پیشنهاد کار به زیست شناسان و رشته های مربوط

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام به همگی ..بچه ها میشه یه زمان مشخص کنیم و همه تو یه زمان بیایم اینجا اینطوری خیلی خوب میشه ها ...
بچه ها کسی هست که به حیوانات آزمایشگاهی فکر کنه اینکه بتونه خودش پرورش بده من از کسی شنیدم که درامد خوبی هم داره و می تونه خیلی کمک کنه ...

سلام ایده خوبیه شما باید یه اتاق تقریبا 12 متری همراه با فن قوی احتیاج داری
اگر با بچه های دامپزشکی که توی همین سایت هم هستند صحبت کنی خوبه
من یه دوست داشتم که توی دوران دانشجویی همستر پرورش می داد و توی بچه های خودمون میفروخت
هر عدد همستر 80 هزار تومان ، اگر بازارش رو پیدا کنی و گسترده تولید کنی درآمدش خوبه

eeeeeeehsan

New member
سلام ایده خوبیه شما باید یه اتاق تقریبا 12 متری همراه با فن قوی احتیاج داری
اگر با بچه های دامپزشکی که توی همین سایت هم هستند صحبت کنی خوبه
من یه دوست داشتم که توی دوران دانشجویی همستر پرورش می داد و توی بچه های خودمون میفروخت
هر عدد همستر 80 هزار تومان ، اگر بازارش رو پیدا کنی و گسترده تولید کنی درآمدش خوبه

داش مجید من هم رشتم زیسته، منم آمادگی خودم رو اعلام می کنم.

فقط همستر قیمتش 8 تومن بیشتر نیست، کجا 80 تومن میفروشن بگو کاسبی خوبیه 20 تا دونه هم نفروشیم 1.5 کاسبیم، والا... :auizz3ffy9vla57584x

مجید دیجی

مدیر بخش
داش مجید من هم رشتم زیسته، منم آمادگی خودم رو اعلام می کنم.

فقط همستر قیمتش 8 تومن بیشتر نیست، کجا 80 تومن میفروشن بگو کاسبی خوبیه 20 تا دونه هم نفروشیم 1.5 کاسبیم، والا... :auizz3ffy9vla57584x

سلام نمی دونم یه جایی شنیدم که همستر دوماه که دو نوبت هم واکسن زده شده باشه 80 تومن هست . اما منبع رسمی ندارم....

مجید دیجی

مدیر بخش
خیلی دوست داشتم یکی از من این سوال رو بپرسه ، هدف کلی ما چیست ؟ اما کسی چیزی نپرسید
هدف کلی ما تشکیل یک گروه مثل نظام مهندسی هست ، بنام نظام زیست شناسی که در کنار سایر نهادها خودش کسب درآمد کند و در کنار آن بتواند اهداف صنفی رو به صورت صنفی و دفاع از حقوق زیست شناسان پیش ببرد .

sanaz alizadeh

New member
خیلی دوست داشتم یکی از من این سوال رو بپرسه ، هدف کلی ما چیست ؟ اما کسی چیزی نپرسید
هدف کلی ما تشکیل یک گروه مثل نظام مهندسی هست ، بنام نظام زیست شناسی که در کنار سایر نهادها خودش کسب درآمد کند و در کنار آن بتواند اهداف صنفی رو به صورت صنفی و دفاع از حقوق زیست شناسان پیش ببرد .

چون همه فکر کنم منتظر اون pdf که گفتید اهداف بلند مدت و اماده میکنم براتون میفرستم،باشن.....

الان تو چه مرحله ای هستید؟؟؟ احتمالش هست تو همین مرداد کارمونو شروع کنیم؟؟؟ هرچند هنو دقیق متوجه نشدم باس چیکا کنیم؟؟؟ فعلا که قرار بود اعضا رو تعیین کنیم؟؟؟؟ همین تعدادی که فعلا اومدن کافی نیست برا شروع کار؟؟

مجید دیجی

مدیر بخش
چون همه فکر کنم منتظر اون pdf که گفتید اهداف بلند مدت و اماده میکنم براتون میفرستم،باشن.....

الان تو چه مرحله ای هستید؟؟؟ احتمالش هست تو همین مرداد کارمونو شروع کنیم؟؟؟ هرچند هنو دقیق متوجه نشدم باس چیکا کنیم؟؟؟ فعلا که قرار بود اعضا رو تعیین کنیم؟؟؟؟ همین تعدادی که فعلا اومدن کافی نیست برا شروع کار؟؟

اگر واقعا همه پایه کار باشن میشه شرو کرد
من در حال صحبت با استانداری هستم خیلی وقت گیر هست
اهداف رو به تدریج مینویسم تا اگر کسی مخالفت یا نظری داره بگه... توی سایت های دیگه بحث های مفیدی در مورد اهداف در حال انجام هست .
بعدا جمع بندی ها رو انجام میدیم . و به صورت پی دی اف منتشر می کنیم .

آخرین ویرایش:

asalmasal

New member
من اگر واقعا همه پایه کار باشن میشه شرو کرد
اهداف رو به تدریج مینویسم تا اگر کسی مخالفت یا نظری داره بگه...

