" چقدر از صدا و سیما راضی هستید؟؟؟ "

چقدر از صدا و سیما راضی هستید ؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

nurse 82

New member
لطیفه ای از صدا سیما ببخشید اگه جاش نیست:riz513: :

خبرنگار:نظر شما در باره ١٠ سال مديريت اقاي ضرغامی در صداوسيما چيه؟
رهگذر: بسيار دوره پر بار،پر رونق،پر خيرو بركتي بود،من تونستم ماشين بخرم خونه بخرم و ازدواج كنم
خبرنگار: بسيار عالي،چه انتظاري از مدير جديد داريد؟
رهگذر:،انتظار دارم كه با تمام توان و با قدرت بيشتر همين راه را ادامه بدن
خبرنگار:خيلي ممنون.لطفاً خودتون رو معرفي كنيد؟
رهگذر:رضا هستم نصاب ماهواره (laugh)(laugh)(laugh)

mehrshad.namdar

New member
فکر می کنم صدا و سیما این چند وقته اخیر از لحاظ کمی خوب پیشرفت کرده.ولی از لحاظ کیفی هنوز باید تلاش کنه. من خودم ترجیح میدم تلویزیون کلا نگاه نکنم. سریال ها زیادی تکراری هستن. فیلم ها زیادی بی محتوا. کلا رشد کیفی ضعیف بوده.

melinaa

New member
خوب خدا رو شکر یه نفر کاملا راضی پیدا شد داشتم نا امید می شدم...
اما خداییش از برنامه هاش هم راضی هستی ؟ لطفا بدون تعصب بگو و همه جوانب رو بسنج ؟؟؟

از برنامه هاش زیاد نه...اما از رادیو اره...بابام اونموقع تو اردبیل یه برنامه های خوبی میرفت...خیلی خوب بود...الان چندسالی میشه که بازنشسته شده...
ولی بچه ها بخدا همیناییکه میبینین تو تلوزیون واقعا براشون زحمت کشیده شده...من خودم از نزدیک واقعا شاهدم...مخصوصا برنامه های زنده ای که مثلا بابام میرفت اگه یک لحظه اشتباه میشد دیگه از همه جا زنگ میزدن...باید 6 دونگ حواست جمع میبود...واقعا سختتر از ادارات دیگست..

مجید دیجی

مدیر بخش
از برنامه هاش زیاد نه...اما از رادیو اره...بابام اونموقع تو اردبیل یه برنامه های خوبی میرفت...خیلی خوب بود...الان چندسالی میشه که بازنشسته شده...
ولی بچه ها بخدا همیناییکه میبینین تو تلوزیون واقعا براشون زحمت کشیده شده...من خودم از نزدیک واقعا شاهدم...مخصوصا برنامه های زنده ای که مثلا بابام میرفت اگه یک لحظه اشتباه میشد دیگه از همه جا زنگ میزدن...باید 6 دونگ حواست جمع میبود...واقعا سختتر از ادارات دیگست..

سوء تفاهم نشه کسی نمی گه زحمتی کشیده نمیشه ...

مثل ساختن ماشین هست... زحمت زیاد کشیده میشه ولی به علت نبود تکنولوژی به روز و شاید نبود ریسک پذیری ... نبود نظر سنجی و آمارگیری و عدم تلاش برای رضایت مصرف کننده و نبود رقابت زحمت ها و سختی ها کم ارزش میشه ... و در آخر یک ماشین با کیفیت پایین با قیمت های بالا پای مشتری تموم میشه ... چون فلز و تجهیزاتی که برای یک ماشین به روز بکار میره برای یک ماشین غیر به روز هم بکار میره ...

و در واقع نبود مدیریت مدرن و به روز ( بی سوادی نسبت به پژوهش های جدید ) در بدنه بالایی باعث شکست و ضایع شدن زحمات عده ای میشه ...

