چقدر به تله پاتی اعتقاد دارید؟

mosaferkocholo

New member
دوستان آیا اتفاقی واستون افتاده که به قدرت تله پاتی پی ببرید ؟

لطفا تجربیاتتون رو اینجا بگید :33:

«تله*پاتی» چیست و چگونه عمل می*کند؟
«تله*پاتی» دسترسی به اطلاعاتی است که در فکر شخص دیگری نگهداری می*شود و شما خواهان کسب آن هستید دانشمندان برای اثبات این پدیده می*گویند: وقتی این امکان وجود دارد که از طریق یک ایستگاه فرستنده مطالبی را از طریق امواج الکتریکی، از ایستگاه*های الکتریکی دیگری جذب کنیم. بنابراین با توجه به فعالیت*های الکتریکی مغز انسان، امکان تبادل اطلاعات از راه دور، از طریق «تله*پاتی» و به صورت مشابه دستگاه*های فرستنده و گیرنده الکتریکی فراهم می*شود. برای انجام پدیده*های «تله*پاتی»*مغز باید در حالتی قرار داشته باشد که وضعیت آن بیشترین میزان امواج «آلفا» را ایجاد و منتشر کند. امواج «آلفا» معمولا در شرایطی به وجود می*آید که فرد در حالت «مدی*تیشن» یا «ریلکس» کامل قرار گرفته باشد. پس درمی*یابیم که کلید اصلی «تله*پاتی» چیزی نیست جز «ریلکس» شدن کامل. اصولاً در هنگام احساس خطر و یا هر ناراحتی دیگر، اعصاب «سمپاتیک» انسان با تولید «آدرنالین» بدن را تحریک می*کند در این حالت زمینه لازم برای «فرستندگی» و در واقع فرستادن پیام در شخص به وجود می*آید و او می*تواند افکار خود را سریع*تر و قوی*تر منتشر کند در حالت عکس این مسئله، اعصاب «پاراسمبلیک» با تولید «استیل کولین» موجب رخوت و سستی بدن می*شود و استعداد «گیرندگی» امواج «تله*پاتی» در شخص تقویت می*شود

mosaferkocholo

New member
واسه من به شخصه یک بار این اتفاق افتاد
به یک شخصی که دور از من بود و ارتباطی باهاش نداشتم گاهی یه احساسی از اون شخص ناخود آگاه میومد تو ذهنم که احساس میکردم به من فکر میکنه و از چیزی ناراحته

بعد از مدتی که تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم بهم گفت تو همون روز و ساعت به من فکر میکر و بابت موضوعی خیلی ناراحت بود . ولی هنوز هم از این اتفاق در عجبم :33:
واسم باورش یکم سخته شما چی فکر میکنید ؟

بالا