چه کتابی خریدی؟چرا؟از کجا؟

estel

New member
کتاب کاغذی از اینترنتی خیلی بهتره ولی اینقد کتاب گرون شده که اگه قرار باشه همه ی کتابایی که میخونم بخرم هر ماه باید یه 200 تومنی فقط پول کتاب بدم

waria

New member
با اجازه ی 8521413:rolleyessmileyanim:....کتاب فرانکنشتاین....اثر مری شلی...

نگاه

New member
واااای چقدر جالب.. چه تاپیک باحالی.. تازه دیدمش..
1%20(11).gif
من هم خیلی اهل کتاب خوندنم. بعضی از کتابایی که دوستان معرفی کردن رو خوندم بقیه هم ایشالله تهیه میکنم..

یکی از کتابای پیشنهادی من:
عروسی خون اثر فدریکو گارسیا لورکا(داستانی)

نگاه

New member
سینوهه پزشک مخصوص فرعون اثر میکا والتاری . رمان تاریخی. من که از خوندنش خیلی لذت بردم اونقدر جذابه که 2 جلدش که جمعا 1000صفحه بود رو دو روز و نصف تموم کردم..3جا هم اشک منو در آورد..حتما بخونید(خصوصا تاریخ دوست ها)

(نام من، نویسنده این کتاب سینوهه است و من این کتاب را برای مدح خدایان نمی نویسم زیرا از خدایان خسته شده ام. من این کتاب را برای مدح فراعنه نمی نویسم زیرا از فراعنه هم به تنگ آمده ام. من این کتاب را فقط برای خودم می نویسم بدون اینکه در انتظار پاداش باشم یا اینکه بخواهم نام خود را در جهان باقی بگذارم. آن قدر در زندگی فرعونها و مردم زجر کشیده ام که از همه چیز حتی امیدواری تحصیل نام جاوید سیرم.
من این کتاب را فقط برای این می نویسم که خود را راضی کنم و تصور می نمایم یگانه نویسنده باشم که بدون هیچ منظور مادی و معنوی کتاب می نویسم .هر چه تا امروز نوشته شده یا برای این بوده که به خدایان خوشامد بگویند یا برای این که انسان را راضی کنند......
)

آخرین ویرایش:

نگاه

New member
لطفا مرغ نباشید از باربارا دی آنجلیس

توصیه میکنم خانم ها بخونند( درمورد کنترل احساسات زنانه)

نگاه

New member
در مورد صد سال تنهایی بگم که من خیلی خوشم اومد، برام جالب بود و توی داستان محو شده بودم..
عجیبه که بعضی دوستان میگن کسل کننده است!!
1%20(3).GIF

8521413

New member
در مورد صد سال تنهایی بگم که من خیلی خوشم اومد، برام جالب بود و توی داستان محو شده بودم..
1%20(3).GIF

من خودم عاشق این داستان هستم و بهترین رمانیه که تا به حال خوندم... اما خیلی ها میگن رمان خسته کننده ای هست... یکی از دوستان چند صفحه قبل گفته بود... تموم کردنش کار خیلی سختیه... منم اینو از خیلی ها شنیدم... اما واسه من جذاب بود...

8521413

New member
با اجازه ی 8521413:rolleyessmileyanim:....کتاب فرانکنشتاین....اثر مری شلی...

خواهش میکنم... مثل اینکه حرفامو به دل گرفتی؟؟؟
این کتاب رو نخوندم... بیگانه ی آلبرکامو رو هم نخوندم...
اگه یکم راجع به کتابها توضیح بدین خیلی خوبه...

waria

New member

خواهش میکنم... مثل اینکه حرفامو به دل گرفتی؟؟؟
این کتاب رو نخوندم... بیگانه ی آلبرکامو رو هم نخوندم...
اگه یکم راجع به کتابها توضیح بدین خیلی خوبه...
نه بابا به دل نگرفتم که...:sarma:
فرانکنشتاین:داستان در مورد یه دانشمندیه به نام فرانکنشتاین که از اندام هایی که از گورستان جمع کرده یه موجود هوشمند میسازه ولی بعدا میبینه یه هیولا ساخته که همه ازش فرار میکنن ولی اون هیولا میخواد با بقیه ارتباط برقرار کنه.
بیگانه:در مورد یه مرد درونگرا و فوق العاده بی احساس و بی تفاوته به اسم مرسو.داستان هم از بعد از مرگ مادر مرسو شروع میشه...ودو قسمتیه.
ببخشید دیگه من یه کم تو خلاصه تعریف کردن مشکل دارم:21:
این کتابا هردوشون از معروف ترین کتابای نوشته شده توسط این نویسنده ها هستند...

shayeste

New member
1%20(3).GIF
من چندین سال پیش دقیقا نزدیک اعلام نتایج اولیه کنکور که استرس داشتم این کتابو شروع کردم به خوندن اصلا نتونستم روش تمرکز کنمو ولش کردم دیگه هم انگیزه برای دوباره خوندنش پیدا نکردم. حالا نمیدونم مشکل از من بود یا استرس کنکور :smiliess (11):

