*پاتوق پسرا*

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

soosy

New member
اومدم تو پاتوقتون سرک کشیدم یه موقع خلاف ملاف نکنید!!!!!دیدم بچه های خوبی هستید:thumbsupsmileyanim:

zanbagh

New member
اووووووووووووهوم
یالاااااااااااااااااا...

گل پسر
04.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

zErOOn3

Well-known member
SLM
اومدم تو پاتوقتون سرک کشیدم یه موقع خلاف ملاف نکنید!!!!!دیدم بچه های خوبی هستید:thumbsupsmileyanim:
اون ور نکنه می خلافیــن ؟ ما اینوم ... یادتون برفـــ زودی ... !!!!!!!!!!!!!!!!
اووووووووووووهوم
یالاااااااااااااااااا...

گل پسر

Arash - Yalla
1939.jpg

alisalim20007

New member
این هم ورژن جدید گل پسر

10873414514576728862.jpg

یعنی نابود کرد هرچی گرافیست و فتوشاپیست بوده

mohammad63

Well-known member
مخلص همه پسرای گل سایتیم ........................ لایکو بزنید به افتخار مرام و معرفتتون .............. به افتخار خوبی و گذشتتون ................. به افتخار غیرت و همتتون ................. عاشق همهتونم ............. به قول عاغا ارسی ما همتون قابل بوسین ...................... ارادتمند شما .............

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

mohammad63

Well-known member
هر چه بگندد نمکش میزنند ... وای به روزی که بگندد نمک.................

حالا همینمون مونده بود که پسرا همدیگرووو مسخره بنمایند که اونم به یاری خداوند داره میسر میشه انشالله.........

یکی نوحه بگه من سینه بزنم

داداش ..................... شما رو که عشقین .................. اما متاسفانه این که گفتم یک واقعیته، واقعیتی تلخ که نمیشه ازش فرار کرد ............... بهر حال؛ خدا آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه ............

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

جاتون خالی ... دیشب بــ جای همه ترکونیدوم ...

یـــس ...

خلا۳ ...

الون ولی ...

بیخیش ...

شنگول ببازیم ...

moj

New member
در یکی از محله‌های مرکزی شهر پاریس، دیواری پهن وجود دارد که از سرامیک‌ هایی لاجوردی را پوشیده شده است و روی آن به ۳۰۰ زبان زنده دنیا بیش از هزار بار به رنگی سپید نوشته شده است: “دوستت دارم”.
سهم ما ایرانی‌ها هم، دو تا از آن دوستت دارم‌هاست که یکی از آنها بالای دیوار قرار گرفته است و دیگری تقریبا در مرکزش.
دوستت دارم‌های ایرانی جای خوبی قرار گرفته‌اند و چشم هر گردشگری دست‌کم یک بار آنها را می‌بیند، شاید به این دلیل که خط ایرانی زیباست، شاید هم به این خاطر که ما ایرانی‌ها به عاشقی معروفیم. ما عشق را نسل به نسل در روح یادگاری‌های‌مان دمیده‌ایم. شاید اگر عشق نبود، هنرهایمان هیچوقت ماندگار نمی‌شد

%DA%8624.jpg

آخرین ویرایش:
بالا