# پاتوق هماتولوژی #

رها45

New member
دوست عزیز شاید قراره چاب جدید بیاد که تو بازار نتو نستی پیدا کنی
اگه بازم خواستی یکی از دوستام بانک سالی رو خریده ولی نمیخونه بهم پیام بده ببینم میفروشه یا نه

محسن ن ک

New member
سلام دوستان عزیز من نتونستم تا حالا بانک خون سالی رادمن گل افشان و تهیه کنم هر جا میرم نیس که نیس چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کسی هس این کتابو داشته باشه از کجا گرفتید من برم بگیرم اگه یکی محبت کنه کپیش هم به ما بده کافیه چیکار کنم کمکم کنیدددددددددددددددددددد
88515150. ... کتابفروشیه دانشه فک کنم....واست میفرسته...تهرانه

محسن ن ک

New member
تموم تستای با پاسخ تشریحی ک ا فصل 1 تا 3 داشتم از خون
2 فصل ایمنو
کلمات 1 تا 12 504 مرور
تو این ی هفته ک مرخصی بودم

arash-77

New member
بچه ها ببخشیدا من امسال پزشکی قبول شدم بعضی چیزارو نمیدونم

هماتولوژی یعنی چی؟

رها45

New member
سلام بچه ها خوبین؟
یه سئوال برا لودیش بهترین ترجمه کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا لایک نکنید ج بدید..

Doctor Wonder

New member
سلام دوستان ...
من دانشجوی ترم 3 علوم آزمایشگاهی ام.
می خوام برای ارشد آماده شم.
لطفا در مورد منابع ، آزمون های آزمایشی ، نحوه و ساعات مطالعه و... راهنمایی کنید.
سپاس

sadlove

New member
88515150. ... کتابفروشیه دانشه فک کنم....واست میفرسته...تهرانه

سلام دوستان عزیز من متاسفانه سالی رادمنو پیدا نکردم دوست ب شما هم پیم دادم فرمودید دوستون داره ولی ج ندادید حتی با تهران تماس گرفتم نداشتن دو سه تا انتشارات کتابخانه دانشگاه هم نداره دانشجوهای ارشد تو تبریز ندارن ندارن ینی هیشکی این کتابو نخونده چطور جز منابع معرفی شده بلاخره اون کتابفروشی خوب راهنمایم کرد گفت انتشارات صبر کرده ببینه جز منابع میشه چاپ کنه ینی یه کتاب تو ایران جز منابع باشه فقط چاپ میشه ؟ الان شروع کردیم تا ابان صبر کنیم کی برسه دسنتمون کی بخونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟/
کتابفروشی هم گفت بهتره شما گلفشانو بخونید کسی هس در مورد کتاب گل افشان اطلاعی داشته باشه
نظرتون کلا چیه من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

yas13

New member
دوست عزيز هيچ كس نمي تونه يه منبع و رد كنه مثلا بگه شما نخون...
ولي با توجه به اطلاعاتي كه ما به دست اورديم اول هنري بعد برا كامل كردنش گل افشان و بعد هافبراند بعضي از فصلا و جداول اگه از اول بخونين پيام هاي بچه ها رو اطلاعات خوبي از كتاب ها گذاشته شده كه از نظر من خيلياش درسته بعد تصميم بگيرين

باران71

New member
سلام دوستان من تازه واردم لطفا یکی به سوالم جواب بده یه هماتولوژیست بهم کمک کنه لطفا. من لیسانس ژنتیک خوندم و میخوام تازه برای ادامه تحصیل شروع به خوندن کنم میدونم دیره اما نمیدونم چه رشته ایو باید انتخاب کنم فقط میدونم که ژنتیک یا بیو تک نمیخوام. راستش بین سه رشته ی ایمنی ، هماتو و بیوشیمی بالینی موندم. چند هفته پیش چون شنیدم بازار کار هماتو از همه بهتره و نسبت به بقیه بالینی تره کتاباشو خریدم اما وقتی بیشتر تو انجمنای هماتو خصوصا تو فیس بوک گشت زدم دیدم که همیشه بچه های علوم ازمایشگاهی میگن اگه ارشد قبول بشی تو ارشد موفق نمیشی و اگه ارشدو بگذرونی دکترا قبول نمیشی . حالا از شما میخوام بدون تعصب بهم بگین این چقدر صحت داره؟ علتش آزمایشگاهای عملی بچه های علوم آزه؟ ینی من واقعا نمیتونم خودمو بالا بکشم؟ سوال دیگم اینه که اگه نمیشه هماتو بخونم پس بین ایمنی و بیوشیمی بالینی بهترین رشته از نظر فیلد کاریو بهم معرفی کنید. از نظر علاقه برام هیچ فرقی نداره یه بار به علاقم توجه کردم پشیمون شدم . لطف راهنماییم کنید دووستان. راستی یه چیز دیگه من دو روزه دارم تو تاپیکای گروهای مختلف میچرخم و دیدم خیلی از دوستان اشاره کردن که اگه از نو یه رشته ی دکترای حرفه ای مث دندون پزشکی بخونید موفق ترید واقعا انقدر وضعیت بازار کار خرابه؟ ینی با ارشد این رشته ها نمیشه اخرش یه تکنسین آزمایشگاه با حقوق پایین میشیم؟ اخه چرا انقدر به این رشته ها ظلم میشه :sad::

sadlove

New member
دوست عزيز هيچ كس نمي تونه يه منبع و رد كنه مثلا بگه شما نخون...
ولي با توجه به اطلاعاتي كه ما به دست اورديم اول هنري بعد برا كامل كردنش گل افشان و بعد هافبراند بعضي از فصلا و جداول اگه از اول بخونين پيام هاي بچه ها رو اطلاعات خوبي از كتاب ها گذاشته شده كه از نظر من خيلياش درسته بعد تصميم بگيرين

سلام ممنون از راهنمایت من گل افشانو ندارم تهیه کنم یا منتظر سالی رادمن باشم گل افشان بهتره یا سالی رادمن؟

yas13

New member
من كتاب سالي رادمن نديدم ولي گل افشانو دارم كتابيه كه بيشتر بچه هاي قبول شده توصيه كردن منم جواب خيلي از سوالا رو تو كتاب پيدا ميكنم...
باران جان من هماتولوژيست نيستم ولي دارم مي خونم برا هماتو يه كوچولو سنم از بچه ها بيشتره و يه ذره هم نجربه اگه بعنوان يه خواهر حرفمو قبول كني فقط فقط به علاقه ات توجه كن نه به بازار كار شايد شما الان سر خورده شده باشي از رشته اي كه با علاقه انتخاب كردي كه به نظر من جزء يكي از بهترين رشته هاي ايرانه عزيزم چند سال ديگه حسرت اينو مي خوري چرا دنبال علاقت نرفتي بازار كار تو هيچ رشته اي ضمانت خاصي نداره من رشتم ميكروب بوده و اگه هم هماتو بعد از اين همه تلاش در بيام طبق قانون وزارت به عنوان كارشناس ازمايشگاه حق كار ندارم ولي با اين حال دارم ميرم دنباله علاقه ام نه براي كار فقط فقط براي رضايت دروني خودم از خودم اينم توجه كن فقط برا بچه هاي علوم ازمايشگاهي چه با قبولي ايمنو و هماتوحق استخدام به عنوان كارشناساي ازمايشگاه رو دارن
بعد هم البته فقط يه نظر شخصيه اگه بخواي از اول شروع كني بايد بپذيري ٤سال از عمرتو باختي حالا خودت حساب كن اگه تو ٣٠سالگي يه دكتراي ژنتيك باشي بهتره يا يه دندان يا پزشكه تازه كار كه نمي دونه طرحش كجا ميفته ؟؟؟؟؟

سلام لطفا کمک کنید
واقعا بچه هایی که علوم آزمایشگاهی نخوندن نمی تواند با ارشد هماتو تو آزمایشگاه کار کنن
لطف هر چه زودتر راهنمایی ام کنید سپاس

yas13

New member
من نگفتم نمي تونن كار كنن گفتم به عنوان كارشناس ازمايشگاه كار كنن بله واقعيت تلخيه اگه سرچ كنيد تو همين سايت لينك خبرش هست

yas13

New member
http://olumpezeshki.ir/thread8152.html
اين لينك خبرش من اينجوري پيش خودم استدلال كردم كه كارشناس ازمايشگاه يه سمت در ازمايشگاه است كه بچه هايي كه مدرك علوم دارن مي تونن اون سمت و بگيرن البته باز هم نمي دونم شايد تو ازمايشگاه هاي خصوصي شرايط فرق كنه كسي چه ميدونه اين مملكت ضمانت نداره كسي هم از اينده خبر نداره پس فقط به دنبال علاقتون برين كه پشيمون نشين

آخرین ویرایش:

yas13

New member
ببخشين داشتم درس مي خوندم دير جواب دادم حالتونو درك مي كنم منم برا اولين بار كه اين خبرا ديدم دو شبانه روز گريه كردم

بالا