چالش سطل آب یخ

کرهانی

New member
خاک ریختن شگون نداره، کار جالبی نیست :)

اره روجو...ولی خود ایران بودن
یه سطل خاک نرم

- - - Updated - - -

از بس ویدیوی چالش آب یخ دیدم سرم گیج رفت !!!!!!
مسخره ترین و مزخرف ترینش هم گوگوش بود :riz481:

منکه اصن نگاه نمیکنم مهشید
خخخخ گوگوش با این سنش زنده موند؟؟؟:65d6a5d6s:

N@RVIN

Well-known member
بنظر من که خیلی نماد مسخر ه ایه خب که چی بشه یه نماد با کلا..ستر و با مفهومتر میذاشتن والا :65d6a5d6s:

hamidehjoon

New member
سلام
گاهی پیش میاد توی تموم دنیا یه خبری یا اتفاقی یا رفتاری یا حرکتی مد میشه و همه دهن به دهن نقلش میکنن مثلا میری یه جایی یه نفرمیگه”کیا پایه اند بریم آیس چلنج؟"
حالا تو که خبرنداری باز چه خبرشده میپرسی آیس چی چی؟ همه هاج وواج برمیگردن نگات میکنن میگن کی از تو غار دراومدی؟؟
وقتی میری میپرسی سرچ میکنی و تهشو درمیاری میفهمی چی بوده کجا بوده با خودت میگی خب که چی؟؟
بعضی حرکتا یه هدفی رو دنبال میکنن که تونمیدونی ولی یه هدفی رو القا میکنن که توبری دنبالشون!
به نظر من کمک به بیمارای نیازمند کار ارزشمندیه اما وقتی دوتا کوچه پایین تر خونه خودم یه خانواده ای هستن که بچه مریض دارن و نیازمند 100 تومن پول هستن چرا باید پولتو بفرسی شونصد کیلومتر اون ور دنیا که نمیدونی اخرش چی میشه پولت؟؟
اگه هدفم کمکه خب برم به اون همسایه مون کمک کنم برم به اون خانواده همشهریم کمک کنم که پس فردا نخام خبر بیماری ونیازمندیشو از ماه عسل یا از یه وبلاگ یا وبسایت نشنوم !
اگه هدف همدردیه خب اون بحثش جداست ولی روشهای دیگه ای هم هست برای همدردی که کمتر نمایشی باشه وبیشتر به دل بشینه!
کاش کمی عمیق تر زندگی کنیم!

mohana

Well-known member
سلام
گاهی پیش میاد توی تموم دنیا یه خبری یا اتفاقی یا رفتاری یا حرکتی مد میشه و همه دهن به دهن نقلش میکنن مثلا میری یه جایی یه نفرمیگه”کیا پایه اند بریم آیس چلنج؟"
حالا تو که خبرنداری باز چه خبرشده میپرسی آیس چی چی؟ همه هاج وواج برمیگردن نگات میکنن میگن کی از تو غار دراومدی؟؟
وقتی میری میپرسی سرچ میکنی و تهشو درمیاری میفهمی چی بوده کجا بوده با خودت میگی خب که چی؟؟
بعضی حرکتا یه هدفی رو دنبال میکنن که تونمیدونی ولی یه هدفی رو القا میکنن که توبری دنبالشون!
به نظر من کمک به بیمارای نیازمند کار ارزشمندیه اما وقتی دوتا کوچه پایین تر خونه خودم یه خانواده ای هستن که بچه مریض دارن و نیازمند 100 تومن پول هستن چرا باید پولتو بفرسی شونصد کیلومتر اون ور دنیا که نمیدونی اخرش چی میشه پولت؟؟
اگه هدفم کمکه خب برم به اون همسایه مون کمک کنم برم به اون خانواده همشهریم کمک کنم که پس فردا نخام خبر بیماری ونیازمندیشو از ماه عسل یا از یه وبلاگ یا وبسایت نشنوم !
اگه هدف همدردیه خب اون بحثش جداست ولی روشهای دیگه ای هم هست برای همدردی که کمتر نمایشی باشه وبیشتر به دل بشینه!

:applause:
این مسئله ب جا همدردی ی جور سرگرمی شده!

نوتر

New member
:applause:
این مسئله ب جا همدردی ی جور سرگرمی شده!

سلام

صحبت های این دو عزیز + اینکه این کار یه جورایی
نمایش و شووی از ما به ظاهر بهترون(!!)

اکثر شخصیت های معروف!!(ترجیحا ایرانی) هیچ پولی که نمیدن هیچ برا خودشون نمایش و شوو کردن این مسئله رو.