نگاه

New member
من چندین سال پیش دقیقا نزدیک اعلام نتایج اولیه کنکور که استرس داشتم این کتابو شروع کردم به خوندن اصلا نتونستم روش تمرکز کنمو ولش کردم دیگه هم انگیزه برای دوباره خوندنش پیدا نکردم. حالا نمیدونم مشکل از من بود یا استرس کنکور :smiliess (11):
شایسته جون دوباره بخونش حیفه رمان به این قشنگی رو از دست بدی.. این رمان جایزه نوبل گرفته پس ارزشش رو داره.. فقط یه کاری کن همون اول که میخوای بخونیش اونو به شکل یه فیلم تصور کن و همه شخصیت ها رو حفظ کن چون زندگی چند نسل بیان میشه و اسم ها هم هی تکرار میشه شاید غاتی کنی، میتونی تو یه کاغذ مثل شجره نامه یادداشت کنی..
من این کتاب رو زمانی خوندم که هر روز کاراموزی میرفتیم از طرفی درسامو باید میخوندم از طرفی این کتاب رو. و نمیتونستم 1 هفته صبر کنم تا کاراموزی تموم شه!! اینقدر دلم آب شده بود.. من از خوندن 2تا کتاب خییلییی لذت بردم:(40):: 100سال تنهایی و سینوهه! باور کن حظ کردم. حالا متوجه اهمیت موضوع شدی؟ :smiliess (3): (وااای چقدر حرفیدم:riz513:)

shayeste

New member

شایسته جون دوباره بخونش حیفه رمان به این قشنگی رو از دست بدی.. این رمان جایزه نوبل گرفته پس ارزشش رو داره.. فقط یه کاری کن همون اول که میخوای بخونیش اونو به شکل یه فیلم تصور کن و همه شخصیت ها رو حفظ کن چون زندگی چند نسل بیان میشه و اسم ها هم هی تکرار میشه شاید غاتی کنی، میتونی تو یه کاغذ مثل شجره نامه یادداشت کنی..
من این کتاب رو زمانی خوندم که هر روز کاراموزی میرفتیم از طرفی درسامو باید میخوندم از طرفی این کتاب رو. و نمیتونستم 1 هفته صبر کنم تا کاراموزی تموم شه!! اینقدر دلم آب شده بود.. من از خوندن 2تا کتاب خییلییی لذت بردم:(40):: 100سال تنهایی و سینوهه! باور کن حظ کردم. حالا متوجه اهمیت موضوع شدی؟ :smiliess (3): (وااای چقدر حرفیدم:riz513:)

چشم به خاطر تو هم که شده می خونمش :smilies-azardl (181

mikhak s

New member

من این کتاب رو زمانی خوندم که هر روز کاراموزی میرفتیم از طرفی درسامو باید میخوندم از طرفی این کتاب رو. و نمیتونستم 1 هفته صبر کنم تا کاراموزی تموم شه!! اینقدر دلم آب شده بود.. من از خوندن 2تا کتاب خییلییی لذت بردم:(40):: 100سال تنهایی و سینوهه! باور کن حظ کردم. حالا متوجه اهمیت موضوع شدی؟ :sm): (وااای چقدر حرفیدم:riz513:)

با سينوهه كاملا موافقم چون از خوندن اين كتاب واقعا لذت بردم ف ولي درمورد صد سال تنهايي اصلا نظرتو رو ندارم نگاه جان،*براي من واقعا كسل كننده بود حتي خودمو گول ميزدم كه اين داستان جايزه گرفته بايد بخونيش ولي متاسفانه اصلا جذبم نكرد:riz513::riz513:

نگاه

New member
پژوهشي در عشقنامه هلوئيز و آبلار
1d65507c3ca0fa396faf07228f663f9d.jpg

عشق شور انگيز آبلار، فيلسوف و متاله هوشمند و جسور قرون وسطا، و هلوئيز، دختر دانا و فرهيخته اي كه چندي شاگرد او بود( با 22 سال تفاوت سنی)، اگر چه ماجرايي است واقعي، با برترين رمانهاي عاشقانه ي جهان همتايي مي كند.

محدوديتها و ممانعتهاي نابجا و نامعقول روزگار بر سر راه عشقي انساني و بي پيرايه مشكلها آفريد( در آن زمان فیلسوف ها همانند کشیش ها نباید ازدواج میکردند) و آن را به ماجرايي جنجالي و پر حادثه تبديل كرد و به تلخكامي و پريشاني و تيره روزي كشانيد.

آخرین ویرایش:

8521413

New member

کتابی که من دارم... صفحه ی اولش شجرنامه داره!!!

نگاه

New member
کتابی که من دارم... صفحه ی اولش شجرنامه داره!!!

شنیدم که نسخه های جدیدی که چاپ شده شجره نامه داره، ولی اونی که من خوندم نداشت. من پارسال که داشتم میخوندم ننوشتم فقط حفظش کردم، هی مرور میکردم..الان یه جاش رو غاتی کردم:(50):.
حالا که کتاب دارین اسم دوتا دختر آئورلیانوی دوم و فرناندا چی بود؟ کدومشون اورسولا آمارانتا بود؟ ممه کدوم بود؟فرناندا براش یه اسم دیگه گذاشته بود؟؟ لطفا دقیق بگید برام.

آخرین ویرایش:
بالا