پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

SH!LA

New member
امیدوارم از پاسخ دادن به سوالات نهایت لذت رو ببری برادر! :whistle:

( شمــاره 1 )

________

1. تا حالا شده آرزوی مرگ کنی؟
2. در حال حاضر قلبت در دقیقه چند بار می زنه؟
3. تا حالا چند ترم افتادی؟هه...هه..حالا با چند افتادی؟
4. تا حالا شده به خاطر نمره بری از استادت خواهش کنی؟
5. تا حالا بیشتر زین به پشت بودی یا پشت به زین؟
6. الان دوست داری کی رو بکشی؟
7. تا حالا کتک خوردی؟ کسی رو کتک زدی؟
8. یک خاطره از دوران کودکیت بگو؟
9. معنی اسمت چیه؟
10. مرگ شتریه که در خونه ی همه میخوابه یا ازدواج؟
11. تکیه کلامت چیه؟
12. اگه یه دیوار نیمه ساخته ببینی با هاش چکار میکنی؟
13. تا حالا کسی بهت بد و بیراه گفته ؟چه بلایی سرش آوردی؟
14. تو حموم آواز میخونی؟ چی میخونی؟
15. چقدر رو داری؟ اصلا آدم پررویی هستی ؟
16. بدترین سوتی که دادی چی بوده ؟
17. تا حالا واسه کسی نقشه کشیدی؟
18. اگه گربه گازت بگیره گازش میگیری؟
19. آخرین بار که گریه کردی کی بوده؟ چرا؟
20. آخرین بار که خندیدی کی بوده ؟چرا؟

biologisst

New member
آقا من بپرسم سوالامو یا نه؟ این که گذاشته رفته خبری ازش نیست.:65d6a5d6s:...بجنب دیگه چقده کند تایپ میکنی!!!
من منتظرم هر وقت که حاضر و آماده بود و بهانه های قطع و وصل نت تموم شد بگو منم سوالامو بفرستم به سمتت....
:smilies:

SH!LA

New member
( شمــاره 2 )

1. مرگ رو تعریف کن
2. آخرین نقطه ی دنیا کجاست؟
3. تا حالا از زندگی سیر شدی؟
4. فکر میکنی آدما میتونن سرنوشت شون رو عوض کنن؟ اینکه میگن سرنوشت هر کسی از اول معلومه رو قبول داری؟
5. در روز چقدر فکر میکنی؟
6. آدم فضولی هستی؟
7. بدترین حرفی که تا حالا بهت زدن چی بوده؟
8. ورزش میکنی؟ چه ورزشی؟
9. شنا بلدی؟
10. کارتون مورد علاقت در دوران کودکی چی بوده؟
11. احساس خوش تیپی میکنی؟ ( خوش شیفتـه!) :riz481:
12. فکر میکنی فقط دروغگو کم حافظه ست؟
13. تا حالا شده برای اینکه رسوا نشی همرنگ جماعت بشی؟ ماجرا چی بوده؟
14. پدربزرگ و مادر بزرگ داری؟
15. تام یا جری؟
16. داری غذا میخوری خیلی هم گرسنته یهو تو دهنت یه مو خیلی بلند پیدا میشه چیکار میکنی؟
17. تو مهموني رسمی تا حالا ضايع شدی؟ اگر شدی چه طوری ؟
18. تا حالا به ماشينی لگد زدی صدای آژيرش بلند شه؟
19. ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟
20. بالاتر از سیاهی چه رنگیه ؟

SH!LA

New member
( شمــاره 3 )

1. معمولا قبض موبایلتون چقدر میاد؟
2. حیای گربه در هنگام باز بودن درب دیزی کجاست؟
3. آتش نشانی آتیش بگیره به کجا زنگ میزنه؟
4. سکوت شیشه ای یعنی چی؟
5. یه بیت شعر از خودت بگو + یه تیکه رپ (باید از خودت بگی)
6. پشه ها روزا کجا میرن؟
7. حالت خوبه؟
8. آخرين دروغی که گفتی چی بود؟
9. چرا همه بچه های ايران شعر يه توپ دارم قل قليه رو بلدن؟
10. اگه بهت بگن الان نامرئی هستی اولين کاری که ميکنی چيه؟
11. تا حالا افتادی توی جوی آب؟
12. تا حالا شده کاری کنی که بعدش مجبور به فرار شی؟
13. ميتونی باور كنی يه روز مدير گوگل بهت پيشنهاد همكاری بده؟
14. تا حالا شده بخوای ثواب کنی بعد کباب بشی؟چه حسی پيدا کردی؟
15
. تا حالا سوار خر شدی؟
16. تو هم بچه بودی ( قارچ خور) بازی می كردی؟
17. پلیدترین فکری که تا حالا به ذهنت رسیده چی بوده؟
18. بهترین کادویی که تا حالا گرفتی چی بوده؟
19. آخرین بار چه قرصی خوردی؟چرا؟
20. چقدر پول همیشه با خودت میبری بیرون؟

sa@@ra

New member
احسا من تازه اومدم از بیرون وگرنه من هم در سوزوندن و تفت دادن تو سهیم میشدم:smiliess (9)::smiliess (9):

SH!LA

New member
( شمــاره 4 )

1. جوراباتو چند وقت یکبار میشوری؟ اصلا میشوری؟
2. الان دقیقا میدونی شناسنامه ت کجاست یا باید دنبالش بگردی؟
3. حيوان خانگی داشتی؟ داری؟
4. مرغت چند تا پا داره؟
5. آدم لجبازی هستی؟
6. آخرین باری که از مغزت استفاده کردی و کلی خوشحال شدی یادته کی بود؟ :whistle:
7. بزرگترین حسرت زندگیت چیه؟
8. آرزویی که دوست داری بهش برسی؟
9. قشنگ ترین تجربه زندگیت؟
10. عشق یه چیزی مثل کشک و دوغه... چرا عین ماست نیست؟
11. شده تو اتاقت راحت نشسته باشی یکی یهو بیاد تو؟
12. چرا میگن خوشحال ترین آدم های روی این زمین غمگین ترین آدم ها هستند؟
13. خونتون چند تا در داره؟
14. چند تا کلید داری؟
15. بلدی بهترین هندوانه رو انتخاب کنی؟ یادمون بده!
16. سخت ترین کار دنیـا چیه؟
17. بیشترین زمان حرف زدنت با تلفن چقدر بوده؟ با کی؟ تو زنگ زدی یا اون؟
18. موهات وقتی میری بیرون برق 360ولت میگیره؟
19. کدوم ماه سال رو دوست داری؟
20. نظرت در مورد شانس چیه؟