N@RVIN

Well-known member
دقیقا قمه زنی یادم افتاد تبلیغ و اظهار لایک به یک طریق غیر منطقی

چطور همه کارای ما جهان سومیا مسخره و به ققول اونا فولیشه اون وقت ریختن آب یخ رو سر واقعا چه معنی داره..میخوای کمک کنی کمک کن دیگه این اداها چیه از یه طربق منطقی تبلیغ کن

ایرانم اگرم سطل خاک به را انداخته دیگه واقعا منو یاد گله گوسفند میندازه که یکی به هر سمتی یک رفت همه پشت سرش میرن بدون اینکه بدونن چه کاری دارن میکنن ..آدم منطقش ارور میده

جدددی خیلی حرصمو در اورد این کار

sungirl0077

New member
یه سطل خاک نرم

- - - Updated - - -

من اولش که دیدم ایذانیا هم شروع کردن چندتاییشو ف،یس ب،وک دیدم
گوگوش خیلی مزخرف بود خداییش، منم دقیقا واسه این ویدیو گوگوشو دیدم که فهمیدم سینا ولی الله مسخرش کرده
اگرنه حیف حجم نت که حروم شه!!!!

goo

New member
امیدوارم روزی خیلی زود جاهلیت اُخری بار و بندیلش رو جمع کنه....
ّّ
ُِ

- - - Updated - - -

امیدوارم روزی خیلی زود جاهلیت اُخری بار و بندیلش رو جمع کنه....
ّّ
ُِ

AWWA

New member
یه سطل خاک نرم

- - - Updated - - -

زنده مونده هیچ .....هرسال جوونترم میشه:) من همون سر سوزن ارزشیم که براش قائل بودم بعد دیدن کلیپ تبلیغ همجنسگراییش از بین رفت

AWWA

New member
بچه ها خیلی ممنونم از نظرایی که دادین. چه موافق این حرکت، چه مخالف. من خیلی دوس دارم تو تاپیکا طوفان فکری داشته باشیم و افکار مخالف درکمال احترام به طرفین به چالش کشیده بشه برا همین یه مسئله ای رو مطرح میکنم و دوس دارم نظر شمارم بدونم.

حرکات نمادین همیشه حالت شو نداره ،ما تو مذهب شیعه هم از این حرکات داریم که مردمو به عمق مسئله و اهمیتش آگاه میکنن. مثلا عزاداری محرم. وقتی یه فرد غیر مسلمان جنبش خود جوش مردمو میبینه کنجکاو میشه و از خودش میپرسه مگه روز عاشورا چی شده؟!!! و سعی میکنه اطلاعاتی در این مورد کسب کنه. هرسالم میبینم مثل یه دومینو تو کشورای دیگه هم عزاداری اتفاق میفته. من خودم به شخصه این بیماری رو نمیشناختم و این حرکت باعث شد پیشو بگیرم. هرچند ترجیح میدم این پول به خزانه خود کشورمون برای درمان ریخته بشه تا خارج!(براساس قاعده طوفان فکری خوشحال میشم نظرات موافق و مخالف شما رو در مورد فکرم بدونم:rose:)

و مسئله دیگه اینکه اگه فکر میکنیم این چالش اشتباهه به نظرتون چه کاری میتونه خنثاش کنه و به مسیر بهتری هدایتش کنه؟ به قول معروف"به جای لعنت به تاریکی باید چراغی روشن کرد" ....اون چراغ چی میتونه باشه؟

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
بچه ها خیلی ممنونم از نظرایی که دادین. چه موافق این حرکت، چه مخالف. من خیلی دوس دارم تو تاپیکا طوفان فکری داشته باشیم و افکار مخالف درکمال احترام به طرفین به چالش کشیده بشه برا همین یه مسئله ای رو مطرح میکنم و دوس دارم نظر شمارم بدونم.

حرکات نمادین همیشه حالت شو نداره ،ما تو مذهب شیعه هم از این حرکات داریم که مردمو به عمق مسئله و اهمیتش آگاه میکنن. مثلا عذاداری محرم. وقتی یه فرد غیر مسلمان جنبش خود جوش مردمو میبینه کنجکاو میشه و از خودش میپرسه مگه روز عاشورا چی شده؟!!! و سعی میکنه اطلاعاتی در این مورد کسب کنه. هرسالم میبینم مثل یه دومینو تو کشورای دیگه هم عذاراری اتفاق میفته. من خودم به شخصه این بیماری رو نمیشناختم و این حرکت باعث شد پیشو بگیرم. هرچند ترجیح میدم این پول به خزانه خود کشورمون برای درمان ریخته بشه تا خارج!(براساس قاعده طوفان فکری خوشحال میشم نظرات موافق و مخالف شما رو در مورد فکرم بدونم:rose:)

و مسئله دیگه اینکه اگه فکر میکنیم این چالش اشتباهه به نظرتون چه کاری میتونه خنثاش کنه و به مسیر بهتری هدایتش کنه؟ به قول معروف"به جای لعنت به تاریکی باید چراغی روشن کرد" ....اون چراغ چی میتونه باشه؟

