پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
ایناهاش خبر:

immunity2.jpg

چ خبر بدی:5:.....کارنامها کی میااااااااد؟؟

- - - Updated - - -

چ خبر بدی:5:.....کارنامها کی میااااااااد؟؟

eeeeeeehsan

New member
قربونتون... :***

افرییین... افرین.... ماشاالله... نیومده شناختی این مردو...

لوس ن باباااا.....خدایی جواب دادن اون سوالا ادمو تایپیست میکنه...صندلی کی بود خدایا نگا بسوالا میکردم خستع میشدم چ برسه ب پاسخ:13:
محمد بشین، قربونت :***
9.gif

- - - Updated - - -

خب سوالات رو بگو حد اکثر چندتا باشه، ما اونو حداقل قرار میدم می پرسیم ازت :))

eeeeeeehsan

New member
احسان توهم با رقبا شددی؟؟؟؟؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
انشاللع موقع نتایج میشینیم رو صندلی حالا ک اضرار زیاده:whistle:
بچه ها نفری یه دونه امتیاز منفی بهش بدین :whistle:

باشه، پس مینا تو میشینی؟
بابا یکیتون بشینین دگه، قول میدم زیاد نپرسم :)

Immunity

Well-known member
محمد بشین، قربونت :***
9.gif

- - - Updated - - -

خب سوالات رو بگو حد اکثر چندتا باشه، ما اونو حداقل قرار میدم می پرسیم ازت :))

باحال بووود:p......احسان اون جمله ای ک گفتی صندلی سایتی باشع ب ج معناست؟منظورم این نیست ک باید بسوالات بیشتری پاسخ دااااددددددد

Immunity

Well-known member

باشه، پس مینا تو میشینی؟
الان دیر وقته فردا درموردش میحرفیم!!:))).......مینا ادم حرف دوستشو گوش میکنه بشین روی صندلی لطفا:smiliess (9):

- - - Updated - - -

باشه، پس مینا تو میشینی؟
الان دیر وقته فردا درموردش میحرفیم!!:))).......مینا ادم حرف دوستشو گوش میکنه بشین روی صندلی لطفا:smiliess (9):

atarod

New member

باشه، پس مینا تو میشینی؟
نععع.باباااا خوب شما چنبار اینکارو کردین تجربه دارین.منکه ندیدم چطوریه.میترسم اول بشینم.
احسان برو از تو کوچه یکیو وردار بیار بشونش دیگه حریف این محمد لجباز نشدیم ک :))))

eeeeeeehsan

New member
باحال بووود:p......احسان اون جمله ای ک گفتی صندلی سایتی باشع ب ج معناست؟منظورم این نیست ک باید بسوالات بیشتری پاسخ دااااددددددد
:)))
یعنی اینکه تو این تاپیک برگزار نشه، تو بخش طنز یه تاپیک میزنیم و همه سایت می تونن بپرسن.
اینجا چون تو بخش ایمنیه بعضی بچه ها سر نمیزنن.
اونطوری داغیش بیشتر میشه.

eeeeeeehsan

New member
نععع.باباااا خوب شما چنبار اینکارو کردین تجربه دارین.منکه ندیدم چطوریه.میترسم اول بشینم.
احسان برو از تو کوچه یکیو وردار بیار بشونش دیگه حریف این محمد لجباز نشدیم ک :))))
اینقدر منو حرص ندین خدارو خوش نمیاد :14: یکیتون بشینید دیگه.
یاد آمپول زنی افتادم، هی این میگه اول تو اون میگه اول تو! :|

Immunity

Well-known member

کار سختی نیستش ک...شما فقظ به چند سوال پاسخ میدی بهمین راحتی....من قول میدم بشینم فقط بعد کارنامه اولیههههههه:rose:

آخرین ویرایش:

atarod

New member

- - - Updated - - -

دیگه تو ک خوب میدونی من حرف گوش نکنم :))))
تو حرف دوستتو گوش بده برو بشین میگم.باید دعوات کنم؟؟؟

Immunity

Well-known member
دیگه تو ک خوب میدونی من حرف گوش نکنم :))))
تو حرف دوستتو گوش بده برو بشین میگم.باید دعوات کنم؟؟؟

عه مینا خودتی؟؟؟قرارشد دیگه دختر خوبی بشیاااااا......من میگم سوالا تا 5تا برای هر نفرخوبه ....مگه نههههههه

atarod

New member
کار سختی نیستش ک...شما فقظ به چند سوال پاسخ میدی بهمین راحتی....من قول میدم بشینم فقط بعد کارنامه اولیههههههه:rose:
ولی من هیچ قولی نمیدم.از الان گفته باشم.مگر اینکه رتبم زیر 20 شه ک نمیشه.هه هههههههه

Immunity

Well-known member
عجب مذآکترآتی شد..از 5+1سختر ..هههه..نن خودم میشینم ولی یکی دوروز دیگ بعدش سرکارخانم مینا مینشینن..یکم برام سخته ولی بخاطر دوستان گلم اوکی o_O

atarod

New member
عجب مذآکترآتی شد..از 5+1سختر ..هههه..نن خودم میشینم ولی یکی دوروز دیگ بعدش سرکارخانم مینا مینشینن..یکم برام سخته ولی بخاطر دوستان گلم اوکی o_O
اووورین.حالا شد.از اولشم بیخودی مقاومت کردی از خواب و زندگی انداختیموووون :))))

بالا