چند تا خواهر برادرید ؟ تو چند می هستی؟

نظرتون

• مجموع رای دهندگان
    0

baran71

New member
اینم ماییم

671810_tv.gif

از چب به راست: نوتر- خواهر کوشولوی نوتر-خواهر بزرگه ی نوتر

:a2d3::tsimuzpzwoap1t9y3o7موهات ریخته

padide

New member
میگم اینقدرم که گفتین بچه اولیا کاری نیستن. همین خواهر خودم با اینکه ازدواج کرده بازم خیلی تنبله بیشتر کارارو یا میده شوهرش یا ماهی یه بار میگه کارگر بیاد.
خواهر کوچیکمم که مثل کوزت تو خونه کار میکنه. منم که بچه وسطی کلا هیچی دیگه چون از بچگی از کار کردن بدم میومد هیچ کاری تو خونه نمیکنم :4d564ad6:

amirreza

New member
اغا جان من میخواستم ببینم یکی بگه 8تا واکنش شما چیه؟ک شکر خدا واسه همه عادی بود الا محسن .....ما 8 تا نیستیم:riz513:

behnaz.h

New member
من 3 تا داداش دارم که خیلی منو دوست دارن چون هم تک آبجیشونم هم ته تغاریم........

varia

Well-known member
منم ته تغاری خانه و تک برادر داداشم! و داداش کوچیکه 3 تا آبجیهام و نمی دانم چرا بسیار دوستم می دارند!!.

baroon90

New member
من یه خواهر بزرگتر و یه داداش کوچیکتر فاصله سنیامون یک سالو نیمه

konjkave

New member
عاقا ما 4عدد هستیم.2 عدد پسر 2 عدد دخمل بعد منم ته تقاری(تغاری/؟)هستم.:riz481:

بانو

New member

من دومیم و ۳ تا بردار دارم .

حالا این نظرسنجیه چ کمکی به روند پیشرفت علمی کشور یا سطح ای سایت میکنه ؟!!!!!! :smilies:

pashmak

New member

من دومیم و ۳ تا بردار دارم .

حالا این نظرسنجیه چ کمکی به روند پیشرفت علمی کشور یا سطح ای سایت میکنه ؟!!!!!! :smilies:
این بخش سرگرمیه ابجی علم تو ارسال پیراپزشکیه بعدم ببینیم ملت دوست دارند از این تاپیک ها بزاریم افه روشنفکریه خخخخخخخخخخخ

بانو

New member
این بخش سرگرمیه ابجی علم تو ارسال پیراپزشکیه بعدم ببینیم ملت دوست دارند از این تاپیک ها بزاریم افه روشنفکریه خخخخخخخخخخخ

:smiliess (15):

ی سوال پرسیدم برا مزه بیشتر نظرسنجیتون :thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:
بالا