# پاتوق هماتولوژی #

Z0HRE

New member
ماشالا این همه رقیب:65d6a5d6s:خجالت نمیکشین همتون میخواین هماتو شرکت کنین:p7977cujr38iyymsu8:

Z0HRE

New member
مکسین تو چرا گزارش نمیدی:65d6a5d6s:

باید ی برنامه بذاریم بریزیم سرت ی دل سیر کتکت بزنیم :p7977cujr38iyymsu8::دی

maxin

Well-known member
:smilies-azardl (181:dadad4:
78319_s92k6lcbaxtzwecf.gif

محسن ن ک

New member
سلام ...
من یکی که کم خونی ام ...
میخوام فعلا لوسمی ها رو نخونم ...
برم سراغ انعقاد ...
از انعقاد هیچی سرم نمیشه...:j58r36j3gcr4suxymup

----------------------------------------------------------------------------------
شما چطوری؟[/QUOTE
خوب،هم روحی هم درسی :-D

srn1

New member
دوستان کتاب برای کنکور زیست خوبه واسه رشته ایی که ضریب اون 2 باشه

srn1

New member
من عاشق کتاب هاف براندم خیلی کتاب خوبیه در عین حال که سبک و راحته تست های زیادی ازش میدن

IL-2

Well-known member
سلاااااااااام...
آفرین بچه ها...:a2d3:
ممنون یاس....:thanks:درمورد ایمنی هم استرس نگیر...ب هرحال هرکسی برنامه ریزی خاص خودش رو داره یکی از تابستون شروع میکنه ب خوندن یکی از مهر...
همگی با هم همکلاس شیم صلواااااااات... اللهم صل علی محمد و آل محمد:thanks:

آقا سینا ان شالله قبول میشین...:rose:

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

IL-2

Well-known member
خوش بحالتون من هنوز اول راهم
تافل:درس 6
ایمنی:فصل2
هماتو:فصل اول، از دیروز شروع به خوندن کردم

سلام ...
نگران نباش عزیزم ... ایشالا که میرسی ...
مهمم اینه که پیوسته و مستمر درس بخونیم...

zy zy

New member
سلام به همگی ، دوستان میشه لطف کنین منابع هماتولوژی رو برام بذارین؟ کلا واسه قبولی هماتو چه کتابایی واسه هر درسی لازمه ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین :rose:

shahab72

New member
سلام به همگی ، دوستان میشه لطف کنین منابع هماتولوژی رو برام بذارین؟ کلا واسه قبولی هماتو چه کتابایی واسه هر درسی لازمه ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین :rose:

شما مگه رتبه ۱ سم نشدید پس هماتو چرا؟

Golden phoenix

New member
سلام بچه ها من به همیاریتون احتیاج دارم دو روز پیش من 4کتاب ایمونو ابوالعباس و خون شناسی هنری و بانک خون گل افشان و کتاب تست بیوشیمی QB رو خریدم ولی حالا احتیاجش ندارم و منصرف شدم اگر کسی این کتابارو احتیاج داره من میتونم اونارو پست کنم ایمیلمو میزارم برای دسترسی به من ممنون دوستان
fatemeh.shaddel@yahoo.com

yas13

New member
اگه بخوام دوتا كتابارو چهجور ميتونيد برام بفرستين من اول پول وبايد بدم يا شما اول كتابارو مي فرستين من اهوازم البته ببخشيد كه اينجوري سوال كردم؟بهم تو خصوصي پيام بدين

mahya70

New member
سلام
ببخشید اگه بفرض 20ص مرور بانک خون و 20ص مطالعه جدید داشته باشیم...و همین طور 10 ص مرور هنری و 10 ص جدید...مرور رو چجوری انجام بدم؟با نکته برداری و سریع رد شم....و اینکه ای 40 ص بانک خون رو میشه تو 3 ساعت جمع کرد؟

و بعد رفت سراغ 20 ص از هنری و اونم تو 3 ساعت جمع کرد؟؟

نمیدونم توقع زیادیه یا نه اما بنظرم اگه تنبلی نکنم میشه جمع و جور کرد و فهمیدش؟؟!!

بالا