دیانا126

New member
.احسان در یک کلمه؟
2.هدف خدا از آفرینش پسرها بخصو ص احسان؟
3.نطرت راجب ترک ها فقط حواست باشه چی میگی خخخخخخخخخخخخخخخ
4.آ یا درسته که میگن شکم برای مرد زینته؟ خودت این زینت رو داری؟
5.گرما یا سرما؟
6.شرق یا غرب؟
7.جنوب یا شمال؟
8.عطر مورد علاقت؟
9.کفتربازی کردی تا حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
10.نظرت در مورد برخورد فیزیکی با زن؟ اصلا جرات داری بزنی؟
11.نظرت در مورد زن دوم ؟
12.از اونایی هستی که سقف شرعیش رو میخوای رعایت کنی یعنی تا 4تا؟
13.نظرت در مورد ازدواج موقت؟
14.بخاطر دختری که دوستش داری و میمیری براش جلوی خانوادت که مخالف ازدواجت هست وامیستی؟
15.دوست داری همه چی رو ازت بگیرن ولی عوضش چی بهت بدن؟
16.دنیا ارزش چی رو نداره؟

منم یه ترقه انداختم تا در این:28: جشن سهیم باشم

eeeeeeehsan

New member
ادامه ی سوالای آسمون

تو فيسبوك عضوي؟چن تا عكس گداشتي از خودت؟چن تا دختر تو فرندات داري؟چن تا پسر؟ آره هم فیس بوک هم تویتر ولی بجان خودت اصن حوصله ندارم برم ببیـنم چندان، حدود 200 تا. تعداد پسرا حدوداً دو برابر دختراست. دوتا عکس هم بیشتر نذاشتم.
رنگ چشم؟ آبی سرمه ای راه راه
02.gif
مشکی.
رنگ پوست؟ سفید.
سايز كقش؟ 42
سايز شلوار؟ D: نکنه میخوای بیای خاستگاریم؟؟ D: واقعن اینو نمیدونم، هربار که میرم شلوار بخرم یارو ازم میپرسه میگم خودت نگاه کن ببین چنده من نمیدونم!!
قد و وزن؟ 181 و 70.
دور كمر؟به سانتي متر...دقيق لطفا... D: حسی که برم تو اتاق مامان اینا متر بردارم سانت کنم ندارم، برو بعدی..
دور مچ دست؟ بعدی..
دور مچ پا؟ بعدی..
دور بازو؟ بعدی..
از 0 تا 20 چقد بد دهن هستي؟ 10 حد واسطم.
از 0 تا 20 چقد خوش تيپي؟ 19
از 0 تا 20 چقد به تميزي علاقه داري؟ 4
از 0 تا 20 چقد به غذايي كه ميخوري اهميت ميدي؟ 10 حد واسطم.
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب؟يه صفت بد؟ پرسیدی، با معرفت / کم پیدا و کُلُفت
يه روز زن بگيري دوس داري چادري باشه يا مانتويي؟چرا؟ هرطور خودش بخواد، دوست ندارم تعیین تکلیف کنم واسش. ولی اگه دیدم خیلی داره بد میگرده بهش میگم.
دماغش عملي باشه يا گوشتي در حد تيم ملي آر‍انتين(هدف يادآوري باخت درخشانمون بود...)؟ فرق نمی کنه، ولی اگه از اون سوالاست که چاره ای ندارم جز این گزینه ها عملی رو ترجیح میدم.
لاغر باشه يا تپل؟ احتمالاً منظورت بین بد و بدتره پس، لاغر.
اهل آرايش جيغ يا كلا بدون آرايش...همراه چمني در پشت لب!!!؟؟؟ چمنی پشت لب D: آرایش بابا آرایش. زن گرفتیم بابا مث اینکه، اونطوری باشه که باید عکسش رو گذاشت در قندون بچه دست نزنه!!
عاشق پيازخام باشه يا سير؟؟؟؟ ای بلا ;) سیـر، چون خواصش بیشتره.
شلخته باشه يا وسواسي شديد؟ شلخته، وسواسی باشه همون روز اول پرتش می کنم بیرون از خونه!! من اعصاب ندارم آخه هی وسواس به خرج بده!!
رفيق باز باشه(هر شب خونه يكي از رفقا دوره بره) يا افسرده(هر شب بشينه آبغوره بگيره)؟ رفیق باز.
شبا تو خاب حرف بزنه بلند بلند يا راه بره؟ D: راه بره، اینطوری تازه جا باز میشه من نفس راحت میکشم!!
شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته يا بيسواد باشه و ولخرج؟ شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته.
چن فلوزاباشه يا عقيم؟ چند قلوزا.
وراج باشه يا هميشه رو سايلنت؟ وراج.
تورو آقا احسان جااااان صدا كنه يا هوووووووي احسان با توام....؟ هوووووووی احسان با توام، خیلی حال می کنم اصن اینطوری باشه.
حوصلم سر رف... خب زیرشو خاموش کن زدی گازو کثیف کردی!!
نظرت درباره متلك گفتن پسرا...؟ وقتی طرف همراه مادرشه اون زبون صابمرده رو غلاف کنن، توهین نکنن به طرف مثلاً بگن هوووی دماغتو اگه دوبار دیگه عمل کنی تازه میشه ابی.. غیر از اینا باشه و حتماً خنده دار باشه به نظر من اشکالی نداره.
الان چه حسي داري؟ گشنمـه، یخورده هم چشام درد گرفته.
چن سالگي دامن پوشيدي...؟!!!!:))))))))) بچه بودم دامن مادربزرگمو چندباری واسه خنده پوشیدم.
خب حالا چه حسي داري؟ همون حس قبلی، یکم البته گرسنگیم بیشتر شده. P:
بچه بودي بيش فعال بودي يا ساكت؟ حد واسط بودم.
چن تا دوس صميمي داري؟ هیچ تا.
اسماشون؟ ---
چون سوالای بعدیت در این رابطست من اضافه کنم، من حدود 800 تا کانتکت دارم تو گوشیم که حدود 300 تاشون دوستان هستند و با همشون دوستم و ارتباط دارم. بعد از اون دوستی که در حقم بدی کرد من دیگه کلاً دور صمیمی شدن رو خط کشیدم... با همه هستم ولی در عین حال نیستـم. اینطوری اعصابم راحتتره، ولی خب با بروبچه های دانشگاه صمیمی تریم.

