پیرامون دانشجویان ارشد آمار زیستی

shs

New member
سلام اسمتون رو تو لیست خلاصه مقاله های کنفرانس کرمانشاه دیدم...موفق باشید :)

آره منم اسم آقای کیانی رو دیدم

امیدوارم همیشه موفق و موید باشید

ان شاا... همه مون موفق باشیم :applause:

mortezahaji

New member
سلام آقای کیانی و دیگر دوستان
من از اسفند تا حالا تونستم یه کارایی کنم که به عنوان بخشی از رزومم داخل لینک زیر در linkedin هست
http://lnkd.in/bR46NnN
اگر از دوستان کسی کار مشابهی داشت خوشحال میشم تجربم بیشتر بشه
به هر حال رشته ما همش نیاز به تجربه داره

parimah93

New member
:14:سلام دوستان کلاسای ما از یکشنبه شروع شده وطبق معمول کسلابرگر وبایدبخونیم:13: اینقد دوستان از این کتاب بد گفتن که تا اسمشو شنیدم اینطوری شدم:smiliess (2):

imanmirr

New member
:14:سلام دوستان کلاسای ما از یکشنبه شروع شده وطبق معمول کسلابرگر وبایدبخونیم:13: اینقد دوستان از این کتاب بد گفتن که تا اسمشو شنیدم اینطوری شدم:smiliess (2):
سلام...امیدوارم موفق باشید... اما به نظر من مطالب آماری یکسان هستند... اگر کتابی بعنوان کتاب سخت معرفی میشه بر اساس ذهنیت دسته ای از افراد هست و ممکن است دسته ای دیگر نظرشان متفاوت باشد....در کل بر اساس علاقه ی افراد به مسایل کاربردی و نظری کتب به دسته های سخت و آسان تقسیم بندی میشوند...ممکن است از نظر کسی که به مباحث نظری علاقه دارد یک کتاب کاربردی سخت باشد و بالعکس...در نهایت بنظر من این علاقه است که درجه ی سختی و آسانی را تعیین میکند...ببخشید سرتون رو درد آوردم...:riz304:

sadegh9089

New member
سلام دوستان :rose:
من زبانم تعریفی نیست انشااله میخوام جدی شروع کنم به خوندن
از کجا و چه کتابی باید شروع کنم؟!

silver moon

New member
سلام و عرض ادب
نمره من هم 177 شد
ریاضی 86.67
آمار ریاضی 80
روشهای آماری 56.67
زبان 39.17
رتبه ام هم 2 شد
البته درصدهام از اونی که خودم محاسبه کرده بودم متفاوت شده که هنوز هم نمی دونم علتش چیه :21:
موفق باشید
چه جالب دوست منم 2شد با نمره 182.

fate-gh

New member
سلام دوستان :rose:
من زبانم تعریفی نیست انشااله میخوام جدی شروع کنم به خوندن
از کجا و چه کتابی باید شروع کنم؟!

سلام دوست گلم.
به نظر من زبان درسیه که باید آهسته و پیوسته بخونیش. یعنی انتظار نداشته باش توی 6 ماه یا یکسال یادش بگیری. باید آروم آروم پیش بری. چون مطالب باید برات جا بیفته. به نظر من شما که می گی زبانت زیاد تعریفی نیست باید حتما با کمک ک ل ا س پیش بری. برای شروع نمی تونی self study داشته باشی. وقتی سطحت حداقل به متوسط یا بالا رسید اون موقع می تونی خودت بخونی. به نظرم به یه آ م و ز ش گ ا ه که روششون رو ترجیح می دی برو. من خودم مخالف دوره های دو ماهه و 6 ماهه و ... هستم. این دوره های برای افرادی خوبه که زبان رو به خوبی بلدن و فقط برای جمع بندی و مرور و یادگیری سریع به این دوره ها می رن.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

parasto0o

New member

دوست عزیز نگران کسلا نباش...کتاب خیلی سختی نیست.متوسطه.نیازی به نگرانی نیست :)

biosta

Well-known member

silver moon

New member
وای واقعا شرمنده من نمیدونستم ایشون از ورودی های 91هستن . منظور خاصی نداشتم .
بازم عذرخواهی میکنم

biosta

Well-known member
بازم معرفت شما با این که علوم پزشکی تهران قبول شده بودید
همکلاسی تان که باهت تهران درس میخونه خیلی وقتی دیگه نیامده اینجا

biosta

Well-known member
بعدا حتما پست هایی که به موضوع تاپیک غیر مرتبط هست را پاک میکنم
عذر خواهم برای پست های غیر مرتبط , حتما باید رعایت بشه

biosta

Well-known member
خیلی دوست دارم علوم پزشکی تهران درس بخونم
کسانی که میشناسم و اونجا درس می خوانند انگار همچون سطح دانشگاه که یک سر و کله بالاتر از دانشگاه های دیگر است بطور کلی سطحی بالاتر در علم و دانش از دیگر دانشجویان دارند , با تلاش و امید و توکل بر خدا من و دیگر دوستان دانشجوی ارشد امارزیستی که در این انجمن هستند برای دکتری علوم پزشکی تهران قبول شویم.
(البته اگر دکتری نرفتم خارج از کشور )
جالبه بدانید طی سه سال اخیر نصف کسانی که دکتری امارزیستی علوم پزشکی تهران قبول شده اند
ارشد امارزیستی شان را مشهد گرفته بودند .

sungirl0077

New member

اقا میدونم امارزیستی نیستم نباید نظربدما
ولی دیگه عادت کردم بیام اینجا
یکی از کتاب هایی که یه جورایی منبع اصلی هم هست واسه درس استنباط ما کسلابرگره :(
اصلا من از استنباط متنفرم به کی بگم!!

shs

New member
خیلی دوست دارم علوم پزشکی تهران درس بخونم
کسانی که میشناسم و اونجا درس می خوانند انگار همچون سطح دانشگاه که یک سر و کله بالاتر از دانشگاه های دیگر است بطور کلی سطحی بالاتر در علم و دانش از دیگر دانشجویان دارند , با تلاش و امید و توکل بر خدا من و دیگر دوستان دانشجوی ارشد امارزیستی که در این انجمن هستند برای دکتری علوم پزشکی تهران قبول شویم.
(البته اگر دکتری نرفتم خارج از کشور )

جالبه بدانید طی سه سال اخیر نصف کسانی که دکتری امارزیستی علوم پزشکی تهران قبول شده اند
ارشد امارزیستی شان را مشهد گرفته بودند .

ان شاالله. :smilies-azardl (113 :applause:

آخرین ویرایش:
بالا