شاید مشکل زمانی شکل میگیره که مدیران وقتی مدرکشون رو میگیرن دیگه تحصیل تعطیل میشه و وقتی بازنشسته ها دوباره دعوت بکار میشن ... یعنی بکار گیری علمی که آن ها 30 سال قبل آموخته اند ... البته کسی منکر تجربیات این عزیزان نیست... ولی اگر بحث رقابت مثلا صدا و سیما با ماهواره هست ما باید با غول هایی همچون روبرت مرداک ( صاحب 11 شرکت فیلم سازی ، 16 شبکه کابلی ، 3 شبکه خبری بزرگ و چند ده شبکه ماهواره ای از جمله فارسی 1 و... ) رقابت بشه پس باید نوابغی در حد او در قسمت های مدیریتی قرار بگیرن ...

نوابغی که شاید به علت نبود امکانات یا مهاجرت می کنند و یا همین الان در حال مسافرکشی هستند...

پس صدا و سیما و تمام ارگان ها باید نخبه ها رو از سراسر کشورمون شناسایی کنن و بجای سیاسی بازی و کارهای حاشیه ای سعی در ارتقاع کیفیت بجای کمیت کنند ...

البته این نظر من هست ... اگر به کسی توهین شده پ خ کنه تا پاکش کنم ...

mahsast

New member
برنامه ها هیچ تغییر کیفیتی ندارند به ارم اخبار علمی فرهنگی شبکه 4 دقت کردین مال 30 سال پیشه فک کنم ادم خندش میگیره نه مجریا عوض میشن نه برنامه ها اخه این سیمای خانواده یکم تغییر نمیکنه اخبارم که از وقتی من چشم باز کردم همینه دوستان نگا نکنین بهتره:33:

مجید دیجی

مدیر بخش
برنامه ها هیچ تغییر کیفیتی ندارند به ارم اخبار علمی فرهنگی شبکه 4 دقت کردین مال 30 سال پیشه فک کنم ادم خندش میگیره نه مجریا عوض میشن نه برنامه ها اخه این سیمای خانواده یکم تغییر نمیکنه اخبارم که از وقتی من چشم باز کردم همینه دوستان نگا نکنین بهتره:33:

موافقم ...

N@RVIN

Well-known member
همه چیز آنجاست خوب بود :) خوشم می آمد اصن یه وضی بود از مشکلات اجتماعی، بی پولی ،معتادی، بدبختی ،خیانت، قتل، رمانتیسم همه چی توش بود لامصب یه قسمت اکشن بود سری بعدی گل و بلبل و عشق و اینا هوای دو نفره خخ

ولی خوب بود دوسش میداشتم
:tonguesmiley:

مجید دیجی

مدیر بخش
همه چیز آنجاست خوب بود :) خوشم می آمد اصن یه وضی بود از مشکلات اجتماعی، بی پولی ،معتادی، بدبختی ،خیانت، قتل، رمانتیسم همه چی توش بود لامصب یه قسمت اکشن بود سری بعدی گل و بلبل و عشق و اینا هوای دو نفره خخ

ولی خوب بود دوسش میداشتم
:tonguesmiley:

من که ندیدم ... اما اینجور که می گید با یه سریال دوست داشتن همه سلیقه ای رو راضی کنن ... بازم جای شکر داره ...

hebe.nurse

New member
وای گفتی صدا و سیما یاد مصاخبه امروزم افتادم :riz481:
همین روزاس صدای هبه را مستقیم از رادیو بشنوید :)))) یادم نیس کدوم برنامه گف ....
هیچ وقت فکر نمی کردم حاضر شم مصاحبه کنم :/ تو این تهرون داری راه میری می بینی ملت زورکی خودشونو جا میدن سوال میکنن:/ چرا واقعا؟:ph34r-smiley:

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
وای گفتی صدا و سیما یاد مصاخبه امروزم افتادم :riz481:
همین روزاس صدای هبه را مستقیم از رادیو بشنوید :)))) یادم نیس کدوم برنامه گف ....
هیچ وقت فکر نمی کردم حاضر شم مصاحبه کنم :/ تو این تهرون داری راه میری می بینی ملت زورکی خودشونو جا میدن سوال میکنن:/ چرا واقعا؟:ph34r-smiley:

لامصب بعضیهاشون هم یه جایی گیرت میارن که دیگه توی عمل انجام شده قرار بگیری. منو روی پله برقی مترو گیر آوردن. آدم بود خودشو سریع از صحنه دور میکرد.

خیلی از این لحاظ بدم از رفتارشون میاد.

بالا