# پاتوق هماتولوژی #

hhhmmm

New member
فصل 3 سلول ها و بافت های سیستم ایمنی تطبیقی/جدول2-3 گروه های لنفوسیتی / نوشته سلول های گاما دلتا +cd3 و cd4 و cd8 متغیر هستن
ابوالعباس 2010

من ابولعباس 2012 رو دارم...جدول 2_2: نوشته CD4مثبت و cd8 متغیر!
توی کتاب ایمنی د.ک.تر. ب.ش.اش نوشته cd4 منفی!
به نظرم به 2012 اعتماد کنیم بهتره یعنی cd4مثبت درنظر بگیریم..اگه درطی خوندن جایی دیدم منفی بود حتما میگم..

yas13

New member
بچه ها يه پيشنهاد بياين ٢بخش سخت هماتو اختلالات ايتروسيت ها و اختلالات گلبول سفيد رو خلاصه نويسي و دسته بندي كنيم البته اگه دوباره بچه ها فعال شن و مهنا خانم زحمتشو بكشن من نمي دونم چند نفر فايلي كه مهنا خانم گذاشتن رو ديدن ولي من مي گم بارها اين فصلي كه مهنا خانم خلاصه كردن رو خونده بودم (چون دوره زياد ميكنم)ولي حالا كه دسته بندي شدشو ديدم اعتراف مي كنم يه جور ديگه فهميدم البته مم نمي دونم شايد فصلي سخت تر از اين دو فصلم باشه (من پارسال تا همين جا تونستم بخونم)من مي گم ٢فصل و انتخاب كنيم كه زياد وقتتون گرفته نشه البته اگه اونچيزي كه مهنا خانم فرستادن همون خلاصه و نكتهاي شما بوده باشه؟اگه نه بياين به همين فرم دسته بندي وخلاصه نويسي كنيم

yas13

New member
مهنا خانم اون خلاصهاي كه كرده بودين فقط از هنري بود اخه من ٢،٣خط از خلاصه هاتونو اصلا تو كتاب خودم نمي بينم

آن شرلي

New member
سلام محنا جون من تازه عضوم به نظرم بين ما شما از همه درس خون تر باشي چون ميتوني خوب مطالب رو پيدا كني و باهم تطبيق بدي.:thumbsupsmileyanim:

Golden phoenix

New member
سلام بچه ها چرا کتاب هنری دیویدسون از فصل سی شروع میشه؟ویه سوال دیگه از بین کتاب های خلاصه بیوشیمی برای کنکور کدوم مولف یا نویسنده خوبه ؟کتاب زیست مریم خالصئ رو برای کنکور بخونم خوبه یانه چه کتابی دیگه خوبه به جز لودیش؟
ممنون میشم سریع جوابمو بدین

mohana

Well-known member
سلام محنا جون من تازه عضوم به نظرم بين ما شما از همه درس خون تر باشي چون ميتوني خوب مطالب رو پيدا كني و باهم تطبيق بدي.:thumbsupsmileyanim:
شـــــــــــــــــی میـــــــــــــــــگــــــــــــــی؟:5: :))))

mohana

Well-known member
سلام بچه ها چرا کتاب هنری دیویدسون از فصل سی شروع میشه؟ویه سوال دیگه از بین کتاب های خلاصه بیوشیمی برای کنکور کدوم مولف یا نویسنده خوبه ؟کتاب زیست مریم خالصئ رو برای کنکور بخونم خوبه یانه چه کتابی دیگه خوبه به جز لودیش؟
ممنون میشم سریع جوابمو بدین

سلام...به خاطر اینکه هماتولوژی ی بخشی از کتاب هنریه...
این سایتو ببینین..سرفصل ها رو نوشته
http://www.expertconsultbook.com/ex...selectBook=true&decorator=none&type=aboutPage

در مورد کتاب های زیست و بیوشیمی من اطلاع چندانی ندارم دوستان راهنمایی میکنن...

