پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

hebe.nurse

New member
عجب اوضاعیه پس.. یکی دیگه از بچه ها جدید هم از طریق پ خ با من در ارتباط بود، همین مشکل رو داشت!!!!!
قطع شدن الآن به خاطر سرور انجمنه، مشکل پیدا کرده چند روزه.

اونوقت وقتی با تبلت یا گوشی هستی این باکس رو داری که تایپ کنی؟ اگه داری وقتی رو دکمه ارسال کلیک می کنی ارسال نمیشه؟ یکم توضیح بده شاید تونستم بفهمم مشکل از کجاست! :smiliess (11):

با گوشی یا تبلت سایت باز میشه ولی فقط نظاره گری عملا هیچ کاری نمیشه کرد...... ینی نمیشه پیام خصوصی گذاشت یا تو تاپیک نظر گذاشت . ولی میشه لایک کرد و گاهیم امتیاز داد. در همین حد.
ببین مثلا میشه از جوابت نقل قول گرف و جواب داد ولی موقع ارسال ی دقیقه مکث میکنه بعد اخطار میده و وارد نمیشه. گاهی جوابای کوتاه رو یهو میفرستاد ولی دیگه بالا بری پایین بیای نمیشد که نمیشد:smiliess (5):

- - - Updated - - -

hebe.nurse

New member
حالا که از کار انصراف دادم بیکار شدم میام اینجا هیشکی نیس که نیس :((((
gal12.jpg

eeeeeeehsan

New member
با گوشی یا تبلت سایت باز میشه ولی فقط نظاره گری عملا هیچ کاری نمیشه کرد...... ینی نمیشه پیام خصوصی گذاشت یا تو تاپیک نظر گذاشت . ولی میشه لایک کرد و گاهیم امتیاز داد. در همین حد.
ببین مثلا میشه از جوابت نقل قول گرف و جواب داد ولی موقع ارسال ی دقیقه مکث میکنه بعد اخطار میده و وارد نمیشه. گاهی جوابای کوتاه رو یهو میفرستاد ولی دیگه بالا بری پایین بیای نمیشد که نمیشد:smiliess (5):

- - - Updated - - -

آووو حالا فهمیدم، خب مشکل از انجمنه دیگه. یخورده هم از نت خوابگاه میشه :smiliess (11): :tsimuzpzwoap1t9y3o7

hebe.nurse

New member
نرووووووو
2.gif

چرا انصراف دادی؟؟؟

میررررم:dadad4:
یکم گیه کن :rolleyessmileyanim:
اخه حرفشون زووووووره میگن ی ماه باید محض آشنایی کار کنی مفت مفت. تازه اونوقت اگه خواستیم اوکی رو میدیم . خب 5 روز رفتم دیدم داره کارام تکراری میشه گفتم قرارداد ببندین گفتن نه زوده. حسم میگف میخوان کار بکشن فقط. گفتم خدافـــــــــــظ. چیزی که ریخته بیمارستان :whistle:

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
احسان معلومه داری حسابی درس میخونیآ :thumbsupsmileyanim:
حالا ی عکس از بساطت بفرس ببینیم در چه اوضاعی. همش میخوری یا میخونی:riz481:

hebe.nurse

New member
بچه ها:sarma: منکه فقط با فیلترشکن میتونم وارد انجمن شم!!!
نکنه انجمنو فیلتر کردن؟!!!:wacsmiley:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
احسان معلومه داری حسابی درس میخونیآ :thumbsupsmileyanim:
حالا ی عکس از بساطت بفرس ببینیم در چه اوضاعی. همش میخوری یا میخونی:riz481:

کی؟؟ من؟؟ نه بابا، من این چند روزه که همش هیئتم، بعدش هم امیدی ندارم به خودم حسش نی :thumbsdownsmileyani

Immunity

Well-known member
ینی برنده شدن آزمونای سنا انقد به آدم انگیزه میده؟؟:21:
خو یکیش بده به احسان ی قلپ انگیزش بره بالاتر ثواب داره مادر :riz277:

:tonguesmiley:...اخه میدونی کجاش جذاب بود !!بدون دلیل قیمت ازمونارئو زیاد کردن ...من ک حرفی ندارم بذا حساب کنم ازمونی میشه 35ت!!!خب اقااحسان قبوووولههه؟

بالا