سلام مجید منم زیستم.مرسی با این حرکتت انگار امید دادی به بچه های نا امیده زیست

- - - Updated - - -

من اگر واقعا همه پایه کار باشن میشه شرو کرد
اهداف رو به تدریج مینویسم تا اگر کسی مخالفت یا نظری داره بگه...

bioshimi93

New member
سلااااااااااااااام
منم هستم
:auizz3ffy9vla57584x
در زمینه وبلاگ نویسی هم میتونم کمک کنم.

science girl

New member
ی پیشنهاد...اینکه شما تنهایی داری کارا رو پیش میبری باعث میشه احساس کنم هیچ نقشی توی این کار ندارم
امکانش نیست که کارهایی رو که میخایید انجام بدید با بقیه هم در میون بگذارید تا همه با همکاری هم کار رو جلو ببریم??
اینطوری همه بار زحمت روی دوش یک نفر نیست و کارها سریعتر پیش میره. شما هم وقت بیشتری برای خودت خواهی داشت.
اگه بشه جایی همگی با هم ملاقات کنیم (بچه های هر استان کنار هم) و بصورت رو در رو تبادل نظر کنیم یا تلفنی بنظرم درک بهتری از کار و روندش پیدا میکنیم.
:auizz3ffy9vla57584x

مجید دیجی

مدیر بخش
اگه بشه جایی همگی با هم ملاقات کنیم (بچه های هر استان کنار هم) و بصورت رو در رو تبادل نظر کنیم یا تلفنی بنظرم درک بهتری از کار و روندش پیدا میکنیم.

از طرحتون خیلی خوشم اومد سعی می کنم توی برنامه ها بگنجونم... اما باید قبول کنیم که هنوز تعدادمون کمه مثلا از هر استان چند نفر بیشتر نیستیم ...
امکانش نیست که کارهایی رو که میخایید انجام بدید با بقیه هم در میون بگذارید تا همه با همکاری هم کار رو جلو ببریم??

خوب اجازه بدید من با استانداری مذاکراتم رو انجام بدم . تا اگر موفق نبودم شرمنده کسی نشم .
وقتی طرح رنگ عمل گرفت . از تمام داوطلبان استفاده و همفکری می طلبم .

ی پیشنهاد...اینکه شما تنهایی داری کارا رو پیش میبری باعث میشه احساس کنم هیچ نقشی توی این کار ندارم

اگر بحث تبلیغات رو اعضا جدی تر دنبال کنند کمک خیلی خوبیه .
در زمینه وبلاگ نویسی هم میتونم کمک کنم.

خیلی خوبه . ممنون که توانایی تون رو اعلام کردید و مثل بعضی ها بی تفاوت نبودید .

امیدتون فقط به خدا باشه .
دعا کنید که موفق بشیم . ما تازه اول راهیم ممکنه به صد در بزنیم و فقط یکی باز بشه .

b.nafas

New member
.. واقعا نمی دونم چی بگم ..اگه نتونیم بهداشت شرکت کنیم اگه نتونیم تو ازمایشگاه کار کنیم اگه نتونیم کاری داشته باشیم یه دفعه بگن بمیرید دیگه ..

Hamidvet

New member
آروم باشین؛ خونسردی خودتونو حفظ کنین خواهشا ... :tsimuzpzwoap1t9y3o7

مجید دیجی

مدیر بخش
آقا حمید به دستم رسید ممنون
بچه ها آروم باشد به امید خدا کاری میکنیم که زیست شناسان برای خودشون کار کنند .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamidvet

هانیه

Well-known member
یک سوال دارم اونم اینکه چطور تو اروپا وکشورهای غربی بیولوژی چطور میشه جزو بهترین رشته هااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟...اونجا اونا (منظورم دانشجوهای بیولوژی)چیکار میکنن که ما این ور نمیکنیم؟...از لحاظ سر فصل دروس واینا فکر نمیکنم تفاوت شدیدی داشته باشیم؟درسته یا من اشتباه فکر میکنم؟

elham1990

New member
یک سوال دارم اونم اینکه چطور تو اروپا وکشورهای غربی بیولوژی چطور میشه جزو بهترین رشته هااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟...اونجا اونا (منظورم دانشجوهای بیولوژی)چیکار میکنن که ما این ور نمیکنیم؟...از لحاظ سر فصل دروس واینا فکر نمیکنم تفاوت شدیدی داشته باشیم؟درسته یا من اشتباه فکر میکنم؟

کار ما اشتباه نیست ،سیستم آموزشی ما مشکل داره. اینجا ما همه چیو میخونیم به عمق یه میلیمتر اما اونا چن تا مطلب میخونن به عمق چندین متر

اینجا فقط به ما یاددادن که علممونو زیاد کنیم نه اینکه چطوری ازش بهره ببریم ( تلاشی پاک در راه پوچ )

اما اونا امکانات در اختیار دانشجوها قرار میدن، ایده و خلاقیت دانشجوهارو تحسین میکنن نه اینکه سرکوب کنن و بگن بودجه نداریم

نمونش کاهش ظرفیتهای امسال، که خیلی راحت دانشجوهارو دارن اوت میکنن، انگیزه کشی میکنن

اصلا اونوریا از طریق همین علمه که دارن پیشرفت میکنن اما کیه که درک کنه، پس مشکل از ما نیس از یه جای دیگس ....

Hamidvet

New member

کار ما اشتباه نیست ،سیستم آموزشی ما مشکل داره. اینجا ما همه چیو میخونیم به عمق یه میلیمتر اما اونا چن تا مطلب میخونن به عمق چندین متر

اینجا فقط به ما یاددادن که علممونو زیاد کنیم نه اینکه چطوری ازش بهره ببریم ( تلاشی پاک در راه پوچ )

اما اونا امکانات در اختیار دانشجوها قرار میدن، ایده و خلاقیت دانشجوهارو تحسین میکنن نه اینکه سرکوب کنن و بگن بودجه نداریم

نمونش کاهش ظرفیتهای امسال، که خیلی راحت دانشجوهارو دارن اوت میکنن، انگیزه کشی میکنن

اصلا اونوریا از طریق همین علمه که دارن پیشرفت میکنن اما کیه که درک کنه، پس مشکل از ما نیس از یه جای دیگس ....

آره واقعا درسته من قبول دارم ...

بالا