها من گوشیم ال جی هستش نصب کردم برنامه رو بعد هم پی دی اف هارو انداختم توش ولی گفت فایل پشتیبانی نشده و بازش نکرد حالا من چیکار کننننننننننننم؟؟؟:sad::sad:
بچه ها بازم ميگم فايل ها با نرم افزار باز ميشه بدون نرم افزار واسه خوده منم ميگفت پشتيباني نميشه . يعني بايد نرم افزارو باز كنيد بعد گزينه باز كردن/ وارد كردن را انتخاب كنيد سپس وارد كردن فايل از حافظه را انتخاب كنيد بعد كه فايل مورد نظر را پيدا كرديد مطالعه كارت را انتخاب كنيد
اگه بازم نشد فايل هارو پاك كنيد دوباره رو مموري بريزيد و امتحان كنيد من خودم اين كارو كردم درست شد

negar91

New member
بچه ها بازم ميگم فايل ها با نرم افزار باز ميشه بدون نرم افزار واسه خوده منم ميگفت پشتيباني نميشه . يعني بايد نرم افزارو باز كنيد بعد گزينه باز كردن/ وارد كردن را انتخاب كنيد سپس وارد كردن فايل از حافظه را انتخاب كنيد بعد كه فايل مورد نظر را پيدا كرديد مطالعه كارت را انتخاب كنيد
اگه بازم نشد فايل هارو پاك كنيد دوباره رو مموري بريزيد و امتحان كنيد من خودم اين كارو كردم درست شد
اصلا نرم افزار باز نمیشه که بخوایم باش فایلارو باز کنیم 4 بارم از اول نصب کردم بی فایده بود به هر حال مثل اینکه قسمت من یکم بهتون کمک کنم موفق باشید

iran khanom

Member
اصلا نرم افزار باز نمیشه که بخوایم باش فایلارو باز کنیم 4 بارم از اول نصب کردم بی فایده بود به هر حال مثل اینکه قسمت من یکم بهتون کمک کنم موفق باشید

بچه ها برای منم نمیشد خیلی براش کلنجار رفتم.منم چند بار ریختم تو گوشیم و پاک کردم باز شد.برای منم اول نوشته بود پشتیبانی نمیشه ولی انقد وقت صرف کردم تا درست شد.بچه ها میشه.چندبار امتحان کنید

Leyenda

Well-known member
بچه ها فایل رو از حالت زیپ در میارید؟؟
تو گوشیتون کل فولدرو نریزید!فقط خود_ MiniPauker_0.28 جار (79 کیلوبایت و یا 86 ) رو بریزید!راحت نصب میشه که!

آخرین ویرایش:

xavi

New member
دوستان من فایل رو از حالت زیپ دراوردم و ریختم روی گوشیم فایلهای لغات رو هم ریختم رو گوشیم اما لغتی توش نیست میشه یکی بیاد تصویری توضیح بده

یاسمن

New member
سلام به همه
من فایل برنامه رو به راحتی نصب و باز کردم تو گوشیم
ولی نمی دونم فایل لغاتو از کجا و چه جوری باید دانلود کنم و بریزم تو برنامه
اگه میشه یکی راهنمایی کنه مرسی

iran khanom

Member
دوستان* هر مشكلي با اجراي برنامه داريد* مطرح كنيد** تا كمكتون* كنيم*** *1-اول بايد برنامه اي كه صادق* در صفحه 1گذاشته(minipauker )* را نصب كنيد 2-فلش كارت ها را در مموري موبايل خود ذخيره كرده 3 -برنامه minipaukerكه نصب كرده ايد را باز كنيد* سپس گزينه باز كردن /واردكردن* [/B]را انتخات كنيد بعد گزينه وارد كردن از فايل حافظه را باز كنيد** و فلش كارت* ذخيره* شده در مموري را پيدا كرده و انتخاب كنيد (* فلش كارت ها از اين طريق باز ميشوند ) ابتدا كه در مموري ذخيره شد خوانده نميشود(مورد شماره 2)4- مطالعه كارت ها را باز كنيد* تا لغات نمايش داده شود
سلام دوستان یرای من هم هر کاری کردم باز نشد.دقیقا مثل این چیزی که ویتامین عزیز گفت عمل کردم و درست شد.من ramموبایلم را به صورت درایو E و حافظه موبایلم به صورت درایو Cنشان داد حالا بستگی داره کجا ریخته باشید.دوستان فایل لغات هم از حالت ZIPEدرآرید و بعد در موبایلتان بریزید.یعنی پوشه اصلی باز کنید و دوباره پوشه قسمت داخلی مثلا مهارت 3 و بعد فایل باپسوند Pauرا در جایی درک drakکنید (بکشید)مثلا من به دسک تاپ درک کردم و بعد همه فایل های pauرا در موبایل ریختم و بعد با روشی که ویتامین گفت بازش کردم.موفق باشید

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
بچه ها متنی مونده که لغاتش ترجمه نشده باشه؟ میشه منم شرکت کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا