چطوري براي آزمون تافل بخونيم؟

شفيع

New member
تقویت زبان فقط با عادت دادن گوش به فیلم های نیتیو امکان پذیره

Ali-PhD

New member
سلام
ازمون تافل اينترنتي (iBT) الزاما نيازي به مطالعه گرامر ندارد. بلكه "كاربردهاي" گرامر ان هم به ميزان اندك در بخش اسپيكينگ و رايتينگ موردتوجه است كه به نظر بنده نياز به مطالعه مستقل ندارد. اگر هم منظورتون تافل كاغذي (PBT) هست كه اين ازمون در ايران برگزار نميشود.
سوالي بود در خدمتم.
سلام
یک کتاب بهم معرفی کنید در مورد قواعد تافل این جوریبگم بهتره، قواعد ازمون های تافل رو تو یه کتاب جمع کرده باشن و با پاسخ تشریحی جواب داده باشه یه قسمت هم داشته باشه که قواعد رو توضیح داده باشه بهتر،اگه اجیانا کتابی با این ویژگی دیدید که به فارسی ترجمه اون رو بهم معرفی کنید؟

شفيع

New member
سلام
ازمون تافل اينترنتي (iBT) الزاما نيازي به مطالعه گرامر ندارد. بلكه "كاربردهاي" گرامر ان هم به ميزان اندك در بخش اسپيكينگ و رايتينگ موردتوجه است كه به نظر بنده نياز به مطالعه مستقل ندارد. اگر هم منظورتون تافل كاغذي (PBT) هست كه اين ازمون در ايران برگزار نميشود.
سوالي بود در خدمتم.

راهکارتون چیه برای مطاله؟

Hamidvet

New member
1) کدام نوع آزمون تافل در ایران برگزار میشود؟

2) تافل بهتره یا آیلتس؟

Hamidvet

New member
حمید جان نمره ام اس ار تیت 84 شد؟چیا خونده بودی؟

آره شفیع جان ؛

Listening کتابائی که کار کردم : TOEFL Kit Preparation Course و TOEFL Actual Tests (انتشارات ابتدا)

Grammar : کتاب English Grammar Digest رو کار کردم (البته سطح نسبتا بالاتری رو نسبت به تست های آزمون msrt آموزش میده!) + تست های گرامر دوتا کتاب بالا (که خیلی خیلی کمکم کردن محدوده سوالات گرامر دستم بیاد)

Reading : کتاب Essential Reading Comprehension Tests for the Candidates of TOEFL - ترجمه سیامک بابائی (انتشارات دانشگاه کاشان)

Vocabulary : لغات اصلی 504 ، لزگی ، تافل و تعدادی از لغات 1100 واژه

شفيع

New member
آره شفیع جان ؛

Listening کتابائی که کار کردم : TOEFL Kit Preparation Course و TOEFL Actual Tests (انتشارات ابتدا)

Grammar : کتاب English Grammar Digest رو کار کردم (البته سطح نسبتا بالاتری رو نسبت به تست های آزمون msrt آموزش میده!) + تست های گرامر دوتا کتاب بالا (که خیلی خیلی کمکم کردن محدوده سوالات گرامر دستم بیاد)

Reading : کتاب Essential Reading Comprehension Tests for the Candidates of TOEFL - ترجمه سیامک بابائی (انتشارات دانشگاه کاشان)

Vocabulary : لغات اصلی 504 ، لزگی ، تافل و تعدادی از لغات 1100 واژه

بسیار عالی.موفق تر شی انشالله..

Hamidvet

New member
انشالله.ممنون.
برنامه ایی برای تافل یا ایلتس نداری؟

فعلا که نه ؛ راستش اصلا وقت ندارم بخوام دوباره زبان بخونم ... هدف کنونیم قبولی در آزمون تخصص سال بعده
به محض اینکه وقت آزاد داشته باشم ، حتما اونارم شرکت میکنم ، چون خودم زبان رو دوست دارم.

Ali-PhD

New member
حميد جان در ايران تافل اينترنتي برگزار ميشه فقط.
اينكه ايلتس بهتره يا تافل بحث مفصلي ميخواد. چون بستگي به دهها فاكتور داره. اما خلاصه عرض كنم كه تافل اكادميك تره و مخصوصا براي امريكاي شمالي بهتره.
1) کدام نوع آزمون تافل در ایران برگزار میشود؟

2) تافل بهتره یا آیلتس؟

بالا