*پاتوق پسرا*

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

شفق بانو

New member
quote_icon.png
نوشته اصلی توسط vahid28

ﯾﻪ ﻣﻌﻤﺎ$:
ﻣﺘﻬﻤﯽ ﺩﺭ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ. ﻗﺎﺿﯽ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺭﺣﻢ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺑﻪ ﺍﻭ ﻣﺮﻏﯽ ﺩﺍﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺗﻮ ﻫﺮ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﺮﻍ ﺭﺍ ﺑﮑﺸﯽ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺟﻼﺩ
ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻣﯿﺪﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺳﺒﮏ ﺑﮑﺸﺪ. ﻣﺘﻬﻢ ﻣﺮﻍ ﺭﺍ ﮐﺸﺖ
ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺩﺵ ﮐﺸﺘﻪ ﻧﺸﺪ. ﻣﺘﻬﻢ ﻣﺮﻍ ﺭﺍ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﮐﺸﺖ؟؟

باید روشی رو برای کشتن مرغ انتخاب میکرد که با ان نشه ادم رو کشت پس سر مرغ روتوی دهان خودش میذاره و مرغ خفه میشه :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

مجید دیجی

مدیر بخش
البته راه حل های دیگه هم میشه گفت که تخصصی میشه ...
پرندها تحمل الکل کمی رو دارن یعنی در غلظت پایین میمیرن ...
میتونست به مرغه یه درصد پایین الکل بده ...
====
بعضی از پرنده ها به گاز متان هم حساس هستند ... و زود میمیرند ... میتونسته به مرغ گاز متان کمی بده مثلا 5 دقیقه و خودش در اون مدت زمان زنده بمونه ...
====
یا اینکه مرغ رو 5 ساعت بدواند تا مرغ به علت بالا رفتن بالا رفتن حرارت بدنش بمیره
===
اون دو تا راه حلم که قبلا گفتم
===
نتیجه قاضیه یه چیزیش می شده ... مرغ بیچاره چه گناهی کرده بوده که بخواد واسه اون مرد بمیره ؟ سازمان حمایت از حیوانات باید از قاضی شکایت کنه...:New (6):

vahid28

New member
البته راه حل های دیگه هم میشه گفت که تخصصی میشه ...
پرندها تحمل الکل کمی رو دارن یعنی در غلظت پایین میمیرن ...
میتونست به مرغه یه درصد پایین الکل بده ...
====
بعضی از پرنده ها به گاز متان هم حساس هستند ... و زود میمیرند ... میتونسته به مرغ گاز متان کمی بده مثلا 5 دقیقه و خودش در اون مدت زمان زنده بمونه ...
====
یا اینکه مرغ رو 5 ساعت بدواند تا مرغ به علت بالا رفتن بالا رفتن حرارت بدنش بمیره
===
اون دو تا راه حلم که قبلا گفتم
===
نتیجه قاضیه یه چیزیش می شده ... مرغ بیچاره چه گناهی کرده بوده که بخواد واسه اون مرد بمیره ؟ سازمان حمایت از حیوانات باید از قاضی شکایت کنه...:New (6):
.......................
:)

رها45

New member
ﯾﻪ ﻣﻌﻤﺎ$:
ﻣﺘﻬﻤﯽ ﺩﺭ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ. ﻗﺎﺿﯽ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺭﺣﻢ ﮐﺮﺩ ﻭ
ﺑﻪ ﺍﻭ ﻣﺮﻏﯽ ﺩﺍﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺗﻮ ﻫﺮ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﺮﻍ ﺭﺍ ﺑﮑﺸﯽ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺟﻼﺩ
ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻣﯿﺪﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺳﺒﮏ ﺑﮑﺸﺪ. ﻣﺘﻬﻢ ﻣﺮﻍ ﺭﺍ ﮐﺸﺖ
ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺩﺵ ﮐﺸﺘﻪ ﻧﺸﺪ. ﻣﺘﻬﻢ ﻣﺮﻍ ﺭﺍ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﮐﺸﺖ؟؟
فک کنم صبر کره تا خود مرغه بمیره یعنی به مرگ طبیعی

aaram

New member
تق تق : وووی آقا پسرا ببخشیدا من اومدم اینجا یه لحظه..آخه دلم نیومد این عکسو مخصوص آقایون رو براتون نذارم هههه...بیبخشید من برم دیگه..فقط اومدم جوجتونو تحویل بدم

