چه طور هم ((**طرح/سرکار **))برویم هم (((*درس*))) بخوانیم؟

am-ml

New member
منم 4روز در هفته باید برم دانشگاه،دو روزش فقط واسه یه کلاس!!!!!!!!!
:New (6):امروز به مدیر گروهمون گفتم 3 روز در هفته کنید کلاسارو تا بتونیم سر کار بریم؟!؟ خیلی جدی بهم گفت: دیگه این حرف به من نزنیا ، این کار غیر قانونیه!!!!!!دانشجو حق نداره کار کنه باید تمام وقت دانشجو باشه!!!!!!!!!!
شمام دیگه نگید میخام برم سرکار.......زشته........
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

مملکته داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سرشار از قانون.........

دوست خوبم نمیخوام نصیحت کنم ولی مدیر گروه کسیه که دلشم نخواد باید این حرفا رو بزنه ،شما پیش مدیر گروه بهتر نبود میگفتین :برنامه رو میشه لطف کنید طوری بگذارید که ما فرصت مطالعه منسجم تری داشته باشیم و برای کار مثلا اول بهش پیشنهاد می کردید اجازه بده برای بچه های کارشناسی کلاسای آمادگی بگذارید یا داوطلبانه توی آزمایشگاه دانشگاه کمک کنید بعد که ایشون متوجه علاقه شما به کار و فعالیت میشدن ،راحت تر میشد صحبت کنید ،قبول کنید که اگه مدیر گروه به برنامه آموزشی بی توجه باشه اولین ضربه رو شما خواهید خورد چون شما تازه دنبال کار میگردین ولی اساتید شما کار دنبالشون میگرده ،خوب اگه مدیر گروه بیخیال قوانین باشه ،به نظرتون غیر از عده معدودی از اساتید بقیه ترجیح میدن بیشترین ساعاتشون رو کجا باشن .
البته منم دانشجو بودم از این کارا زیاد کردم ولی الان تو محیط کار فهمیدم که باید هر حرفی رو سر جای خودش و به وقت خودش بزنم تا نتیجه بگیرم.

شما حتما موفق میشین ،فقط یه کمی صبر داشته باشین:riz304:

آخرین ویرایش:

یه دانشجو

New member
من ترم7 ام ، 3روز توی هفته از صبح تا شب دانشگاهم، میخوام برای ارشد بخونم، به نظر شما برم کاراموزی؟
(کاراموزی برای ما اختیاریه) اگه این ترم نرم کاراموزی بعد از فارغ التحصیلی قبولم میکنن؟

waria

New member
من ترم7 ام ، 3روز توی هفته از صبح تا شب دانشگاهم، میخوام برای ارشد بخونم، به نظر شما برم کاراموزی؟
(کاراموزی برای ما اختیاریه) اگه این ترم نرم کاراموزی بعد از فارغ التحصیلی قبولم میکنن؟
آره عزیزقبول میکنن.برا ما اختیاریه.من که نمیگیرم کاراموزی رو.البته خودم جدا میرم کاراموزی.نه از طرفِ دانشگاه...

waria

New member
از طرف دانشگاه بهتر یاد نمیدن؟
کیفیتش خب آره شاید اون چیزی که بهت یاد میدن بهتر باشه.وبیشتر بذارن کار انجام بدی...ولی خب همین جوریم که من میرم،هرچی ازشون بپرسم بهم میگن.یکی از بچه های علوم آزمایشگاهی هم هست که از طرف دانشگاه میاد کاراموزی،دیگه خیلی خوبه.هرچی به اون یاد میدن به منم میگن...

pariya

New member
کیفیتش خب آره شاید اون چیزی که بهت یاد میدن بهتر باشه.وبیشتر بذارن کار انجام بدی...ولی خب همین جوریم که من میرم،هرچی ازشون بپرسم بهم میگن.یکی از بچه های علوم آزمایشگاهی هم هست که از طرف دانشگاه میاد کاراموزی،دیگه خیلی خوبه.هرچی به اون یاد میدن به منم میگن...
اره واریاجون.. اگه اینطوری بتونی بری خیلی خوبه به درساتم میرسی.. وقتی اختیاری هس

waria

New member
اره واریاجون.. اگه اینطوری بتونی بری خیلی خوبه به درساتم میرسی.. وقتی اختیاری هس
پریا جون مشکل من کاراموزی نیست.اون وقتمو زیاد نمیگیره...مشکل من دانشگاست.دوسه روز در هفتم که کلا از 8 صبح تا 7:30 شب دانشگام.بقیه روزام نصف روزم میره واسه دانشگاه.واقعا نمیدونم چجوری برسم درس بخونم....

pariya

New member
پریا جون مشکل من کاراموزی نیست.اون وقتمو زیاد نمیگیره...مشکل من دانشگاست.دوسه روز در هفتم که کلا از 8 صبح تا 7:30 شب دانشگام.بقیه روزام نصف روزم میره واسه دانشگاه.واقعا نمیدونم چجوری برسم درس بخونم....
میدونم عزیزم شرایط رو درک میکنم ..ولی اکثر دوستایی که اینجا راهنماییمون کردن کار میکردن یا طرح داشتن مث داشتن کلاس دانشگاه ....
توکلمون باید یر خدا باشه.. خدا جواب تلاشامون رو میده انشالله

نگاه

New member
سلام دوستان.
من هم همین مشکل رو دارم.. الان طرحم شروع شد اصلا نمیتونم بخونم..
13.gif
:1dco2x0p1lilzhfpg1t امیدوارم زودتر با کارم منطبق بشم..

firtina

New member
تجربه من میگه بده ولی من با همین شرایط یکی از همکارام رو با خودم همراه کردم ولی کلا نمیگذاریم کسی خیلی از کارامون سر در بیاره.

متاسفانه آدمایی به شما انرژی منفی وارد میکنن که خودشون اراده حرکت رو ندارن و آدم وقتی فعالیت نداره حسادت میکنه و از بیکاری همش تو کار اینو و اون سرک میکشه و یه حرف رو با کلی اضافات میگه ولی اگه محلشون نذاری و کار خودت رو انجام بدی کم کم بیخیالت میشن مثل من که بیخیالم شدن،البته جبهه هم نگرفتما فقط هرچی گفتن مردین از بس سرتون تو این کتاباس ،خندیدم و گفتم شما زیادی به ما لطف دارین.:smilies-azardl (113
والا حالا ك بهشون گفتم ديگه كاريش نميشه كرد.اما خوب بتوصيه شما زياد ب روي خودم نميارم ديگه:smiliess (11):منم از وقتي كار ميكنم تازه فهميدم روابط كاري پيچيده ست بايد دقت كني ب همه چي.مرسي از تو دوست خوبم

Dexter2009

New member

به نظر من حتما برو کارورزی چون خیلی چیزها هست که اگه عملی باهاشون کار کنی مطالب تئوری خیلی بهتر تو ذهنت می مونن(البته باید سعی کنی دچار روزمرگی نشی و کارات رو حفظی انجام ندی) سعی کن اگه یه روز کاری رو روتین انجام دادی بعدش حتما در مورد اون آزمایش و علت هرچیزی مطالعه کنی.
یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که باید خوب بتونی درس و طرحت رو جمع کنی . که هیچکدوم به دیگری لطمه نزنند.

بالا