# پاتوق هماتولوژی #

Z0HRE

New member
کو سوالا؟منم دارم دنبالشون میگردم اگ دارین ب ماهم بدین نامردی نکنین نامردا:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

mahabad

New member
هى بچه ها ابجيم اول ابتداييه الان کتاباشو جلد کردم
يادم مياد منم کتابامو دادم بابام برام جلد کرد يادم اومد روزاى اولى که شروع کردم به تحصيل ,تحصيلى که.....
چه ديقه هاى چه روزاى چه سالاى ,گاهى ناراحت گاهى انقد خوشحال که احساس ميکردم تموم دنيا مال منه اون لحظه اى که بهم جايزه ميدادن بچه ها واسم سوت و کف و هورا ميکشيدن اى روزگار اى روزگار,,,,
فک ميکردم تا هميشه تو اوج ميمونم فک ميکردم هميشه اونطور ميمونه که هميشه و تو هرچيزى اول باشم فک ميکردم تمام خواسته هامو ميتونم به حقيقت تبديل کنم, چه روياهاى چه افکارى چه عزت نفسى
هيچ وقت اين اينده الان رو تو ذهنم تصور نکرده بودم حتى واسه يه لحظه ولى........

و زمان بزرگترين حلال دنيا.....

رها45

New member
مهاباد میدونم پیام نور شهرشو میخوام . شاهین دژنیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

science girl

New member
پریسا امروز خیلی درس نخوند ولی نسبت به روزای قبل حداقل کتابا ی ورقی خوردن!!! ;^)
----------=============------------------------------------------
:ad54ad:

sholeh.

New member
Salam bacheha ye soal
age kasi narese lodisho bkhoone, ch ketabi ro bkhoone bhtare?? Mamnoon mishm age javab bedid

محسن ن ک

New member
شنبه بسیار زیاد، 9 صب الی 6 بعد از ظهر
امروزم تازه الان دارم شرو میکنم چون عده....
تا آخر هفته مرخصی گرفتم،برنامه 8 صب الی 8 شب تا 5 شنبه....شک نکنین میخونم چون واسه خوندن مرخصی گرفتم...
عیدتون م مبارک دوستان و همکلاسی ای سال بعد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

hhhmmm

New member
عیدتون مبارک،با آرزوی قبولی برای هرکسی که داره لحظه به لحظه تلاش میکنه و لایقه...

شفق بانو

New member
سلام دوستان خوبم

عیدهمگی مبارک/امیدوارم ایام به کام باشه و درسا خوب پیش بره

ممنون دوست عزیزhhhmmm

hou3004.jpg

رها45

New member
سلام
واااااا اینجا چرا اینقد سوت و کوره.....
من یه مسئله ای پیش اومده شاید یه ماهی نتونستم بخونم .
امیدوارم موفق باشید

yas13

New member
سلام بچه ها
اگه اينجا سوت و كوره مال اينه كه بچه ها دارن بكوب مي خونن
ان شاءا...سال ديگه همه هم كلاسياي هم باشيم
مهنا خانم قرار بود چراغ اينجا گه گداري روشن باشه شما كه زدين كامل چراغو پوكوندين
بچه ها اگه زحمتي نيست يه گزارش تا مباحثي كه خوندين بدين

hhhmmm

New member
من هنوز آنمی هام...
راستی آتاکسی یعنی چی???

آتاکسی یعنی ناهماهنگی و بی نظمی حرکات عضلات،مثلا در سندرم کرنزسایر آتاکسی مخچه ای داریم یعنی اختلال در حفظ وضعیت پیش میاد و از اونجایی که مخچه در بینایی و حرکات چشم نقش بارزی داره ،شاهد مشکلات چشمی مثل فلج عضلات چشم،تخریب رنگدانه چشم و یا کاهش بینایی در این سندرم که همراه با آتاکسی مخچه ایست هستیم

yas13

New member
انمي ها دوره اول بيماري wbc
ايمني فصل ٣
بيو ٢
زبان كلمه درس ٣لزگي و درس ٢كتاب ك ل ا س
گل افشان فصل ٣

sadlove

New member
سلام دوستان عزیز من نتونستم تا حالا بانک خون سالی رادمن گل افشان و تهیه کنم هر جا میرم نیس که نیس چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کسی هس این کتابو داشته باشه از کجا گرفتید من برم بگیرم اگه یکی محبت کنه کپیش هم به ما بده کافیه چیکار کنم کمکم کنیدددددددددددددددددددد

بالا