چقدر تا تکمیل ظرفیت مونده و احساستون چیه؟

مجید

New member
ممکنه بعضی قبول شده ها تو بعضی دانشگاه ها نرن ثبت نام کنند یا بعد ثبت نام انصراف بدن چون مثلا شاید مشکل رفت و آمد و اقامت داشته باشند یا برای دخترها بعضی پدرای باغیرت اجازه ندن هرجایی برن درس بخونند یا تو وزارت علوم یا دانشگاه آزاد یه رشته و شهر بهتر قبول بشن .. در این صورت ظرفیت اون رشته و اون شهر مثلا یکی خالی می شه و دانشگاه به وزارت بهداشت اعلام می کنه و وزارت هم می گرده از بعد رتبه اون شخص منصرف اولین نفری رو که اونجا رو انتخاب کرده بوده قبول اعلام می کنه .. متاسفانه مثل وزارت علوم نیست که بذارن دوباره انتخاب رشته کنی .. حداقل تا پارسال این جوری بوده پارسال هم که گفتن بعضی ظرفیت ها جدیده و خالیه مربوط به یکی دو رشته خاص مثل شنوایی شناسی و یا دانشگاه های بین الملل بوده .. به نظرم امید هست اما نه اون قدر که بخواین روش حساب باز کنین اما شاید برای وزارت علوم که 24 مهر اعلام می شه امید بیشتر از وزارت بهداشت باشه

http://www.sanjeshp.ir/Archive_F/arshad_90/apx/Et14.pdf

zahra68

New member
نه محرومیت ندارن اما بعضا به هر دلیلی نخواستن ثبت نام کنن،دوستم که پارسال شرکت کرده بود میگفت بیشتر از اون چیزی که اعلام کردن دانشجو پذیرفتن
نه عزیزم یه سال محرومیت داره

**^^**

New member
اگه ثبت نام کنن یه سال محرومیت داره ببخشین من سوال این دوستمون رو بد متوجه شدم

bacillus.bs

New member
بچه ها به نظرتون ارزش داره برای بین الملل اینقدر هزینه کرد؟و این که اگر بین الملل ثبت نام نکنیم جز تکمیل ظرفیت قرار می گیریم؟

sefidrooze

New member
اره.خیلی......................... نه عزیزم این کارو میکنم موضوع بالا بیاد و همه ببینن هر کی میدونه جواب درست بده...همه فکر خودشونن.اونایی هم که قبول شدن دیگه این طرفا پیداشون نمیشه

زهرا-آ

New member
من دیگه سعی میکنم اصلا هیچ احساسی نداشته باشم اقای امید!
به اندازه ی کافی عذاب کشیدم تا دوشب و روز فقط تب و لرز کردم ...بخوام سر تکمیل ظرفیتی که ممکنه کسی نره وحالا باز کسی بالاتر ازمن تو اولویت نباشه حرص بخورم و احساس داشته باشم و روز شماری کنم ......ای بابا
خدایا به امیدخودت زیر سایه ی رحمت خودت

**^^**

New member
آره بهتره به جای امیدواری و استرس دوباره بیشتر درس بخونیم

**^^**

New member
اره.خیلی......................... نه عزیزم این کارو میکنم موضوع بالا بیاد و همه ببینن هر کی میدونه جواب درست بده...همه فکر خودشونن.اونایی هم که قبول شدن دیگه این طرفا پیداشون نمیشه
آهان خب پس به گذاشتن علامت سوال ادامه بده

sanazmohandes

New member
من دیگه سعی میکنم اصلا هیچ احساسی نداشته باشم اقای امید!
به اندازه ی کافی عذاب کشیدم تا دوشب و روز فقط تب و لرز کردم ...بخوام سر تکمیل ظرفیتی که ممکنه کسی نره وحالا باز کسی بالاتر ازمن تو اولویت نباشه حرص بخورم و احساس داشته باشم و روز شماری کنم ......ای بابا
خدایا به امیدخودت زیر سایه ی رحمت خودت
به نظر من برو طرحتو ثبت نام کن وقتی تو تکمیل ظرفیت قبول شدی انصراف میدی ولی اگه نری ثبت نام کنی منتظر جواب تکمیل ظرفیت باشی عقب می افتی چون 3 مها دیگه بهت زنگ میزنن

kahkeshan

New member
من که دیگه به هیچی دل نمیبندم اتقدامیدبه قبولیم داشتم وقتی جوابا اومدیه دنیاروسرم خراب شد.دیگه ظرفیتش ندارم

بالا