چقدر تا تکمیل ظرفیت مونده و احساستون چیه؟

OMID2010

New member
چقدر تا تکمیل ظرفیت(8مهر) مونده و احساستون چیه؟

از صمیم قلب دوست داریم کسانی که تلاش کردند و درصدهای خوبی کسب کردند ولی قبول نشدند, توی تکمیل ظرفیت به حقشون برسن..

آخرین ویرایش:

sefidrooze

New member
ای بابا یکی نیست واسه ادم درست و دقیق توضیح بده چه طوریه؟؟امیدی نیست به تکمیل ...........................

VERSA

New member
امید جان!
والا ما بین الملل بهشتی رفتیم دیدیم ایمنی همه دارن اسم مینویسن!
دیگه از ترس طرح همه هرجا قبول شدن دارن میرن!

**^^**

New member
امیدوارم که تکمیل ظرفیت قبول شین
من کلا گیج شدم اصلا نمیتونم تصو کنم که باز چه جوری شروع کنم و درسای تکراری رو بازم بخونم

princess

New member
امیدوارم که تکمیل ظرفیت قبول شین
من کلا گیج شدم اصلا نمیتونم تصو کنم که باز چه جوری شروع کنم و درسای تکراری رو بازم بخونم

سلام

منم دقیقا همین حسو و حالو دارم. تمام کتابامو سیاه کردم اینقدر توشون نکته نوشته بودم. دیگه دوست ندارم اون کتابای سیاه شده رو بخونم. نمی دونم چیکار کنم. از طرفی هم یکسال از طرحم می گذره با اون شیفتای سخت بعد از بیمارستان میومدم خونه می خوندم. ولی حالا..................

**^^**

New member
سلام

منم دقیقا همین حسو و حالو دارم. تمام کتابامو سیاه کردم اینقدر توشون نکته نوشته بودم. دیگه دوست ندارم اون کتابای سیاه شده رو بخونم. نمی دونم چیکار کنم. از طرفی هم یکسال از طرحم می گذره با اون شیفتای سخت بعد از بیمارستان میومدم خونه می خوندم. ولی حالا..................
عیب نداره بازم اینجا به هم امید میدیم و خیلی خیلی بیشتر از امسال میخونیم منم کتابام همان وضعیت رو دارن اما کاری نمیشه کرد نمیدونم کجای کارم ایراد داشت

GOD

New member
بچه ها کسی میدونه تغذیه هم تکمیل ظرفیت داره یا نه؟؟یکی جواب بده

princess

New member
حالا تکمیل ظرفیت خودمون باید شهر انتخاب کنیم یا اینکه خودشون انتخابمون می کنن؟

**^^**

New member
اونا شهرهایی رو که ظرفیتش پر نشده رو اعلام میکنن ما خودمون انتخاب میکنیم فک کنم

reza.n

New member
بچه ها زیاد روو تکمیل ظرفیت حساب نکنین.امیدوار میشید بعد اسمتون نمیاد دوباره کلی ناراحت میشین.بهش فکر نکنین.از الان خودتونو برای سال اینده اماده کنین.

vitamin

New member
اونا شهرهایی رو که ظرفیتش پر نشده رو اعلام میکنن ما خودمون انتخاب میکنیم فک کنم[/quote

ظرفيت پر نشده يعني چي؟ يعني كساني كه قبول شدند ثبت نام نمي كنند ؟ مگه محروميت نداره؟

**^^**

New member
نه محرومیت ندارن اما بعضا به هر دلیلی نخواستن ثبت نام کنن،دوستم که پارسال شرکت کرده بود میگفت بیشتر از اون چیزی که اعلام کردن دانشجو پذیرفتن

**^^**

New member
بچه ها زیاد روو تکمیل ظرفیت حساب نکنین.امیدوار میشید بعد اسمتون نمیاد دوباره کلی ناراحت میشین.بهش فکر نکنین.از الان خودتونو برای سال اینده اماده کنین.
منم دیگه رو این تکمیل ظرفیت حسابی باز نمیکنم اما به هر حال نباید از کنارشم گذشت

reza.n

New member
آره وقتش که شد برید نگاه کنید.ولی حرص و جوش نخورید بابتش.

بالا