چرا یک دانشجو نمی تواند درس بخواند؟

nanishko

New member
سال ۳۶۵ روز است در حالی که:

۱- در سال ۵۲ جمعه داریم و میدانید که جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب ۳۱۳ روز باقی میماند.
۲- حداقل ۵۰ روز مربوط به تعطیلات تابستانی است که به دلیل گرمای هوامطالعه ی دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است. بنابراین۲۶۳ روز دیگرباقیمیماند.
۳- در هر روز ۸ ساعت خواب برای بدن لازم است که جمعا”۱۲۲ روز میشود. بنابراین ۱۴۱ روز باقی میماند.

۴- اما سلامتی جسم و روح روزانه ۱ ساعت تفریح را میطلبد که جمعا”۱۵ روز میشود. پس ۱۲۶ در روز باقی میماند.
۵- طبیعتا ”۲ ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است که در کل ۳۰ روز میشود. پس ۹۶ روز باقی میماند.
۶- ۱ ساعت در روز برای گفتگو و تبادل افکار به صورت تلفنی لازم است. چراکه انسان موجودی اجتماعی است. این خود ۱۵ روز است. پس ۸۱ روز باقی میماند.
۷- روزهای امتحان ۳۵ روز از سال را به خود اختصاص میدهند. پس ۴۶ روز باقی میماند.
۸- تعطیلات نوروز و اعیاد مختلف دست کم ۳۰ روز در سال هستند. پس ۱۶ روز باقی میماند.
۹- در سال شما ۱۰ روز را به بازی میگذرانید. پس ۶ روز باقی میماند.
۱۰- در سال حداقل ۳ روز به بیماری طی میشود و ۳ روز دیگر باقی است .
۱۱- سینما رفتن و سایر امور شخصی هم ۲ روز را در بر میگیرند. پس ۱ روز باقی می ماند.
۱۲- یک روز باقی مانده همان روز تولد شماست. چگونه می توان در آن روز درس خواند؟

matin

New member
تازه درس که نمیتونه بخونه وقتم هم کم میاره --- شما تازه خیلی از موارد ضروری و ریز رو اشاره نکردین

biosta

Well-known member
به عنوان یک طنز عالی عالی بود

اما لازمه بگم که بقول دکتر هلاکویی ایرانی ها همه شان دکتر هستند
دکترای خود فریبی :bunnyearsmiley:
وقتی نخواهند کاری را انجام بدهند یا وقتی بخواهند کاری را انجام دهند از نظر خودشان توجیه قانع کننده ای برای آن عمل پیدا می کنند !
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

mosaferkocholo

New member
پس ما مقصر نیستیم
ولی جدا دوستان واسه این که بتونم درس بخونم مجبور بودم ا یکی از کارای ضروری و لازمی که بالا نوشتین رو انجام ندم و به جاش کسب علمو دانش کنم
جدا نمیشه تمامه تفریحاتو داشت و درس رو خوند وجدا نمیشه رفت سر کار 8 ساعت مفید کار کرد توجه کنید مفید کار کرد و با انرژی نشست درس خوند مگر این که ژن فولاد زره تو تنتون باشه که تو این دوره زمونه با این غذاهای شیمیایی و کم انرژی عمرا بشه
هر وقت دیدید کسی میگه من میرم سر کار 8 ساعت وقت میشه ناهارم درست میکنم میشینم درس میخونم همه سریال هارم مبینم مهمونیم میرم خیلیم به کارم میرسم بدونید یه نسبت با پینوکیو داره .یا کاره کار نیست یا قبل غذا ده تا لقمه زده بر بدن درسرم حین کار میخونه چون لم داده کاری نیست که بکنه ومهمونیم که با آزانس رفته برگشته ناهارم اگه مهمونت کرد به نفعته نخوری یا1ساله فریز کرده یا ماله بیرونه کنسروه

آخرین ویرایش:
بالا