چن تا از دوستات شكست عشقي خوردن؟ دوتاشون رو خبر دارم بد شکست خوردن، مابقی یا نخوردن یا رو نکردن.
چن تاشون با معرفتن؟ نمیتونم بشمرم، اکثریت.
واكنشت در برابر ابراز علاقه از طرف دخترا؟ بد میدونم، دختری که به من ابراز علاقه کنه به کسای دیگه هم میکنه.
بنظرت يه روز عاشق بشي چفد بخاطر طرف از خودت ميگذري؟ خیلی زیاد، به اندازه جونم.
عشق بعد از ازدواج يا قبل از ازدواج؟ قطعن قبل ازدواج.
ديشب افطاري چي خوردي؟ یخورده قیمه با پلو، یخورده ماست و خیار، زولوبیا، رطب، توت سیاه.
سحري چي خوردي؟ باقالی پلو با گوشت توش قاطی پاتی بود.
از چن سالگي روزه گرفتي؟ 10 سالگی ولی تا قبل تکلیف مامانم نمیذاشت همش رو بگیرم.
بچه بودي چن بار يواشكي روزتو شكستي؟ هیچ بار، آخه اجباری نبود که یواشکی بشکنم.
تا چن سالگي شب ادراري داشتي؟ D: یادم نمیاد.
وقتي زبون باز كردي اول چي گفتي؟ مرگ بر آمریکا D: اقون فک کنم.
چقد لهجه يزدي داري؟ 70 از 100. لهجه 100 درصد یزدی رو خودمون هم متوجه نمیشیم.
آيا كيك يزدي يزد با كيك يزدي بقيه جاها فرق داره؟اگه بلدي دستور پختشو بذار قربون دستت... آره فکر کنم. ما خودمون خیلی بخوریم سالی یه بار اونم سر خاک خیرات میکنیم و می کنند، واسه همین دستور پختش رو بلد نیستم، مامان هم مطمئنم بلد نیست که ازش بپرسم.
اين سوالتو دوس داشتم از خودتم ميپرسم...جاهاي ديدني يزدو بگو... همش رو حضور ذهن ندارم ولی 6 بادگیر، 7 بادگیر، 4 بادگیر، کوچه های محله های قدیمی مث فهادان، خونه های قدیمی محله های قدیمی مث خونه مازار اینا.. آتیشکده زرتشتیا، باغ دولت آباد و یه چندجا دیگه رو خودم خیلی دوست دارم. اگه اومدین حتمن جاهای دیدنی شهرستان میبد رو هم ببیـنید.
دوس داشتي كدوم صفت الانت رو نداشتي؟ بداخلاقیم.
عكس پروفايلت بچگي خودته؟ آره D:
الان اين دست آواتارت چي ميگه آيا؟؟؟؟ از این عکسا دوست دارم که پشتش نور خورشید باشه بعد تصویر سیاه میشه. من نظرم امیده.
چه حسی داری تواین تاپیک فقط توازبین پسرافعالی؟ تنهایی و ناراحتی از تنهایی.
بنظرت من نمره زندگیم از0تا20چنده؟ نمره زندگیت رو من نمیتونم نظر بدم ولی خودت رو ندیده به اضافه اخلاقیاتت که دستم اومده 17 میدم بهت. با ارفاق D:

بجان تو دوس دارم سوال توصیفی رو... قسم قرآن نخور!! D:

تودانشگاه داری راه خودتو میری اون رفیقت بودحالشوگرفته بودی؟یادته دیگه؟!شلوارتو میکشه پایین...درهمون حال یکی ازاستادای جدی وخشک ازکنارت ردمیشه آیادراون حال سلام میکنی؟ اُه اُه اون خودش خجالتی تر از منه که شلوار منو بکشه پایین!! بابا من بی آبروام همه که مث من نیستند D: اگه کشید آره چرا که نه، سلام می کنم. ولی اگه از اون خشکاش باشه من باهاش اصن سلام علیک هم ندارم، نه سلام نمی کنم.

میری دسشویی دانشگا آخرعملیات زیپ شلوارت خراب میشه...چیکارمیکنی؟ بابا ما با کلاسیم شلوارمون دکمه ایه
'26'.gif

فرض کنیم دوس دختر داری!ازخیابون ردمیشی میبینی دس تودس یه بنده خدایی داره میگذره ازونور...زنگ میزنی بهش میگه با مهشید جون اومدم خرید...عکس العملت؟ مطمئنم دختری که دست گذاشتم روش این ویژگی رو نداره ولی به فرض سوال تو بسته به مودم یا میرم جفتشون رو له و لورده می کنم یا همونجا سیمکارتمو میشکنم میندازم دور.

تاحالامشروب خوردی؟چن بار؟ هیچ بار.

هفته ای چن بارقلیون میکشی؟باچه طعمی؟ از سوم راهنمایی تا الآن لب به قلیون نزدم. نه اینکه بخوام جانماز آب بکشم، واقعن نزدم.

سیگاروامتحان کردی دیگه؟چن نخ؟;-) اون که اصلن، قلیون رو دوست دارم ولی نمیکشم چون به بدنم احترام میذارم، سیگار رو متنفرم.

خب بابا اصن توبچه مثبت اما دیگه حشیش و کرک که این حرفارو نداره...چن بار؟ فقط علف، سیگاری هم بد نی، شیشه هم همینطور. ولی هروئین و کوکا لامصب اسیرشم. اکستازی هم هی گهگاهی میزنیم!! D:

چن بار رفتی پارتی؟ پارتی یعنی مهمونی، تا دلت بخواد رفتم مهمونی. D:

توبچگیت چن تاگنجشکوبا کش کشه زدی؟ اونجوری نزدم، دوبار با تفنگ بادی زدم.

چن تاجوجه خفه کردی؟ سه تا، با هم بودن، حس کردم سرماشونه روشون دستمال کشیدم و کنارشون خوابیدم، صبح که پا شدم دیدم خفه شدن بدبختا
02.gif

چن تاگربه رو ترسوندی؟ اوووه تا دلت بخواد، به تعداد موهای همه ی بچه های این تاپیک.

چن بار از دوچرخه افتادی؟ زیاد، یادم نیست، بیشتر بچگیام بوده دیگه.

چن بارتصادف کردی؟تاچه حد شدیدبوده؟خسارت مالی؟جانی؟جرحی؟ یه سه چهار باری بوده، همه بهم زدن، یه بارش جانی بوده که بنده خدا سالم بود و طوریش نشد، با موتور بود، مابقی همه مالی.

حال بابابزرگت بهتره انشالله؟مرخص شدن؟ آره خداروشکر، همون روزا مرخص شد. کلونوسکوپیش کردن طفلکو.. اونم سه بااااار!!! D:

الهام چطوره؟سلام برسون بهش! خوبه... سلامت باشین.
مهربون شدی!!! قضیه چیه کلک؟؟؟ ;)

اين سوال صرفا جهت ياد آوري خاطرات گذشته ست...اگه دوس دخترررررر سابقت!!!!!!! دوباره بياد سمتت...بگه هنوز دوست داره...چيكار ميكني؟ ردش می کنم ولی اگه بیاد خیلی خوشحال میشم، خیلی گشتم دنبالش حلالیت بطلم ولی پیداش نکردم!! از دست بر قضا گرگانی هم بودااااا!!!!!! D:

خب دیگه من بایدبرم...اگه فرصت شدتاآخرشب واست هیزم جم کنم بازم میام نگران نباش;-)
برو به امید خدا دیگه برنگردی.. D:

SH!LA

New member
( شمـاره 5 )

1. جز این سایت کجا دیگه پست میزنی؟
2. روزی چند ساعت تو نتی؟
3. اگه اخراجت بکنن چه کار میکنی؟
4. دوست داری خودت یه سایت داشته باشی؟
5. ماشین داری ؟
6. به نظرت به چه جور آدمی با فهم و شعور میگن؟
7. پارامترهای فهم و شعور چیه؟
8. چه جوری می شه اون رو ایجاد کرد؟
9. بهترین کتابی که تا حالا خوندی؟
10. چقدر برای خانوادت وقت می گذارید؟
11. از چه تیپ آدم هایی متنفری؟
12. اوج عصبانیتت چیه؟ ( قهر ، کتک کاری، فحش و یا ... )
13. جمله ای هست که تو زندگیت تاثیر گذاشته باشه؟چی بوده؟
14. رابطه ات با موسیقی چطوره؟
15. اگر الان یه پول مفصل بهت برسه اولین فکر که واسه خرج کردنش به ذهنت می رسه چیه؟
16. از کدوم سبک شعر خوشت میاد؟
17. دوست داری الان چه اتفاقی بیفته؟
18. چقدر مهیج بودن کارها برات اهمیت داره؟
19. عذاب وجدان داری؟
20. تا حالا کسی رو به خاطر چیزی مسخره کردی؟

دیانا126

New member
تو فيسبوك عضوي؟چن تا عكس گداشتي از خودت؟چن تا دختر تو فرندات داري؟چن تا پسر؟ آره هم فیس بوک هم تویتر ولی بجان خودت اصن حوصله ندارم برم ببیـنم چندان، حدود 200 تا. تعداد پسرا حدوداً دو برابر دختراست. دوتا عکس هم بیشتر نذاشتم.
رنگ چشم؟ آبی سرمه ای راه راه
02.gif
مشکی.
رنگ پوست؟ سفید.
سايز كقش؟ 42
سايز شلوار؟ D: نکنه میخوای بیای خاستگاریم؟؟ D: واقعن اینو نمیدونم، هربار که میرم شلوار بخرم یارو ازم میپرسه میگم خودت نگاه کن ببین چنده من نمیدونم!!
قد و وزن؟ 181 و 70.
دور كمر؟به سانتي متر...دقيق لطفا... D: حسی که برم تو اتاق مامان اینا متر بردارم سانت کنم ندارم، برو بعدی..
دور مچ دست؟ بعدی..
دور مچ پا؟ بعدی..
دور بازو؟ بعدی..
از 0 تا 20 چقد بد دهن هستي؟ 10 حد واسطم.
از 0 تا 20 چقد خوش تيپي؟ 19
از 0 تا 20 چقد به تميزي علاقه داري؟ 4
از 0 تا 20 چقد به غذايي كه ميخوري اهميت ميدي؟ 10 حد واسطم.
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب؟يه صفت بد؟ پرسیدی، با معرفت / کم پیدا و کُلُفت
يه روز زن بگيري دوس داري چادري باشه يا مانتويي؟چرا؟ هرطور خودش بخواد، دوست ندارم تعیین تکلیف کنم واسش. ولی اگه دیدم خیلی داره بد میگرده بهش میگم.
دماغش عملي باشه يا گوشتي در حد تيم ملي آر‍انتين(هدف يادآوري باخت درخشانمون بود...)؟ فرق نمی کنه، ولی اگه از اون سوالاست که چاره ای ندارم جز این گزینه ها عملی رو ترجیح میدم.
لاغر باشه يا تپل؟ احتمالاً منظورت بین بد و بدتره پس، لاغر.
اهل آرايش جيغ يا كلا بدون آرايش...همراه چمني در پشت لب!!!؟؟؟ چمنی پشت لب D: آرایش بابا آرایش. زن گرفتیم بابا مث اینکه، اونطوری باشه که باید عکسش رو گذاشت در قندون بچه دست نزنه!!
عاشق پيازخام باشه يا سير؟؟؟؟ ای بلا ;) سیـر، چون خواصش بیشتره.
شلخته باشه يا وسواسي شديد؟ شلخته، وسواسی باشه همون روز اول پرتش می کنم بیرون از خونه!! من اعصاب ندارم آخه هی وسواس به خرج بده!!
رفيق باز باشه(هر شب خونه يكي از رفقا دوره بره) يا افسرده(هر شب بشينه آبغوره بگيره)؟ رفیق باز.
شبا تو خاب حرف بزنه بلند بلند يا راه بره؟ D: راه بره، اینطوری تازه جا باز میشه من نفس راحت میکشم!!
شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته يا بيسواد باشه و ولخرج؟ شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته.
چن فلوزاباشه يا عقيم؟ چند قلوزا.
وراج باشه يا هميشه رو سايلنت؟ وراج.
تورو آقا احسان جااااان صدا كنه يا هوووووووي احسان با توام....؟ هوووووووی احسان با توام، خیلی حال می کنم اصن اینطوری باشه.
حوصلم سر رف... خب زیرشو خاموش کن زدی گازو کثیف کردی!!
نظرت درباره متلك گفتن پسرا...؟ وقتی طرف همراه مادرشه اون زبون صابمرده رو غلاف کنن، توهین نکنن به طرف مثلاً بگن هوووی دماغتو اگه دوبار دیگه عمل کنی تازه میشه ابی.. غیر از اینا باشه و حتماً خنده دار باشه به نظر من اشکالی نداره.
الان چه حسي داري؟ گشنمـه، یخورده هم چشام درد گرفته.
چن سالگي دامن پوشيدي...؟!!!!:))))))))) بچه بودم دامن مادربزرگمو چندباری واسه خنده پوشیدم.
خب حالا چه حسي داري؟ همون حس قبلی، یکم البته گرسنگیم بیشتر شده. P:
بچه بودي بيش فعال بودي يا ساكت؟ حد واسط بودم.
چن تا دوس صميمي داري؟ هیچ تا.
اسماشون؟ ---
چون سوالای بعدیت در این رابطست من اضافه کنم، من حدود 800 تا کانتکت دارم تو گوشیم که حدود 300 تاشون دوستان هستند و با همشون دوستم و ارتباط دارم. بعد از اون دوستی که در حقم بدی کرد من دیگه کلاً دور صمیمی شدن رو خط کشیدم... با همه هستم ولی در عین حال نیستـم. اینطوری اعصابم راحتتره، ولی خب با بروبچه های دانشگاه صمیمی تریم.

