# پاتوق هماتولوژی #

mahya70

New member
دروس بیو و زیستم تو برنامم گذاشتم اما اصن بهشون نمیرسم .....چیزی نمونده کلاسای دانشگاه شرو شه و وقت الانم و ندارم اما فقط فکرو خیال میکنم..ایمنی فصل 3هنری فصل 2بانک خون فصل 2زبان ک فقط مطلبای کلاسم میخونم فعلاباید بیوشیمی و زیستم بخونمکاش بلد بودم درس بخونم و اون چیزای ک میخوندم و قشنگ یادمیگرفتم...سوالای ک میپرسین و من بلد نیستم و ترسیدم

Z0HRE

New member
دروس بیو و زیستم تو برنامم گذاشتم اما اصن بهشون نمیرسم .....چیزی نمونده کلاسای دانشگاه شرو شه و وقت الانم و ندارم اما فقط فکرو خیال میکنم..ایمنی فصل 3هنری فصل 2بانک خون فصل 2زبان ک فقط مطلبای کلاسم میخونم فعلاباید بیوشیمی و زیستم بخونمکاش بلد بودم درس بخونم و اون چیزای ک میخوندم و قشنگ یادمیگرفتم...سوالای ک میپرسین و من بلد نیستم و ترسیدم

محیا جان اصلا نترس منم اول اینجوری بودم ولی کم کم راه میفتی:28:

Z0HRE

New member
سلام
ببخشید اگه بفرض 20ص مرور بانک خون و 20ص مطالعه جدید داشته باشیم...و همین طور 10 ص مرور هنری و 10 ص جدید...مرور رو چجوری انجام بدم؟با نکته برداری و سریع رد شم....و اینکه ای 40 ص بانک خون رو میشه تو 3 ساعت جمع کرد؟

و بعد رفت سراغ 20 ص از هنری و اونم تو 3 ساعت جمع کرد؟؟

نمیدونم توقع زیادیه یا نه اما بنظرم اگه تنبلی نکنم میشه جمع و جور کرد و فهمیدش؟؟!!

خب الان این 20ص جدید خیلیه باید کمش کنی..مرور20ص قبل هم برمیگرده ب اولین باری ک خوندیش ک ایا خوب خونده شده یا ن؟ک اگ خوب خونده شده باشه مرور20ص توی 45 یا یکساعت تموم میشه

mahya70

New member
ممنونم زهره جان.ب خیال خودم میخواستم زود و خوب تموم کنم کتابا رو...منظورم از زود قبل از دی ماه هست

negin ka

New member
بچه ها بنظرتون هماتو چطوره؟
والا من تو یونی فقط پاسش کردم انقد ک استادامون خوب بودن:(
بنظرتون منم بیام هماتو بخونم؟

tayebe

New member
سلام
ببخشید اگه بفرض 20ص مرور بانک خون و 20ص مطالعه جدید داشته باشیم...و همین طور 10 ص مرور هنری و 10 ص جدید...مرور رو چجوری انجام بدم؟با نکته برداری و سریع رد شم....و اینکه ای 40 ص بانک خون رو میشه تو 3 ساعت جمع کرد؟

و بعد رفت سراغ 20 ص از هنری و اونم تو 3 ساعت جمع کرد؟؟

نمیدونم توقع زیادیه یا نه اما بنظرم اگه تنبلی نکنم میشه جمع و جور کرد و فهمیدش؟؟!!

چرا صفحه صفحه کردین....
هماتو خوندن به صفحه نیس. باید مباحث رو تقسیم کنی و بخونی و مرور کنی.
آنمیا ها. لوسمی . روش های عملی هماتو.
بانک خون هم بهمین نحو فراورده ها . شرایط donor . گروه های خونی.

tayebe

New member
دوستان من رتبه 40واندی امسالم سال اولم بود که ارشد دادم دعا کنید قبول شم...
کتاب دیوید سون رو خوب بخونید...:riz304:

فک کنم میشناسم شما رو :) آقای حبیبی اگه اشتباه نکنم..
زیر پست اعتراض ب ظرفیت ها و کل کل طولانی با اون آقای هماتو. هرچی گفت جوابشو دادین حسابی.
ایشالا قبول بشین.

mohana

Well-known member
چرا صفحه صفحه کردین....
هماتو خوندن به صفحه نیس. باید مباحث رو تقسیم کنی و بخونی و مرور کنی.
آنمیا ها. لوسمی . روش های عملی هماتو.
بانک خون هم بهمین نحو فراورده ها . شرایط donor . گروه های خونی.

سلام...ممنون دوستم
روش های عملی از هنری یا کتاب دیگه؟

tayebe

New member
چرا فک میکنین عقبین... من حین طرح درس خوندم و از آبان ماه شروع کردم اونم با زیست و بیوشیمی اول.
یک بهمن تازه هماتو رو شروع کردم.و تا قبل عید همه دروس رو تموم کردم. فقط بانک خون مونده بود.
مرور کردن و تست زدن از فروردین خیلی مهمه

tayebe

New member
از روی هنری. خصوصا icsh هر تست رو یاد بگیرین.
میتونین از روی مهارت های آزمایشگاهی در خونشناسی گل افشان هم موارد کنترل کیفی هماتو و روش های عملی رو بخونن.ولی فک نکنم کتاب رو پیدا بکنید چون شنیدم خ وقته چاپ نشده.

yas13

New member
بچه ها كو گزارشا؟؟؟؟؟با ذكر ساعت درس خوندنتون و مبحثي كه مي خونين مخصوصا هماتو
يه سوال مهنا خانم برا ايمني(ابوالعباس) هم برا درس خوندن خودتون خلاصه نويسي كردين؟يا يادگيريش نسبت به هماتو اسونتره؟،؟؟،

mohana

Well-known member
بچه ها كو گزارشا؟؟؟؟؟با ذكر ساعت درس خوندنتون و مبحثي كه مي خونين مخصوصا هماتو
يه سوال مهنا خانم برا ايمني(ابوالعباس) هم برا درس خوندن خودتون خلاصه نويسي كردين؟يا يادگيريش نسبت به هماتو اسونتره؟،؟؟،

سلام نه خلاصه ننوشتم...ایمونو بیشتر مفهومیه... ب نظرم یادگیریش آسون تره

mahya70

New member
ممنونم از طیبه جان و بقیه دوستان

امیدوارم تا کنکور هم بهمون سر بزنین و راهنمایی کنین:ad54ad:

mahya70

New member
منو دعبا کنین

خیلی خودمو ب تنبلی میزنم البته شایدم ذاتا تنبلم

mehrdad.b

New member
سلام .منم امروز انمی فقر آهن و خوندم از هنری گل افشان و هاف براند. زیستم 15 صفحه لودیش ..زبانم یه ساعت .

بالا