الان اکثرا عزاداری محرم هم یه جور شوو شده(صرفا توجه کنین میگم شده نه اینکه از قبل بوده).فلان دسته اینجوریه. بهمان دسته اینجوریه. فلان هیئت بهمان مداح(مینویسم مداح ولی تو دلم میگم سوداگر با خدا و قران و نوحه و مرثیه) رو میارند همه میرن فلان هیئت.
نذری دادن ها هم شوو هست. حج رفتن ها هم شوو هست.
تو ادارات و دانشگاهها وقت اذان ظهر میشه اکثرا برا اینکه از قافله ی "به ظاهر مومن بودن"عقب نمونن اساتید و کارمندان به صف میشن و کار ملت رو رها میکنن. اینم یه جور شوو هست
شیعه و سنی هم نداره. مربوط به همه مسلموناست.

ROJO

New member
ولی اینکه موقع اذان برن نماز بخونن اصن بد نیس، مگه نماز چن دقیقه طول میکشه... اگه بعد ک خوندن سریع برگردن مهمه اگه لم ندن تو نمازخونه مهمه، سر کار ما ک اینجوری بود، هر کی میرفت نمازخونه دیگه نمیومد !

کاش وقتی اذان میگن تعطیل کنیم ، همون ارباب رجوع هم بیاد نماز مگه چی میشه، بعد برگردیم و با خوشرویی کارشو انجام بدیم... البته از موارد اورژانسی دارم صرف نظر میکنم روال عادیو میگم

AWWA

New member

الان اکثرا عزاداری محرم هم یه جور شوو شده(صرفا توجه کنین میگم شده نه اینکه از قبل بوده).فلان دسته اینجوریه. بهمان دسته اینجوریه. فلان هیئت بهمان مداح(مینویسم مداح ولی تو دلم میگم سوداگر با خدا و قران و نوحه و مرثیه) رو میارند همه میرن فلان هیئت.
نذری دادن ها هم شوو هست. حج رفتن ها هم شوو هست.
تو ادارات و دانشگاهها وقت اذان ظهر میشه اکثرا برا اینکه از قافله ی "به ظاهر مومن بودن"عقب نمونن اساتید و کارمندان به صف میشن و کار ملت رو رها میکنن. اینم یه جور شوو هست
شیعه و سنی هم نداره. مربوط به همه مسلموناست.

بله منم تو این مورد باهاتون موافقم. دوران کارشناسی تو زنجان دانشجو بودم. هیچ هیاتی تو کل کشور مثل عذاداری هیات حسینیه اعظم زنجان نمیشه. همه یک دست . دسته شدنو فرقه شدن تو این شهر نیست. همیشه آرزو میکنم همه استانا همین کارو بکنن و فلسفه عزاداری و محرم حفظ بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

نوتر

New member
بله خیلی خوبه. اما نه اینکه بگن همه منتظر بمونن ما بریم نیم ساعت بعد برگردیم.
خیلی وقتا دیدم کار ملت رو ول کردن رفتم مثلا نماز بخونند.
خوب اون نماز رو بعد ساعت 2 هم میشه خوند. لزومی نداره که کار خلق خدارو ول کنی بری.
واقعا ظاهر کار شاید خوب باشه. در ظاهر بله خیلی خوبه همه برا جماعت به صف شن.

اما در باطن اکثر این افراد از این کار 2 چیز رو دنبال میکنند:

1- نشون بدن مومنن و میزشون و صندلیشون رو برا خودشون نگه دارن
2- برا چند لحظه هم که شده از زیر کاری که انجام نمیدن در برن

دقیقا مسئله تاسف بار اینه.

نوتر

New member
بله منم تو این مورد باهاتون موافقم. دوران کارشناسی تو زنجان دانشجو بودم. هیچ هیاتی تو کل کشور مثل عذاداری هیات حسینیه اعظم زنجان نمیشه. همه یک دست . دسته شدنو فرقه شدن تو این شهر نیست. همیشه آرزو میکنم همه استانا همین کارو بکنن و فلسفه عزاداری و محرم حفظ بشه

هیچ جا مثل زنجان نمیشه. عزاداریاش فوق العادن

marzi ba

Well-known member
بله منم تو این مورد باهاتون موافقم. دوران کارشناسی تو زنجان دانشجو بودم. هیچ هیاتی تو کل کشور مثل عزاداری هیات حسینیه اعظم زنجان نمیشه. همه یک دست . دسته شدنو فرقه شدن تو این شهر نیست. همیشه آرزو میکنم همه استانا همین کارو بکنن و فلسفه عزاداری و محرم حفظ بشه

عزاداری و دسته عزاداری حسینه اعظم زنجان برای خودش یه نمونه خاص که من همیشه حسرت اینو داشتم که چرا همه جا اینطور عزاداری انجام نمیدن
ممنون اوا جان از یاداوری و مثال خوبی که زدی

بالا