چن تا از دوستات شكست عشقي خوردن؟ دوتاشون رو خبر دارم بد شکست خوردن، مابقی یا نخوردن یا رو نکردن.
چن تاشون با معرفتن؟ نمیتونم بشمرم، اکثریت.
واكنشت در برابر ابراز علاقه از طرف دخترا؟ بد میدونم، دختری که به من ابراز علاقه کنه به کسای دیگه هم میکنه.
بنظرت يه روز عاشق بشي چفد بخاطر طرف از خودت ميگذري؟ خیلی زیاد، به اندازه جونم.
عشق بعد از ازدواج يا قبل از ازدواج؟ قطعن قبل ازدواج.
ديشب افطاري چي خوردي؟ یخورده قیمه با پلو، یخورده ماست و خیار، زولوبیا، رطب، توت سیاه.
سحري چي خوردي؟ باقالی پلو با گوشت توش قاطی پاتی بود.
از چن سالگي روزه گرفتي؟ 10 سالگی ولی تا قبل تکلیف مامانم نمیذاشت همش رو بگیرم.
بچه بودي چن بار يواشكي روزتو شكستي؟ هیچ بار، آخه اجباری نبود که یواشکی بشکنم.
تا چن سالگي شب ادراري داشتي؟ D: یادم نمیاد.
وقتي زبون باز كردي اول چي گفتي؟ مرگ بر آمریکا D: اقون فک کنم.
چقد لهجه يزدي داري؟ 70 از 100. لهجه 100 درصد یزدی رو خودمون هم متوجه نمیشیم.
آيا كيك يزدي يزد با كيك يزدي بقيه جاها فرق داره؟اگه بلدي دستور پختشو بذار قربون دستت... آره فکر کنم. ما خودمون خیلی بخوریم سالی یه بار اونم سر خاک خیرات میکنیم و می کنند، واسه همین دستور پختش رو بلد نیستم، مامان هم مطمئنم بلد نیست که ازش بپرسم.
اين سوالتو دوس داشتم از خودتم ميپرسم...جاهاي ديدني يزدو بگو... همش رو حضور ذهن ندارم ولی 6 بادگیر، 7 بادگیر، 4 بادگیر، کوچه های محله های قدیمی مث فهادان، خونه های قدیمی محله های قدیمی مث خونه مازار اینا.. آتیشکده زرتشتیا، باغ دولت آباد و یه چندجا دیگه رو خودم خیلی دوست دارم. اگه اومدین حتمن جاهای دیدنی شهرستان میبد رو هم ببیـنید.
دوس داشتي كدوم صفت الانت رو نداشتي؟ بداخلاقیم.
عكس پروفايلت بچگي خودته؟ آره D:
الان اين دست آواتارت چي ميگه آيا؟؟؟؟ از این عکسا دوست دارم که پشتش نور خورشید باشه بعد تصویر سیاه میشه. من نظرم امیده.
چه حسی داری تواین تاپیک فقط توازبین پسرافعالی؟ تنهایی و ناراحتی از تنهایی.
بنظرت من نمره زندگیم از0تا20چنده؟ نمره زندگیت رو من نمیتونم نظر بدم ولی خودت رو ندیده به اضافه اخلاقیاتت که دستم اومده 17 میدم بهت. با ارفاق D:

بجان تو دوس دارم سوال توصیفی رو... قسم قرآن نخور!! D:

تودانشگاه داری راه خودتو میری اون رفیقت بودحالشوگرفته بودی؟یادته دیگه؟!شلوارتو میکشه پایین...درهمون حال یکی ازاستادای جدی وخشک ازکنارت ردمیشه آیادراون حال سلام میکنی؟ اُه اُه اون خودش خجالتی تر از منه که شلوار منو بکشه پایین!! بابا من بی آبروام همه که مث من نیستند D: اگه کشید آره چرا که نه، سلام می کنم. ولی اگه از اون خشکاش باشه من باهاش اصن سلام علیک هم ندارم، نه سلام نمی کنم.

میری دسشویی دانشگا آخرعملیات زیپ شلوارت خراب میشه...چیکارمیکنی؟ بابا ما با کلاسیم شلوارمون دکمه ایه
'26'.gif

فرض کنیم دوس دختر داری!ازخیابون ردمیشی میبینی دس تودس یه بنده خدایی داره میگذره ازونور...زنگ میزنی بهش میگه با مهشید جون اومدم خرید...عکس العملت؟ مطمئنم دختری که دست گذاشتم روش این ویژگی رو نداره ولی به فرض سوال تو بسته به مودم یا میرم جفتشون رو له و لورده می کنم یا همونجا سیمکارتمو میشکنم میندازم دور.

تاحالامشروب خوردی؟چن بار؟ هیچ بار.

هفته ای چن بارقلیون میکشی؟باچه طعمی؟ از سوم راهنمایی تا الآن لب به قلیون نزدم. نه اینکه بخوام جانماز آب بکشم، واقعن نزدم.

سیگاروامتحان کردی دیگه؟چن نخ؟;-) اون که اصلن، قلیون رو دوست دارم ولی نمیکشم چون به بدنم احترام میذارم، سیگار رو متنفرم.

خب بابا اصن توبچه مثبت اما دیگه حشیش و کرک که این حرفارو نداره...چن بار؟ فقط علف، سیگاری هم بد نی، شیشه هم همینطور. ولی هروئین و کوکا لامصب اسیرشم. اکستازی هم هی گهگاهی میزنیم!! D:

چن بار رفتی پارتی؟ پارتی یعنی مهمونی، تا دلت بخواد رفتم مهمونی. D:

توبچگیت چن تاگنجشکوبا کش کشه زدی؟ اونجوری نزدم، دوبار با تفنگ بادی زدم.

چن تاجوجه خفه کردی؟ سه تا، با هم بودن، حس کردم سرماشونه روشون دستمال کشیدم و کنارشون خوابیدم، صبح که پا شدم دیدم خفه شدن بدبختا
02.gif

چن تاگربه رو ترسوندی؟ اوووه تا دلت بخواد، به تعداد موهای همه ی بچه های این تاپیک.

چن بار از دوچرخه افتادی؟ زیاد، یادم نیست، بیشتر بچگیام بوده دیگه.

