پیرامون دانشجویان ارشد آمار زیستی

biosta

Well-known member
... از این به بعدم فکر نکنم زیاد بتونم کار پژوهشی بکنم، آخه هم بی تجربم و هم می خوام واسه دکترا بخونم.
ممنون می شم نظرتو بدونم.
عیب گروه آمارزیستی ما هم اینه که سواد و اطلاعات استادهامون اغلب قدیمیه.
ممنون.

... به نظرم
دو مقاله کافیه کافیه حتی اگر همکار باشی
یا یک مقاله و یک طرح تحقیقاتی
بتوانی به عنوان مدرس کارگاه برگزار کنی و گواهی اش رو داشته باشی برای مصاحبه امتیاز بزرگیه
حتی یک کارگاه اگر باشد
همان که کتبی ات رو خوب بزنی نمره ی مصاحبه چندان تاثیر گذار نخواهد بود
یعنی به طور تجربی می گویم که برای دکتری آمارزیستی
یک مقاله به اندازه ی این که هر درس را 5 درصد بالاتر بزنی تو قبولیت تاثیر داره
بهرحال به نظرم دنبال برگزاری کارگاه باشید .
یک مقاله یا دو مقاله هم می توانید از پایان نامه تان با توجه به فرصتی که دارید در بیاورید عالیه
به امید قبولی شما .

مرجانه

New member
سلام
خوشبحالتون که میتونید دکترا بدید من که پایم این نبوده بخوام دکترا بدم که اوضام و اطلاعات و تجربم بهتر بشه نمیتونم آخه تا طرح کارشناسیمو نرمو تموم نکنم اونم با مدرک ارشد شده سه سال احازه شرکت تو آزمون دکترا رو ندارم

biosta

Well-known member
سلام
خوشبحالتون که میتونید دکترا بدید من که پایم این نبوده بخوام دکترا بدم که اوضام و اطلاعات و تجربم بهتر بشه نمیتونم آخه تا طرح کارشناسیمو نرمو تموم نکنم
اونم با مدرک ارشد شده سه سال احازه شرکت تو آزمون دکترا رو ندارم

سلام
همین که همت کردید و با لیسانسی غیر از آمار آمدید ارشد امارزیستی خودش خیلی هست
شاید دکتری را در رشته ای دیگر ادامه دادید
بهرحال وقت هست
اگر اولویت با طرح هست طرحتان را بگذرانید .:rose::rose:

مرجانه

New member
مرسی شما لطف دارید.
من دوس دارم دکترا همین رشته شرکت کنم وگرنه خیلی از این شاخه به اون شاخه میشه و تو هیجکدومم با مهارت نمیشم. بازم از راهنمایی هاتون ممنون، واسه ارشد که میخوندم یه جاهایی این سایت بهم دلگرمی می داد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
بهتر نیست این تابستونی واسه یه ازمون زبان اماده شیم و امتحان بدیم برای دکترا مدرک زبان لازمه

در همین انجمن تاپیک های

آزمون زبان MHLE

آزمون زبان MSRT

و نیز

دسته‌بندی نمونه سوالات - MCHE ، MSRT TEST

وزارت علوم تحقیقات و فناوری ورود به سايتmsrt-exam

معرفی آزمون MCHE/MSRT

ضمن این که دعوتتان می کنم به امضای من
یعنی اون لینکی که پایین این پست هست مراجعه کنید
به سایت های خوبی دستیابی پیدا می کنید .

zz470

New member
منم آمار زیستی میخوام :sadsmiley:
احساس میکنم دوست ندارم برم محض
:sad:

shs

New member
بچه ها در مورد نحوه یافتن عنوان مناسب پایان نامه نظری ندارید ؟

نمی خوام عنوانتون رو بگید ولی میشه بگید چه مراحلی رو طی کردید تا به عنوان مناسب رسیدید؟

ممنونم

parasto0o

New member

نمی خوام عنوانتون رو بگید ولی میشه بگید چه مراحلی رو طی کردید تا به عنوان مناسب رسیدید؟

ممنونم

سلام...من از قبل یه موضوع میدونستم عنوان پروژه کارشناسیمم همین بود.همین رو هم برا ارشدم میخوام ادامه بدم...اما استاد سمینارمون یه مقاله review داد بهمون که توش نوشته بود تا حالا تو چه موضوعات کار شده..بنظرم اگه یه مقاله تو همین مایه ها پیدا کنی که review ای از کارای آماری باشه، خیلی به دردت میخوره

shs

New member

سلام...من از قبل یه موضوع میدونستم عنوان پروژه کارشناسیمم همین بود.همین رو هم برا ارشدم میخوام ادامه بدم...اما استاد سمینارمون یه مقاله review داد بهمون که توش نوشته بود تا حالا تو چه موضوعات کار شده..بنظرم اگه یه مقاله تو همین مایه ها پیدا کنی که review ای از کارای آماری باشه، خیلی به دردت میخوره

مرسی پرستوی عزیزم

حداقل تو جواب دادی

آقای کیانی حق داشت وقتی میاد اینجا :65d6a5d6s::smiliess (9):

biosta

Well-known member

ممنونم

سلام بهم ایمیل بزنید تا عنوان پایان نامه های کارشناسی ارشد امارزیستی دانشگاهای مختلف را که در قالب pdf هست برات بفرستم . :)
پیشنهاد دوستان هم گروه . بخصوص پیشنهاد استاد دلسوز . خواندن عنوان های پایان نامه ها . ایده گرفتن از ارایه درس سمینار . خواندن مقالات مختلف . علاقه دانشجو که بسیار مهم هست . بودن داده برای کار پایان نامه تان . بودن استادی که در زمینه تحقیق شما تسلط داشته و دسترسی بهش راحت باشه

shs

New member
سلام بهم ایمیل بزنید تا عنوان پایان نامه های کارشناسی ارشد امارزیستی دانشگاهای مختلف را که در قالب pdf هست برات بفرستم . :)
پیشنهاد دوستان هم گروه . بخصوص پیشنهاد استاد دلسوز . خواندن عنوان های پایان نامه ها . ایده گرفتن از ارایه درس سمینار . خواندن مقالات مختلف . علاقه دانشجو که بسیار مهم هست . بودن داده برای کار پایان نامه تان . بودن استادی که در زمینه تحقیق شما تسلط داشته و دسترسی بهش راحت باشه

ممنونم بازم شما ...

متاسفانه ما فقط 2 تا استاد داریم که یکیشون خیلی کم خوبه ! که به خاطر همینم اصلا در دسترس نیست !

کلا گروه جالبی نداره، دانشجو یادش میره ارشده !!!

shs

New member
سلام shS کدام دانشگاه تحصیل می کنید ??

سلام آ. کیانی

کرمانشاه _ البته دو استاد دیگه اپید هم داریم ولی اونا معمولا نیستند اگر هم باشند همیشه دانشجوهای خودشون در اولویتند!

قبول دارم که دانشجوی ارشد خودش باید کار کنه ولی یک گروه فعال و سخت گیر همیشه دانشجوهای بهتری تربیت میکنه.

کرمانشاه سال 90 آمار زیستی آورده، شاید بخاطر همینه.

آخرین ویرایش:
بالا