پیرامون دانشجویان ارشد آمار زیستی

Minaa.Gh

New member
سلام به همه دوستان گرامی.
الان تازه به هتل رسیدم.
فرصت نشد زودتر نتایج را ببینم.
الان رفتم داخل سایت.
من رتبم 1 شده و نمرم هم شده 186.
به همه دوستان تبریک میگم بخاطر رتبه های خوبی که اوردن.
الان ساعت اینجا 12:30 نیمه شب.
امروز روز جشن ملی چینی ها بود. هفت روز کلا تعطیل هستن.
وبه مسافرت میرن.
جاده هاشون امروز حسابی شلوغ بود و پر از ترافیک.

سلاااااااااااااااااام آقای بنکچی !!!!!! :bunnyearsmiley: حال شما ؟ خوبید ؟ اصلا ندیدم پیامتون رو توو انجمن ! از صفحه ی قبل شرو کردم به خوندن !!!!!
شیرینییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :4d564ad6: یوهوهوهوهو !!!! من استرس زبان گرفتم ناجور ! البته اصطلاحات پزشکی !!!!! غذای دانشگاه هم اوخ اوخ بدجور وزنو داره میبره بالا ! معده هم انگار ناجور بزرگ شده !!!!! نمیدونم !!!!! کلا نگران خودمم !!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t ولی خیالتون راحت ! من بیخیالشیرینی نمیشم !!!!! حالا از چین به سلامت برسید وطن:thanks:

mahsa1367

New member
،رتبه. هائیتی 2،3کجان پس؟!!!!!اقاىى. که رتبتون. 1 شده واقعا تبرىک مىگم به خصوص برا اىنکه خىلى ادم فعالى هستىن(⊙o⊙)♥♥♥

hsbabr2012

New member
سلاااااااااااااااااام آقای بنکچی !!!!!! :bunnyearsmiley: حال شما ؟ خوبید ؟ اصلا ندیدم پیامتون رو توو انجمن ! از صفحه ی قبل شرو کردم به خوندن !!!!!
شیرینییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :4d564ad6: یوهوهوهوهو !!!! من استرس زبان گرفتم ناجور ! البته اصطلاحات پزشکی !!!!! غذای دانشگاه هم اوخ اوخ بدجور وزنو داره میبره بالا ! معده هم انگار ناجور بزرگ شده !!!!! نمیدونم !!!!! کلا نگران خودمم !!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t ولی خیالتون راحت ! من بیخیالشیرینی نمیشم !!!!! حالا از چین به سلامت برسید وطن:thanks:
[/QUسلام

سلام مینا خانم. تبریک فراوان بخاطر رتبه بسیار خوبی که اوردید.
منکه استرسم خیلی بیشتر از این حرفها هستش.
کلاسامون رسما از شنبه شروع شده و اصلا شرکت نکردم.
میترسم بد شروع کنم سال تحصیلی رو.

Minaa.Gh

New member
سلام مینا خانم. تبریک فراوان بخاطر رتبه بسیار خوبی که اوردید.
منکه استرسم خیلی بیشتر از این حرفها هستش.
کلاسامون رسما از شنبه شروع شده و اصلا شرکت نکردم.
میترسم بد شروع کنم سال تحصیلی رو.
[/QUOTE]

سلام علیکم :bunnyearsmiley: حال شما ؟ سرتون شلوغه هاااا ماشاالله !!!!
مرسی ! به رتبه ی شما که نمیرسه جناب :black_eyed: خب ! شیرینی !!!!
کی ؟ کجا ؟ چه وقت ؟ کی برمیگردید ؟ من که عملا بالای 3 بودم شیرینی نداره اونم ! شما باید شیرینی بدید ایشالا !!!!!:4d564ad6:

hsbabr2012

New member
علیکم السلام.
شما هم باید شیرینی بدید. کجا بهتر از دانشگاه تهران. بهترین داشنگاه ایران قبول شدید.
شیرینی شما خوردن لذیذتره.
انشاءالله بیاین مشهد در خدمتتون هستیم.:a2d3:

Minaa.Gh

New member
،رتبه. هائیتی 2،3کجان پس؟!!!!!اقاىى. که رتبتون. 1 شده واقعا تبرىک مىگم به خصوص برا اىنکه خىلى ادم فعالى هستىن(⊙o⊙)♥♥♥

سلام :rose: تبریک میگم .... رتبه ی 2 پرستو جان هستن و رتبه 3 آقای babak.stat1 !!! نیستن توو انجمن ! هم کلاسهام هم هستن که هنوز ندیدمشون !!!!
نگران نباشید آقای بنکچی ! کلا رتبه 1 2 3 هنوز افتخار ندادن بیان دانشگاه !!!!