767502_XHlDPkCF.jpg

eeeeeeehsan

New member
تق تق : وووی آقا پسرا ببخشیدا من اومدم اینجا یه لحظه..آخه دلم نیومد این عکسو مخصوص آقایون رو براتون نذارم هههه...بیبخشید من برم دیگه..فقط اومدم جوجتونو تحویل بدم

767502_XHlDPkCF.jpg

این کلاه کاسکتش کو پس؟ چی فکر کردین راجع به پسرا؟ فکر کردین قوانین راهنمایی و رانندگی رو به این سادگیا نادیده میگیریم؟؟
خب درست فکر کردین
:thumbsupsmileyanim:

aaram

New member
نیگا کن جوجه امو به این خوبی سپردم دست اینا چه بلاهایی سرش میخان بیارن :sadsmiley: اصن بدینش برم...:sdasdasd:

eeeeeeehsan

New member
نیگا کن جوجه امو به این خوبی سپردم دست اینا چه بلاهایی سرش میخان بیارن :sadsmiley: اصن بدینش برم...:sdasdasd:

یادش بخیر بچگیام سه تا جوجه داشتم، شبا رو خروجی میخوابیدیم تابستونا و اونا هم ول بودن تو دست و پامون.
نزدیکای پاییز بود هوا خنکتر شده بود، این سه تا جوجه رو گذاشتمشون تو یه دستمال ضخیم که تهش بسته بود مثل پاکت و کنارشون خوابیدم.
آقا صبح که پا شدیم طفلکا خفه شده بودن
526019_eggheadsmile.gif

aaram

New member
- - - Updated - - -

یادش بخیر بچگیام سه تا جوجه داشتم، شبا رو خروجی میخوابیدیم تابستونا و اونا هم ول بودن تو دست و پامون.
نزدیکای پاییز بود هوا خنکتر شده بود، این سه تا جوجه رو گذاشتمشون تو یه دستمال ضخیم که تهش بسته بود مثل پاکت و کنارشون خوابیدم.
آقا صبح که پا شدیم طفلکا خفه شده بودن
526019_eggheadsmile.gif

ههه ووی پس بدین جوجومو ببرم تا بلا ملا سرش نیاوردین...

منم بچه بودم یه دونه از این جوجوها داشتم اسمش زبل خان بود آخه خیلی بلا بود هرجا میرفتم میدوید دنبالم...آورده بودمش گذاشته بودمش توی کشوی میزتحریرم (حیوونکی) تازه یه نایلونم بسته بودم دورش خرابکاری نکنه :riz513: (حالا دوران بچگی بود الان که نبوده خووو).. آخرشم یه روز بردمش حیاط هوا بخوره گربه اومد جلوی چشمی خودم بردش :sadsmiley:

اینم جوجه مااااا دختراس
57036604408988664142.jpg

مجید دیجی

مدیر بخش
- - - Updated - - -

ههه ووی پس بدین جوجومو ببرم تا بلا ملا سرش نیاوردین...