چن بارتصادف کردی؟تاچه حد شدیدبوده؟خسارت مالی؟جانی؟جرحی؟ یه سه چهار باری بوده، همه بهم زدن، یه بارش جانی بوده که بنده خدا سالم بود و طوریش نشد، با موتور بود، مابقی همه مالی.

حال بابابزرگت بهتره انشالله؟مرخص شدن؟ آره خداروشکر، همون روزا مرخص شد. کلونوسکوپیش کردن طفلکو.. اونم سه بااااار!!! D:

الهام چطوره؟سلام برسون بهش! خوبه... سلامت باشین.
مهربون شدی!!! قضیه چیه کلک؟؟؟ ;)

اين سوال صرفا جهت ياد آوري خاطرات گذشته ست...اگه دوس دخترررررر سابقت!!!!!!! دوباره بياد سمتت...بگه هنوز دوست داره...چيكار ميكني؟ ردش می کنم ولی اگه بیاد خیلی خوشحال میشم، خیلی گشتم دنبالش حلالیت بطلم ولی پیداش نکردم!! از دست بر قضا گرگانی هم بودااااا!!!!!! D:

خب دیگه من بایدبرم...اگه فرصت شدتاآخرشب واست هیزم جم کنم بازم میام نگران نباش;-)
برو به امید خدا دیگه برنگردی.. D:

دستت درد نکنه آسمون جون حسابی تو کف سوالات مونده بود احسان خخخخخخخخخخخخخخخخ

SH!LA

New member
( شمــاره 6 )

1. بدترین عادتی که داشتی و ترکش کردی چی بود؟
2. الان بدترین عادتی که داری چیه؟
3. چی آزارت میده؟
4. ادکلن مورد علاقه؟
5. کجای ایران رو دوست داری بری که نرفتی تا حالا؟
6. راجع به ازدواجی که شروعش از نت باشه چی فکر میکنی؟
7. قشنگ ترین اسمی که تا حالا شنیدی چی بوده؟ هم دختر هم پسر؟
8. خوابت سنگینه یا سبک؟
9. راحت از خواب بیدار میشی یا با لگد؟
10. توی اتاقت پوستر شخص خاصی هست یا منظره؟
11. تا حالا شده به مامانت بگی دوستش داری یا نتونستی؟
12. بهترین لحظه ای که کنار مادرت بودی؟
13. دوست داری چقدر عمر کنی؟
14. از پست های کی خوشت میاد؟
15. بیشتر از نوع حرف زدن کی خوشت میاد؟
16. پیام بازرگانی میبینی ؟ از کدوم تبلیغ خوشت میاد؟
17. زبانت خوبه دقیق بگو در چه سطحی؟
18. کامپیوترت همیشه دست خودته یا دیگران هم ازش استفاده میکنن؟
19. تا چه حد بلدی حرفای خوشگل خوشگل بزنی؟ بدونه اینکه بهشون عمل کنی؟

20. اهل چت کردن هستی؟

eeeeeeehsan

New member

eeeeeeehsan

New member
سلام عرض شد خب میبینم نشستی و داری جواب میدی....من هروقت سرت خلوت شد شروع میکنم به اون یه متر آتیش درست کردنم. هههه نگران من نباش.
راستی جواب این سوال واسم عجیب بود یعنی اون دو تا خواهر برادر هم اسم شما دو تا هستن؟ یا منظورت چیز دیگه ای بود؟ نکنه اینا همش تخیل خودته !!
همسايه ديوار به ديوار سمت راستيتون رو میگم!

علیک سلام دختر خوشکل
02.gif

آره دقیقاً، ما 4 نفریم اونا هم 4 نفرن، من و خواهرم احسان و الهامیم، اونا هم احسان و الهامن. احسانه 2 سال بزرگتره از من، الهامه 1 سال بزرگتره.

SH!LA

New member
( شمــاره 7 )

1. اگه موهات بریزه کچل بشی؛ چیکار میکنی؟
2. تا حالا تقلب کردی؟
3. از خواب که بیدار میشی خوش اخلاقی؟
4.از دست فروش ها هم چیزی میخری مثل باقالی و شلغم و لبو؟
5. ذغال اخته چطور؟
6. نظرت راجع به لواشک چیه؟
7. طالع بینی ماه رو قبول داری؟
8. با کلاسی یا بی کلاس؟
9. به نظرت خنده بر هر درد بی درمان دواست یا گریه بر هر درد بی درمان دواست؟
10. آدم جوگیری هستی؟
11. خودتو چند تا دوست داری؟
12. چای یا نسکافه؟
13. تا چند سالگی پستونک میخوردی؟
14. اهل غافلگیر کردن هستی؟
15. دوست داری برگردی به کودکی؟
16. اگه برگردی به کودکی فکر میکنی همه اشتباهاتت رو بازم تکرار میکنی؟
17. چه قدر از اتفاقات ناگهانی که باعث میشن روال معمولی زندگیت به هم بخوره میترسی؟
18. تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟
19. تا حالا با وجدانت حرف زدی ؟ چی گفتی ؟
20. آخرین باری که هنگ کردی کی بوده؟ چرا ؟

eeeeeeehsan

New member
خوشم اومد ازجوابات:):):)
آخ کاش وقت داشتم تاآخرهفته یه ریز سوال بپرسم...حیف خسته ام و فردا یه قرار مهم دارم...راستی بابت سوال پیدانکردن غذا میخاستم درجه صبوریتوبسنجم...نه که هیچ غذایی نباشه...80درصدمردا اینجوروقتا غرمیزنن اما توخوب صبوری...میتونسی پاشی یه غذابدون نون براخودت درس کنی...من فقط گفتم نون وتخم مرغ ندارین...اماخابیدنم خوب گزینه ایه.من باشم دولیوان آب میخورم بعد میخابم
چه مدل سوال خوشت اومد براشبای آینده؟! ...

خب من نون خشک رو ترجیح میدم، نون خشک و پنیر.
قبل خوابم قطعن آبه رو میخوردم، منتها بهش اشاره نکردم.
فرق نمی کنه، سوال کنکور هارواردم نیاری من جواب میدم
02.gif

ولی در کل سوالات خیلی خوب بودند.

eeeeeeehsan

New member
اینجـا برای ما اول... دوم... سوم راه ننداز! حق شرط و شروط نداری! :mad_majidonline:

هر سوالی دوست داشته باشیم میپرسیـم؛ به جواب دهنده هم هیچ ربطی نداره! فقط باید جواب بدی! :New (6):

ما که شادیـم؛ شمـا به فکر خودت بــاش...! :whistle:

برو بابا ریز میبینمت کوچولو..
ولی یه چیز بگم، بدبخت شوهرت، دق می کنه از دست تو
'26'.gif
زور زیاد میگی آخه!!!