Minaa.Gh

New member
علیکم السلام.
شما هم باید شیرینی بدید. کجا بهتر از دانشگاه تهران. بهترین داشنگاه ایران قبول شدید.
شیرینی شما خوردن لذیذتره.
انشاءالله بیاین مشهد در خدمتتون هستیم.:a2d3:

آهااا ! :ph34r-smiley: 4 شیرینی داره ؟ تورو خدا شیرینی داره وقتی 1 و 2 و 3 هنوز شیرینی ندادن ؟ 4 اونم!!! ای بابا آقای بنکچی ! شما چین میری و کار تجاری و ... شیرینی باید بدید !!!

hsbabr2012

New member
آهااا ! :ph34r-smiley: 4 شیرینی داره ؟ تورو خدا شیرینی داره وقتی 1 و 2 و 3 هنوز شیرینی ندادن ؟ 4 اونم!!! ای بابا آقای بنکچی ! شما چین میری و کار تجاری و ... شیرینی باید بدید !!!
این Business که من رفتم فعلا پولی توش نداره.
دیگه دانشگاه تهران قبول شدید شیرینی هم باید بدید.:a2d3:

Minaa.Gh

New member
ما بچه های کلاسمون رتبه هاشون 2 و 3 و 4 و 13 و 15 هستش اونطور که خودشون گفتن !!!!!!!!! یکی از بچه ها هم از آمارزیستی انصراف داد و رفت صنایع !!!!:a2d3:
اون خانومی که همش میپرسن آمارزیستی چیه و این بحثها رتبه شون 15 شده به گفته ی خودشون ! همکلاسی سابقم که دانشگاه ایران انتخاب دومشون بود و ایران قبول شدن رتبه اشون 16 شده که انتخاب اولشون تهران بود !

Minaa.Gh

New member
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ :4d564ad6: مینا در دانشگاه تهران !!!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:

کرهانی

New member
قربونت خانومی :rose: ایشالا با قبولیت ما رو شاد کنی . ولی زبان حتما بخون ! حتما بخون . آفرین

زبان کسل کنندست:65d6a5d6s:
ولی میخوام با 504شروع کنم شاید وقت نکنم لزگی رو بخونم(سوالات سالای قبل رو میخونم):smilies-azardl (181
انشاءا...
به همه بچه ها تبریک میگم:rose:

Minaa.Gh

New member
زبان کسل کنندست:65d6a5d6s:
ولی میخوام با 504شروع کنم شاید وقت نکنم لزگی رو بخونم(سوالات سالای قبل رو میخونم):smilies-azardl (181
انشاءا...
به همه بچه ها تبریک میگم:rose:

:tsimuzpzwoap1t9y3o7فقط بخاطر قبولیت نگفتم ! بخاطر بعد از قبولیت گفتم بیشتر ...... اوایلش شاید کسل بشی ولی اوایل خودتو مجبور کن تا عادت کنی ! اشتباه منو تکرار نکن !

کرهانی

New member
:tsimuzpzwoap1t9y3o7فقط بخاطر قبولیت نگفتم ! بخاطر بعد از قبولیت گفتم بیشتر ...... اوایلش شاید کسل بشی ولی اوایل خودتو مجبور کن تا عادت کنی ! اشتباه منو تکرار نکن !

مرسی، باشه حتما:a2d3:
البته من به کرمان راضیم(یگه اجازه نمیدن شهر دور برم)
زبانم 504 بعد 1100بعد تافل اگه وقت شد لزگی اگه نشد که بعد کنکور میخونمش

dadasalar

New member

سلام گرچه من زیاد این دوستمون رو نمیشناسم اما شک ندارم رفته از چین برامون شیرینی بیاره:a2d3:
بابا یک کیلو از همین عباس آقای سر خیابون میگرفتی داداش

مبارک باشه:thanks::rose:

shayeste

New member
مهسا جون شیرینی خودت کو رتبه 5 شدی.از مینا شیرینی میگیرم بعد باهاش حساب کن :4d564ad6:

بالا