منم بچه بودم یه دونه از این جوجوها داشتم اسمش زبل خان بود آخه خیلی بلا بود هرجا میرفتم میدوید دنبالم...آورده بودمش گذاشته بودمش توی کشوی میزتحریرم (حیوونکی) تازه یه نایلونم بسته بودم دورش خرابکاری نکنه :riz513: (حالا دوران بچگی بود الان که نبوده خووو).. آخرشم یه روز بردمش حیاط هوا بخوره گربه اومد جلوی چشمی خودم بردش :sadsmiley:

اینم جوجه مااااا دختراس
57036604408988664142.jpg

این جوجه جدیده که عکسش رو گذاشتی هم بد جور چشمک میزنه ها...
:smilies:

مجید دیجی

مدیر بخش
هوم:)خوشمزه به نظر میادمنم بیام یه لقمه بزنم؟:)) آرام جون شرمنده تارف کردن خو.بعدا خودم دعواشون میکنم. با اجازه
گنجیشک کبابم خوشمزست:))

جوجه خودتونه... قابل شما رو نداره
.....جوجه بود دیگه بوقلمن نبود...
...کباب گنجشک این شکلیه... :smiliess (3):
نه اون شکلی

13357928833.jpg

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
صبح بهم التماس میکرد نرو منو تنها نزار!! بهش گفتم عزیزم منم عاشقتم ولی باید برم سر کار سعی کن بفهمی

"من" و پتو امروز صبح ، یهویی
440517_lol.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

maxin

Well-known member
فکرشو بکن اگر میشد چی میشد!!!!!؟؟؟؟

فکرشو بکن اگر میشد چی میشد!!!!!؟؟؟؟همسر دلخواهت رو از بین گزینه های موجود دانلود کنی؟
چشم و مغز و قلبمون یه جلسه تشکیل بدن تکلیفشونو با ما روشن کنن.
شب خواب ببینی که یک ماه داری میری سر کار ،صبح که بیدار شدی حقوقشو بگیری.
پشه ها به جای اینکه خونمون رو بمکن ، میومدن چربی های اضافه بدنمون رو می مکیدن.
آخر شبها رفتگرا سوار جاروهاشون بشن برن خونه.
… موهات"فر"باشه ، روش پیتزا بپزی
بوق زدن ممنوع باشه ماشینتو بذاری رو ویبره.
زنگ بزنی آژانس بین المللی انرژی اتمی، بگی یه ماشین می خوام.
رادیو رو روی یه موج سه متری تنظیم می کردی می رفتی موج سواری.
ماهی از آب در بیاد تو ساحل سیگارشو بکشه برگرده تو آب.
تو مطب نفر قبل از تو که میره تو اطاق دکتر، بری در بزنی بگی زود باش.
حراست دانشگاه دم در با دقت نگات کنه ، اشکالای آرایشیتو بگه ، برات درسش کنه.لوازم آرایش بهت قرض بده ، یادت بده چجور آرایشی بهت میاد …؟
هر پشه ای وارد خونه ات بشه در جا تبدیل شه به یه تراول 50 تومنی !؟
تو باغچه خونه ت درخت پیتزا داشتی !؟
توی کُشتی حریفتو خاک کنی یه فاتحه هم بخونی بری.
رو مانیتورت مگس بشینه، با موس بگیریش، بندازیش تو ریسایکل بین !؟

با پرگار مثلث بکشی!؟تو گوگل سرچ می کردی "نیمه گم شده ی من" عکساشو واست می آورد راحت پیداش می کردی!!!؟

شامپو ضدِ شوره بخوری ، دلشوره هات تموم بشه…؟روی رادیو، تور بکشی بشه رادیاتور.
یکم از هوای اطراف وایرلستو بکنی توی کیسه. هر وقت اینترنت نداشتی یه سیم بندازی توش استفاده کنی.
درخت خرما و گردو رو پیوند بزنی. خرما گردوئی بده !؟
رگ قلبت بگیره به جای اینکه بالون بزنن پاراگلایدر بزنن.
واسه کاردستی مدرسه یه ساختمون هشت طبقه ی 32 واحدی اسکلت فلزی ببری.
یه دختر رو برات نشون کنند با سنگ بزنیش.
بری مکه به جای سنگ زدن به شیطون یه چاقو در بیاری بکنی تو شکمش خیال همه رو راحت کنی..

بالا