یه نفسم تازه کنی بد نیستااااا!!! الآن قلبت میگیره میافتی رو دستمون!! 7 سری سوال پرسیدی واسه روز اول تازه.. نترس بابا من تا آخر هفته بیخ ریشتم در نمیرم.

biologisst

New member
خب بریم سراغ سوالا

1. چرا اسمت احسانه؟یعنی اگر کسی این اسمو واست گذاشته واسه چی بوده؟ مثلا دوست بابات بوده یا نظرگرفتند این اسم رو گذاشتند؟ خلاصه تونستی بفهمی از کجا به این اسم تو رسیدن؟
2. چرا اسمتو اینجوری نوشتی؟ منظورت از چند تا e های اول اسمت چیه؟تعدادش چی؟
3. چرا این عکس رو واسه عکس پروفایلت انتخاب کردی؟…..> جواب دادی قبلش
4. دست خودته توی عکس؟ معنیش چیه که دست راستتو کنار ساحل باز کردی؟
5. این ساحل دریای شماله یا دریای جنوب؟
6. دریای جنوب یا دریای شمال؟ کدوم بهتره؟ چرا؟
7. دوست داشتی محل زندگیت همین یزد بود یا یه جای خوش آب و هوا؟
8. اگر میتونستی بری یه شهر دیگه واسه زندگی کجا می رفتی؟
9. جنگل بیش تر دوست داری یا کویر یا دریا؟
10. اگر بهت میگفتن یه اسم دیگه میتونی داشته باشی چی بود؟حالا نام کاربری یا اسم دوم
11. چرا میگی بچه مثبتی ولی اخلاقت منفیه؟ منظورت از منفی یعنی خصوصیات اخلاقیت داغونه؟ توضیح بده!
12. اگر مجبورا میگفتن یه اسم دیگه انتخاب کن بجای این اسمت چی بود؟
13. بچگیات شر بودی ؟ تا چه حد؟
14. یکی از شیطنت های کودکیت رو بگو که هروقتم یادش میفتی کیف میکنی.
15. نظرت در مورد قرارداد ژنو چیه؟
16. همراه اول یا ایرانسل یا تالیا؟
17. تا حالا از چه کسایی کتک خوردی؟
18. منظورت از شوخی های پشت وانتی چیه؟
19. شوخی های افغانی یعنی چی؟ تو افغانی هستی مگه؟
20. فرق جر و بحث کردن با دعوا چیه؟
21. خردادی ها چه خصوصیتش بارز تره؟ تو هم داری اونو؟
22. از اینکه خردادی هستی راضی هستی ؟ چه ماه دیگه ای دوست داشتی ماه تولدت باشه؟
23. از بچگی چند بار رفتی سر کار؟
24. کارکردن رو چقدر دوست داری؟
25. کار میکنی الانه؟چیه؟
26. کارت مرتبطته با رشتت؟ دوست داری کارتو؟
27. اگر میگفتن به انتخاب خودت میتونی یه کار انتخاب کنی چی بود؟
28. شغل های دولتی رو میپسندی یا آزاد؟
29. یعنی اگه بهت میگفتن برو نماینده مجلس بشو قبول نمی کردی؟
30. بنظرت نماینده مجلس تاثیر بیش تری میتونه توی بهبود اوضاع جامعه داشته باشه یا رئیس جمهور؟
31. چند درصد روحیه ی سیاسی داری؟
32. چند درصد فوتبالی هستی؟
33. چند درصد ورزشی؟
34. کلا از چند درصد خودت خوشت میاد؟
35. چند درصد دوس داری سر به تنم نباشه؟
36. راستی کد پستیتونو بده واست ظرف بفرستم!
37. شماره های کد ملی و کد پستی و..... رو به راحتی یاد میگیری یا همیشه باید از یه جایی اونا رو نگاه کنی ؟
38. قبل این که بری دانشگاه تعریفت چی بود از دانشگاه؟
39. وقتی رفتی تعریفت چی شد؟
40. بعد از 4 سال هیچ تغییر نگرشی داشتی نسبت به تعریف دانشگاه؟
41. توی این 4 سال روحیه و شخصیتت چقدر تغییر کرد؟
42. دوستای دانشگاهت چه تیپی بودن؟
43. به درس چند درصد اعتقاد داشتی؟
44. کدوم کلاسای عمومی را بیش تر قبول داشتی؟
45. کدوم درسای اختصاصی رو علاقه داشتی؟
46. از کدوماش متنفر بودی چرا؟
47. اگر بهت میگفتن برو جای استادایی درس بده که از درسشون متنفری در روش تدریس اون درس چه تغییری ایجاد می کردی؟
48. استقلالی یا پرسپولیس؟ کدوم تیم داخلی ؟
49. منظورت از این که دوم دبیرستانم از کارت پشیمون شدی چی بود؟
50. سوال قبلی رو تفصیلا شرح بده!
51. چرا تو درست نمیشی؟ و همیشه یکی ازت آتو میگیره؟
52. مدل گوشی که تو بازاره و چشمت رو گرفته و شاید اگر میخواستی وشی بخری اونو میخریدی چیه؟
53. وقتی نصفه شب میخوای بری چرخ بزنی با ماشین خانوادت حساس نیست بهت چیزی بگه؟
54. چند درصد دوستات با معرفتند؟
55. از دوستات بی معرفتی دیدی؟ چرا؟ تقصیر خودت بوده یا هردوتون؟
56. معرفت یعنی چی؟ کسی که بامعرفته یعنی چی؟
57. از کدوم ویژگی اخلاقی خودت بدت میاد؟
58. از کدوم ویژگی اخلاقی خودت خوشت میاد؟
59. اون ویژگی اخلاقی که بدت نمیاد رو تا حالا سعی کردی اصلاحش کنی؟
60. دوست داشتی چه ویژگی اخلاقی داشته باشی که نداری؟
61. به اون چیزایی که در زندگی میخواستی رسیدی ؟ چند تا شون؟
62. برای اون چیزایی که میخوای توی زندگیت بهشون برسی برنامه ریزی کردی؟ یا هرچه پیش آید خوش آید؟
63. آرزوهایی که داشتی ولی برآورده نشده چی هستن؟
64. از کسی متنفر بودی؟
65. تا حالا کسی رو بخشیدی؟ چه بلایی سرت آورده بوده؟
66. شده کسی رو تا حالا نبخشیده باشی؟ چرا؟
67. بنظرت چرا نمیشه بعضی از آدما رو بخشید؟
68. بخشیدن بستگی به طرف مقابلمون داره یا به خودمون؟ یا به کاری که شده؟
69. از کدوم اخلاق مردها بدت میاد؟
70. از کدوم اخلاق زن ها بدت میاد؟
71. بنظرت مردم این دوره با 20 سال پیش چه تفاوتی دارن؟
72. اگه خواهرت ازت چیزی بخواد چقدر حاضری واسش وقت و انرژی بزاری؟
73. دوس داشتی که برادر داشته باشی؟
74. اگر برادر داشتی دوس داشتی اسمش چی باشه؟ ازت بزرگ تر باشه یا کوچک تر؟
75. اصن چند تا برادر دوست داشتی داشته باشی؟
76. از کدوم یکی از بچه های سایت بدت میاد؟از کدوما خوشت میاد؟ اگه نمی خوای اسم ببری اول اسماشونو بگو
77. از کدوما نه بدت میاد نه خوشت میاد؟ اگه نمیخوای اسم ببری اول اسمشونو بگو
78. به این که پذیرفتی روی صندلی داغ بشینی چه جسی داری؟
79. بنظرت مردانگی تو رو نشون میده یا زرنگی من و شیلا رو؟
80. سوالا جوره؟الان از چه دسته سوالایی که پرسیدن خوشت اومده؟
81. آیا شخصیتی هستی که توی زندگیش نمیخواد سوال جوابش کنن ؟
82. کسی هستی که دوست داری بیخیال باشن نسبت بهت؟یا نظرتو در هر مورد جویا بشن؟
83. روزی چند دقیقه با تلفنت حرف می زنی؟
84. روزی چند تا پیامک میزنی؟
85. آدمی هستی فرصت طلب که اگه تعطیلی بهت خورد تا لنگ ظهر بخوابی ؟ یا که هر وقت هم فرصت ازادی داشته باشی ازش استفاده می کنی؟یا که مثل همیشه و روال معمول بیدار میشی و برنامه ی روزانه ات رو پی میگیری؟
86. کوه نوردی می ری؟
87. پیاده روی چقدر ؟
88. ورزش از نظرت چیه؟ الان بعد کنکور که قرار بود بری ورزش خب حالا چه ورزشی انجام میدی؟
89. کدوم تیم جام جهانی رو بیش تر دوست داری؟
90. بنظرت کدوم تیم نیمه نهایی برنده میشه؟
91. اگر بهت میگفتن میتونی محل تولدتو توی ایران دلبخواه مشخص کنی کدوم شهر دوست داشتی باشه؟
92. اگر میگفتن محل تولدت رو میتوی توی کشور های مختلف انتخاب کنی کدوم کشور رو انتخاب می کردی؟
93. کدوم زبان زنده ی دنیا رو دوست داری بلد باشی؟
94. حاضری زیان فارسی که زبان مادری ات هست رو با کدوم زبان دیگه عوض کنی؟
95. دوست داشتی چه دینی داشته باشی؟
96. بنظرت خدا به عبادت های ما احتیاج داره؟ اگر نداره چرا مردم عبادت می کنند؟
97. تو چند درصد به حرف دینت عمل می کنی؟ به کدوم هاش عمل نمیکنی؟ و به کدوم هاش دوست نداری عمل کنی؟
98. دوست داشتی چند سال عمر کنی؟
99. بداخلاقی از بچگی داشتی یا بخاطر شرایط محیطی بداخلاق شدی؟
100. الانه داری موسیقی گوش میدی یا سکوت رو بیش تر ترجیح میدی؟
101. کسی بهت گیر نمیده تا صبح بیداری؟فقط تو هستی که خواب روز و شبت به هم خورده؟
102. اگر خواهرت هم بیدار خوابی مثل تو داشته باشه و تو برعکس سر موقع بخوابی بهش گیر میدی؟
103. به عنوان برادر بزرگ تر دوست داری به خواهرت گیر بدی یا باهاش دوستی یا مثل موش و گربه این و ته دلت فقط دوسش داری؟
104. اگر اون قدر سرت شلوغ بشه و خلاصه زندگی خوشی داشته باشی ولی دیگه خواهرت رو یادت بره و ارزشش برات مثل گذشته نباشه..تقصیر از تو هست یا از او؟ برای رفع اون تلاشی می کنی؟ یا از زندگی خودت لذت می بری و برات مهم نیست؟

