پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

golabatun

New member
نهال واقعا چه حرفی میزنی؟؟؟تو دانشجوی این مملکتی....چطور به ما جواب نمیدن
یادتون باشه واسه اعتراض به تاریخ امتحان یه سری از بچه ها اومدن اینجا گفتن شما که خوندی چه 2 هفته زودتر چه فرقی میکنه؟؟؟اما باز ما اعتراض کردیم...دیدی چی شد؟؟؟
عزیزم وقتی حق باماست مطمئن باش موفق میشی...یه روزی میاد اونایی که میتونستن میگن کاش یه تلاش کوچیک میکردیم
بابا ما دانشجوها بودیم انقلاب کردیم رژیمو عوض کردیم حالا از عهده یه ظرفیت برنیاییم یه دنیا تاسفه...
خواهشن اگه تهرانین برین....

PMN

New member
سلام دوستان ...نمیدونم چی بگم...اما واقعا از دست همتون ناراحتم...شما که همیشه عاشق ایمنی بودین اصلا واسه ظلمی که امسال بهمون کردن هیچ فعالیتی داشتین؟؟؟؟؟
چه خوشگدرونی؟؟؟با این وضع هیچ کس قبول نمیشه....از کسانی که نزدیک یا خود تهرانن خواهش میکنم به احترام ایمنی هم شده یه فعالیتی داشته باشن...
نه تنها اونایی که امسال امتحان دادن...کسانی که سال بعد میخان ارشد بدن مطمئن باشن ظرفیت ها ازین هم کمتر میشه....
با تشکر

رشته های دیگه رو نمیدونم ولی بچه های ازمایشگاه اگه جون داشتن اول واسه رشته خودشون اعتراض میکردن!

آخرین ویرایش:

golabatun

New member
رشته های دیگه رو ن میدونم ولی بچه های ازمایشگاه اگه جون داشتن اول واسه رشته خودشون اعتراض میکردن!

عزیز دل برادر ما همین کار ها رو کردیم..همین بی خیالی ها...همین هرچی باداباد..که اینجا هیچی سرجاش نیس

nahal5555

New member
نهال واقعا چه حرفی میزنی؟؟؟تو دانشجوی این مملکتی....چطور به ما جواب نمیدن
یادتون باشه واسه اعتراض به تاریخ امتحان یه سری از بچه ها اومدن اینجا گفتن شما که خوندی چه 2 هفته زودتر چه فرقی میکنه؟؟؟اما باز ما اعتراض کردیم...دیدی چی شد؟؟؟
عزیزم وقتی حق باماست مطمئن باش موفق میشی...یه روزی میاد اونایی که میتونستن میگن کاش یه تلاش کوچیک میکردیم
بابا ما دانشجوها بودیم انقلاب کردیم رژیمو عوض کردیم حالا از عهده یه ظرفیت برنیاییم یه دنیا تاسفه...
خواهشن اگه تهرانین برین....
گلاب جونى من تهران نيستم ولى اگه نزديک بودم ميرفتم.حق با توئه.....

kolouche

New member
دسته گل جدید مرکز سنجش آموزش پزشکی در آزمون دستیاری دندانپزشکی

خبرنامه دانشجویان ایران: پس از اعلام نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی، دانشجویان متوجه تغییراتی در ضرایب مواد امتحانی شدند.

به گزارش خبرنگار صنفی- آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ این ضرائب به قدری تعیین کننده بوده است که بسیاری از داوطلبین نتوانسته اند نمره قبولی در این آزمون را کسب کنند.

این آزمون 5 تیرماه برگزار شد و نتایج آن با دو هفته تاخیر اعلام گردید؛ گفتنی است تاکنون سه کلید متفاوت از این آزمون از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده و نکته قابل توجه در اعلام نتایج، تغییرات مؤثر در ضرائب دروسی است که پیش از این، ضریب تعیین کننده در نتیجه نداشته است.

دروس مواد دندانی و دندانپزشکی اجتماعی حالا ضریب بالایی پیدا کرده و به نوعی سرنوشت دانشجویان را تغییر داده است.

به گفته دانشجویان مسئولان مرکز سنجش آموزش پزشکی به این اشتباه اذعان داشته اند اما در گفت‌وگو با دانشجویان معترض با ابراز بی اطلاعی از این نحوه محاسبه قول پیگیری داده اند.

دانشجویان معترض که ابتدا با حضور در وزارت بهداشت جواب مناسبی از رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت نکرده اند، در نهایت موفق شدند با دکتر ضیایی گفت‌وگو کنند که وی قول پیگیری موضوع را داده است.

گفتنی است در آزمون دستیاری، دروس بر حسب اهمیت، تعداد سوالات متفاوتی دارند به عنوان مثال درس جامعه نگر کمترین سوال را دارد و پروتز بیشترین سوال. در این دوره درصد تمام جواب ها جمع و به تعداد سوالات تقسیم شده و به نوعی با میانگیری بدون تراز، عملا به دروس با سوالات کم، ضریب بالایی داده اند (یک سوال جامعه نگر معادل 3 سوال پروتز محاسبه شده است).

این مشکل در کنار مشکل بومی سازی و کاهش ظرفیت، مسئله ساز شده است.

kolouche

New member
بچه ها امسال خیلی کاراشون بهم ریختست...

برا ما هم ی اشتباهاتی کردن... واسه محاسبه درصد....
میگم ک من زبانم 15 درصد حدودا متفاوته با درصدی ک خودم کساب میکنم....

خدایاااااا... فقط بگین کلمو ب کدوم دیوار بکوبم.....

kolouche

New member
نهال جون اصا فک نمیکردم.... من فک میکردم خیلی خراب کنم میشم 60.... بعد ک دیدم خیلی تعجب کردم.... البته بازم خدا رو شکر... چون دوستام از من بدتر بودن...

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان ...نمیدونم چی بگم...اما واقعا از دست همتون ناراحتم...شما که همیشه عاشق ایمنی بودین اصلا واسه ظلمی که امسال بهمون کردن هیچ فعالیتی داشتین؟؟؟؟؟
چه خوشگدرونی؟؟؟با این وضع هیچ کس قبول نمیشه....از کسانی که نزدیک یا خود تهرانن خواهش میکنم به احترام ایمنی هم شده یه فعالیتی داشته باشن...
نه تنها اونایی که امسال امتحان دادن...کسانی که سال بعد میخان ارشد بدن مطمئن باشن ظرفیت ها ازین هم کمتر میشه....
با تشکر

من گلاب تهران بودم میرفتم، سارا که هست جای همه ماها میره :auizz3ffy9vla57584x

آسمون

New member
گلاب جان؟نظورت ازفعالیت چیه؟؟؟
خب من چن تاسایت که توتاپیک اعتراض گذاشته بودن سر زدم و نظر وایمیل گذاشتم.حالا چون اعلام نکردم به شما ناراحتی؟!براتهرانم شرایطم جوری نیس بتونم برم.من یک ماهه حسرت یه روزبیرون رفتن و عشق و حال به دلم مونده بخاطر مامانم.چطوری بکوبم برم تهران:5:

بالا