پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

sa@@ra

New member
از تابستون تاحالا همش داری وعده وعید میدی!!! :

تو از 2012 اینجا عضوی؟:21: ولی من یادمه از پارسال سرو کلت پیدا شد :21: تاریخشو عوض کردی؟اگه نه این همه وقت سکوت چرا؟بعد یهو استعدادات و فعالیتت شکوفا شد؟:tonguesmiley:
یعنی بعد این همه وقت که نیومدم اومدم اینو بپرسم فقط:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
چرا چرا همین چن وقت پیش تو افق دیدمش.....سلام مخصوص رسوند بهت :tonguesmiley:
هیییی آنا بی وفا:( هرجا هستی شاد باشی ...

سلام اذرجان. خوشومدی. منتظر شما بودیم تا بازی رو شروع کنیم :28:

مگه چه پ خ ای دادی؟؟ هووووووم؟ اینجا بگی جواب میده ها:)))

نوموگم بهت :tonguesmiley::28:

eeeeeeehsan

New member
تو از 2012 اینجا عضوی؟:21: ولی من یادمه از پارسال سرو کلت پیدا شد تاریخشو عوض کردی؟اگه نه این همه وقت سکوت چرا؟بعد یهو استعدادات و فعالیتت شکوفا شد؟
یعنی بعد این همه وقت که نیومدم اومدم اینو بپرسم فقط

:25r30wi:
__0.0___(3).gif

فکر کردی ما اندازه شما بیکاریم از 2011 تو انجمن عضو باشیم؟ نه عیزم ما از شما بیکارتریم :tonguesmiley:

sa@@ra

New member
:25r30wi:
__0.0___(3).gif

فکر کردی ما اندازه شما بیکاریم از 2011 تو انجمن عضو باشیم؟ نه عیزم ما از شما بیکارتریم :tonguesmiley:

خواستم یک چیزیو تو امتیاز لینک کنم بری ببینی که زحمت پیام رو ندم به خودم:)))
میزنه شما باید مقداری امتیاز به دیگران بدهید:دی کیلیویی مگه برم گاچین کنم امتیاز بدم:smiliess (2): رسیدگی کن

eeeeeeehsan

New member
خواستم یک چیزیو تو امتیاز لینک کنم بری ببینی که زحمت پیام رو ندم به خودم:)))
میزنه شما باید مقداری امتیاز به دیگران بدهید:دی کیلیویی مگه برم گاچین کنم امتیاز بدم:smiliess (2): رسیدگی کن
یعنی در شگفتم تو چطور درس خوندی و تهران قبول شدی

نَکَن، همین 4تا شاخه مویی رو هم که رو سرت مونده بذار باشه حیفه.. میدونی قیمت مو شاخه ای چنده؟!!!

eeeeeeehsan

New member
من خیلی سختمه نه بگم، فرق نمیکنه به کی، کلن به دوست و غریبه نه گفتن رو بلد نیستم!
یکی بیاد یا یکی بزنه تو سر من یا راهش رو به منم بگه..

nahal5555

New member
من خیلی سختمه نه بگم، فرق نمیکنه به کی، کلن به دوست و غریبه نه گفتن رو بلد نیستم!
[/QUOTE
احسان منم دقيقا اين مشکلو دارم و شديدا ازين اخلاقم بدم مياد ولى خوب نميتونم کنار بذارمش...:dadad4:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

hebe.nurse

New member

خب وقتی میدونی اگه نه نگی ،خودت متحمل ضرر میشی یا اصا مطابق میلت نیس چرا نمیگی؟؟ . این دیگه افراطیه و خوب نیس. راهشم اینه فقط یبار برخلاف میلت اصا دل و به دریا بزنو بگو نمیتونم اصلنم نیاز به توضیح نیس. خب اون دیگران باید بدونن نباید درخواست های زیادی داشته باشن......
بعدشم وقتایی ی بله گفتن انقد تاوان داشته باشه ، اون طرف وقتی به خواستش رسید هیچ وقت نمی فهمه تو چقد بخاطرش عذاب کشیدی و خیلی ساده میبینه. این پیشیمونت میکنه....

hebe.nurse

New member
خخخخخخخ بچه ها دسته گل احسانو می بینید؟؟ :65d6a5d6s: اصا روم نمیشه پست بذارممممم :j58r36j3gcr4suxymup

نمیدونم این دوختره چی دیده داره جیغ میکشه گوشای خودم کر شد :sdasdasd:

baran-

New member

خب نه گفتن کلا برای عموم مردم فرایند سختیه...(البته به استثنای خواص)
من خودم تا حالا چندین بار برای این قضیه تاوان دادم و هی خودم و سرزنش کردم....
می دونی همیشه اولین دفعه خیلی سخته به قول معروف آدم می میره و زنده میشه...ولی به ارامش بعدش می ارزه...
می تونی با یه واقعه از پیش تعیین شده شروع کنی؛مثلا بعضیا دائم تقاضاهای غیر معقول و سخت از ادم می کنن اینجا می تونی با خودت قرار بزاری اگه درخواست غیر معقول کرد در کمال احترام بگی که (شرمنده الان گرفتارم؛کلی کار عقب افتاده دارم و... یا اگه کارای اینترنتی باهات دارن می تونی بگی تایم نت اومدنم رو کم کردم و به کارای ضروریم هم نمی رسم)با مثال اوردم که ملموس باشه!!! دفعه اول برات خیلی سخته گاهی تاوان هم داره ممکنه تا یه مدت باهات سرد برخورد کنن
ولی حداقل پیش وجدان خودت سر افرازی.......
البته من دربرابر بعضی افراد هرچی هم که توسختی بیفتم نه نمی گم:یکی پدرو مادرم و پیرزن پیرمرد های فامیل؛چون معتقدم اینا برکتای زندگی اند...

آسمون

New member

:65d6a5d6s:باز پیشنهاد چلچراغا رو قبول کردی؟ پسر یکم جلو نفست وایستا...هر کی اومد جلو شوهر خاس که نباید بگی باشه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

sa@@ra

New member

نَکَن، همین 4تا شاخه مویی رو هم که رو سرت مونده بذار باشه حیفه.. میدونی قیمت مو شاخه ای چنده؟!!!

خوب این چه ربطی داشت؟
من باید واسه امتیاز دادن به یک شخص قبلش مقداری امتیاز به دیگران بدم؟؟؟مسخره نیست
همونجوری که تو قبول نشدی من قبول شدم

- - - Updated - - -

خوب این چه ربطی داشت؟
من باید واسه امتیاز دادن به یک شخص قبلش مقداری امتیاز به دیگران بدم؟؟؟مسخره نیست
همونجوری که تو قبول نشدی من قبول شدم

sa@@ra

New member
سبتگی داره کجا بخوای این کارو انجام بدی جاهای خفن هر پارتی شامل ده تا تار میشه که 100 تومن پولشه:tonguesmiley:
اتفاقا دوستام گفتن یکمی مو از سرم قرض بدم بهشون تو برو فکر خودت باش بچه:tonguesmiley:

بالا