محسن ن ک

New member
یعنی سوراخ کرده کتابارو این بچه،هی میگم دختر گلم،عزیز من کمتر بخون،ب خرجش نمیره،امسال قصد کرده ا رتبه ۱ کم بزنه بالاتر،اصلا منفی ۱ اخه یک منم :-d

Golden phoenix

New member
ممنون میشم سریع جوابمو بدین راستی کتاب تست بیوشیمی qb خوبه برای کنکور بخونم؟

mohana

Well-known member
یعنی سوراخ کرده کتابارو این بچه،هی میگم دختر گلم،عزیز من کمتر بخون،ب خرجش نمیره،امسال قصد کرده ا رتبه ۱ کم بزنه بالاتر،اصلا منفی ۱ اخه یک منم :-d

ورق ورق شده کتابم :tonguesmiley:
یک من دو شما...بحث هم نداریم دیگه :motat::25r30wi:

حداقل جواب سوال اولتون رو ک دادم خو :)
بله بله آی/کیو/بی کتاب تست خوبیه

yas13

New member
بچه ها نگفتين موافق خلاصه نويسي اين دو فصل هستين يكي جواب ما رو هم بده؟؟؟؟؟مهنا خانم كوچه علي چپ نداريما اخه لايك مي كنيد يهني موافقين؟؟؟

mohana

Well-known member
بچه ها نگفتين موافق خلاصه نويسي اين دو فصل هستين يكي جواب ما رو هم بده؟؟؟؟؟مهنا خانم كوچه علي چپ نداريما اخه لايك مي كنيد يهني موافقين؟؟؟

معلوم بود ینی؟ :whistle: :))
راستش رو بخوای من برای هماهنگی نمیتونم وقت بذارم..چون مثه شما کنکوریم... بار قبل هم ک شروع کردیم ب خلاصه نویسی مدیریتش رو یکی از بچه هایی ک کنکوری نبودن زحمت کشیدن برعهده گرفتن...

آخرین ویرایش:

yas13

New member
الان همون دوباره نمي تونه زحمتشو بكشه؟؟؟؟اكي مرسي اوميدوارم حداقل كلاسا كمك كنن بهم

marry

New member

دیویدسون یه کتاب کامله فقط مختص خون شناسی نیست فصلای قبلش در مورد موضوعات دیگس از فصل 29 خون شروع میشه.

mohana

Well-known member
من ابولعباس 2012 رو دارم...جدول 2_2: نوشته cd4مثبت و cd8 متغیر!
توی کتاب ایمنی د.ک.تر. ب.ش.اش نوشته cd4 منفی!
به نظرم به 2012 اعتماد کنیم بهتره یعنی cd4مثبت درنظر بگیریم..اگه درطی خوندن جایی دیدم منفی بود حتما میگم..

بله بهتره ب 2012 اعتماد کنیم....الان تو کتاب من فصل 7 قسمت گیرنده آنتی ژنی گاما دلتا نوشته اکثر سلول های گامادلتا cd4 ,cd8 رو بیان نمیکنن....کتاب شما چی نوشته؟
از بچه های ایمنی هم پرسیدم منتظر جوابشون هستم

m93

New member
سلام بچه ها چرا اول هافبراند رو نمی خونید؟دیوید سون تو کدوم فصلید؟ایمونو ابوالعباس رو میخونید؟ من میخوام ایمونولوژی 4استاد رو بخونم به نظرتون جواب میده؟

mohana

Well-known member
سلام بچه ها چرا اول هافبراند رو نمی خونید؟دیوید سون تو کدوم فصلید؟ایمونو ابوالعباس رو میخونید؟ من میخوام ایمونولوژی 4استاد رو بخونم به نظرتون جواب میده؟

سلام
فعلا ب نظرم اولویت با هنری باشه بهتره ...چون از هافبراند زیاد سوال نمیاد... من فصل لکوسیت ها هستم الان......ایمونو بله ابوالعباس خوبه 4 استاد جواب نمیده

R-H

New member
سلام دوستان کتاب هنری را شما خوندید؟مطالبش خیلی سنگینه:13: من اصلا نمیدونم چه طوربخونم:sadsmiley:

بالا