پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

atarod

New member
سلام بچه ها.منم این روزا ب توصیه یکی از دوستام دارم فیلم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی میبینم.خیلی ب لسنینگ کمک میکنه.محمد توام حتما ببین.اولش یکم سخت متوجه میشدم وباید هر دیالوگو پاوس میکردم تا با زیر نویسش تطبیق بدم ولی الان راحتتر متوجه میشم چی میگن :))))
اینطوری ب رتبه هام فک نمیکنم ک اعصابم بریزه بهم بااااااز

Immunity

Well-known member
سلام بچه ها.منم این روزا ب توصیه یکی از دوستام دارم فیلم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی میبینم.خیلی ب لسنینگ کمک میکنه.محمد توام حتما ببین.اولش یکم سخت متوجه میشدم وباید هر دیالوگو پاوس میکردم تا با زیر نویسش تطبیق بدم ولی الان راحتتر متوجه میشم چی میگن :))))
اینطوری ب رتبه هام فک نمیکنم ک اعصابم بریزه بهم بااااااز

ارع فکر خوبیه منم از دیشب تاحالا 3تا فیلم دیدم نا حالا اینقد فیلم ندیدم :whistle:...........کم به رتبها فک کن دختر خوب جند روز دیگه کارنامه میاد سورپرایز میشی:bunnyearsmiley:

atarod

New member
اره ایشالا همینطور بشه.کاش سنجش یکم با تو مشورت میکرد :)))))

Immunity

Well-known member
من میگم مینا رو بنشونید روی صندلی بعد من بشینم نظرتون؟؟؟؟؟؟

atarod

New member
احسان زودتر بشونش.ی انتقامی بگیرم من ازین محمد.هه ههههه

atarod

New member
احسان ب حرف من گوش میدی یا این محمدددددد؟؟؟هاااان؟همین الان موضعتو مشخص کن.باید انتقام امروز صبو ازش بگیرم.هه هههههه :)))))

Immunity

Well-known member
باید توی پرسشا قانون باشهااااا:tonguesmiley:........هر فرد یکدانهههههههه.......:applause:

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
منم میگم هر چی مینا بگه ... :**

راسی سحر خودتم نشستیاااا.....ازهمه ماهم با سابقه تری تو انجمن ...اولویت با بزرگتراس:black_eyed:

- - - Updated - - -

منم میگم هر چی مینا بگه ... :**

راسی سحر خودتم نشستیاااا.....ازهمه ماهم با سابقه تری تو انجمن ...اولویت با بزرگتراس:black_eyed:

atarod

New member
دم دوست تک رقمیه خودددم گررررم.پرچم خانوما همیشه بالاس...
اول محمد میشینه ما همه سوالارو بپرسیم انتقامم من بگیرم بعدش اگه جواب گرفتیم نوبتی بقیه رتبه هام میشینن.منم ک رتبه نمیشم پ نمیشینم.ب همین راحتی :))))

kolouche

New member

- - - Updated - - -

:5:
استغفرالله...
من نشستم...
مدارکشم موجوده...
برو ببین
تو فقط ننشستی از بین بچه ها

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
دم دوست تک رقمیه خودددم گررررم.پرچم خانوما همیشه بالاس...
اول محمد میشینه ما همه سوالارو بپرسیم انتقامم من بگیرم بعدش اگه جواب گرفتیم نوبتی بقیه رتبه هام میشینن.منم ک رتبه نمیشم پ نمیشینم.ب همین راحتی :))))

کدوم راحتی!؟؟احسان اگ به سوال پرسیدن بیفته باندازه دفترجه ارشد ایمنی سوال طرح میکنه:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
:))))
حالا ایاقتون رو جا میارم صبر کنید :)

دعوا نکنید نظرسنجی می کنیم،
هرکی میگه مینا بشینه این پست رو لایک کنه.

eeeeeeehsan

New member
هرکی میخواد محمد بشینه این پست رو لایک کنه.
+ یک لایک از طرف خودم برای محمد
09.gif

تا فردا شب هر پستی بیشتر لایک خورد انتخاب میشه واسه صندلی داغ.

eeeeeeehsan

New member
یه پیشنهاد، پایه اید صندلی داغمون رو سایتی کنیم؟ یا تو همین تاپیک باشه؟ همه جواب بدید بچه ها.

بالا