در ضمن دختر خوشگل آبجیته!:New (6):

eeeeeeehsan

New member
آقا من بپرسم سوالامو یا نه؟ این که گذاشته رفته خبری ازش نیست.:65d6a5d6s:...بجنب دیگه چقده کند تایپ میکنی!!!
من منتظرم هر وقت که حاضر و آماده بود و بهانه های قطع و وصل نت تموم شد بگو منم سوالامو بفرستم به سمتت....
:smilies:

به امضات قسم نتم قطع و وصل میشه.
تو بپرس من با 7 سری شیلا البته تا به الآن، شد تا صبح، نشدم فردا جواب میدم.
شما بفرست، بفرست ببیـنم ابر سفیدی یا ابر سیاه!!! :tonguesmiley:

SH!LA

New member
( شمــاره 8 )

1. زندگی ماشینی رو میپسندی یا سنتی؟
2. خوش بینی به زندگی خوبه یا بد بینی یا حد وسط این دو؟
3. هدف وسیله رو توجیه میکنه؟
4. به عشق در یک نگاه اعتقاد داری؟ تو فیلم ها به نظرت چرا مردها تو یه نگاه عاشق میشن؟
5. مهره ی مار واقعا خوش شانسی میاره؟
6. دوست داری تو رادیو کار کنی؟
7. دوست داری بری خارج ادامه ی تحصیل بدی؟
8. رویای کودکیت چی بود؟
9. چشمات رو ببند و به بزرگترين آرزوت فکر کن. حالا چشاتو باز کن چي مي بيني؟
10. اگه ازت بخوان تو يه فيلم بازی کنی دلت مي خواد نقشت چی باشه ؟
11. توی خونه بیشتر از کی حساب میبری؟
12. بدون اجازه چه کارایی میکنی؟
13. خلافت چیه؟
14. تو خونه کی بیشتر از همه بهت گیر میده؟
15. در مورد من چی فکر می کنی؟
16. بازی کامپیوتری میکنی؟
17. صدات برای خوندن خوبه؟
18. اگر توی خیابون یکی که اصلا نمیشناست بیاد با لگد محکم بزنت ! بعد بگه ببخشید با یکی دیگه اشتباه گرفتمتون چی کار می کنی؟
19. در حین زلزله اگر حق داشته باشی یه چیزی رو از وسایل خودت ورداری و بزنی به چاک ، اون چیه ؟
20. صدای ماندگار زندگیت، صدای کیه؟
21. اسم بیمارستانی که توش متولد شدی؟
22. خسته که نشدی؟

اگه شدی هم مهم نیست...! :riz481:

بالا