# پاتوق هماتولوژی #

mohana

Well-known member
بچه ها یه چی بگم ؟
دلم میخاد یه بار دیگه کنکور بدم واسه پزشکی...

هرزمان تصمیم نهاییت رو گرفتی دیگه دودل نباش بچسب ب هدفت ولش نکن :thumbsupsmileyanim:
ان شالله هرتصمیمی ک میگیری ب صلاحت باشه و موفق بشی:a2d3:

mohana

Well-known member
چرا هیچکدومتون ب این دوتا سوال اهمیت ندادیـــــــــــــــن؟:p7977cujr38iyymsu8:
doden-smiley.gif

science girl

New member
زهره خانوم جون عمه دومیم!!! منظور بدی نداشتم

امروز هیچی نخوندم جاتون خالی فقط تفریح کردم
فردا صبحم سرکلاسم باید زود بخابم:riz481:

مهنا جونم من عاشق این شکلکه شدم (دومیه)
کدوم دوتا سوال???

mohana

Well-known member
زهره خانوم جون عمه دومیم!!! منظور بدی نداشتم

امروز هیچی نخوندم جاتون خالی فقط تفریح کردم
فردا صبحم سرکلاسم باید زود بخابم:riz481:

مهنا جونم من عاشق این شکلکه شدم (دومیه)
کدوم دوتا سوال???

منم عاشقشم
doden-smiley.gif
:thumbsupsmileyanim:
همونی ک لینکش رو گذاشتم دیگه :|
دو تا پست آخر این تاپیک:
http://olumpezeshki.ir/thread13587-3.html

banin.veisi

New member
هرزمان تصمیم نهاییت رو گرفتی دیگه دودل نباش بچسب ب هدفت ولش نکن :thumbsupsmileyanim:
ان شالله هرتصمیمی ک میگیری ب صلاحت باشه و موفق بشی:a2d3:
مرسی عزیزممممم
ایشالا همه دوستان موفق باشن مخصوصا تو دوست خوبم

mahya70

New member
]سلام دوستان

من خیلی کند میخونم....حدود 3صفحه در یک ساعت....خیلی از برنامم عقبم با این کند خوندنم

بنظرتون چیکار کنم؟؟؟مثلا هنری 3صفحه در یک ساعت میخونم و اگه ی مطلبی از ی درس دیگه برام یکم آسون باشه حدود4ونیم صفحه تو ی ساعت

خیلی نگرانم...و بدتر اینکه بلدشونم نیستم :(

mohana

Well-known member
]سلام دوستان

من خیلی کند میخونم....حدود 3صفحه در یک ساعت....خیلی از برنامم عقبم با این کند خوندنم

بنظرتون چیکار کنم؟؟؟مثلا هنری 3صفحه در یک ساعت میخونم و اگه ی مطلبی از ی درس دیگه برام یکم آسون باشه حدود4ونیم صفحه تو ی ساعت

خیلی نگرانم...و بدتر اینکه بلدشونم نیستم :(

سلام دوستم... وسواس داری تو خوندن.... دور اول نباید رو مطلب مکث کنی..ب خیلی از اصطلاحات و بیماری ها تو ی فصل ی اشاره کوچولو میشه اما فصل های بعد کامل توضیح داده میشه...
هر مبحثی رو ک میخونی حتما مرور کن ک زحماتت هدر نره...من برا فصل لکوست ها مرورم اینطور بوده ی مطلبی رو ک میخونم فرداش/سه روز بعد/یه هفته بعد/ دو هفته بعد/ یک ماه بعد، مرورش میکنم تا الان ک خوب بوده... حالا تو خودت بر اساس شرایط مطالعه ت جوری برنامه ریزی کن ک برای اولین بار روخونی داشته باشی و بعد چندبار مرور... اونوخ مطلب کامل تو ذهنت میره....
وقتی میبینی مطالب رو ب خاطر سپردی درس خوندن اونقد شیرین میشه:(40):

yas13

New member
سلام mohanaخانم ميشه يه كمكي بمن بكنيد من خيلي سر اين مساله مشكل دارم يه صفحه از هنري واگه خلاصه نويسي و ياداشت برداري كردين عكي شو بذارين مي خوام ببينم چطور بايد خلاصه برداري كنم من تقريبا همه كتاب و مي نوسم هيچ مطلبي برام بي اهميت نيست اگه ممكنه صفحه كه خلاصشو مي ذارين ذكر كنيد كه من تو كتاب با خلاصه شما چك كنم فكر كنم خيلي از ما تازه كارا تو همين موارد كه كلي از زمانمونو مي گيره مشكل داريم من كه تا ننويسم واقعا ياد نمي گيرم اگه بچه هاي ديگه هم مي تونن كمك كنن بسم الله خدا انشالله همتونو قبول كنه

yas13

New member
مي دونم يه تايپيك دارين خلاصه نويسي ولي من نكته نمي خوام مي خوام ببينم چطور دسته بندي مي كنيد از چه مطالبي مي گذرين چه مطلبي هايلايت مي كنيد فقط يه صفحه چگونه درست درس خوندن خودتون اگه جسارت نباشه نشونمون بدين از خلاصه هاتون

yas13

New member
بعد يه چيز ديگه(واي چقدر من مشكل دارم)شوهرم زبانش خيلي خوبه خيلي برا كنكور ارشد خودش ٨٠درصد زد متاسفانه اصلا بمن اجازه خوندن ٥٠٤تافل و نمي ده ميگه بدرد نميخوره ميگه لزگي و كلاستو برو من بت قول ميدم زبانتو خيلي خوب ميزني ولي وقتي ميبينم همه دارن ٥٠٤مي خونن استرس مي گيرتم نظرتون چيه؟؟؟:21:

mohana

Well-known member
سلام mohanaخانم ميشه يه كمكي بمن بكنيد من خيلي سر اين مساله مشكل دارم يه صفحه از هنري واگه خلاصه نويسي و ياداشت برداري كردين عكي شو بذارين مي خوام ببينم چطور بايد خلاصه برداري كنم من تقريبا همه كتاب و مي نوسم هيچ مطلبي برام بي اهميت نيست اگه ممكنه صفحه كه خلاصشو مي ذارين ذكر كنيد كه من تو كتاب با خلاصه شما چك كنم فكر كنم خيلي از ما تازه كارا تو همين موارد كه كلي از زمانمونو مي گيره مشكل داريم من كه تا ننويسم واقعا ياد نمي گيرم اگه بچه هاي ديگه هم مي تونن كمك كنن بسم الله خدا انشالله همتونو قبول كنه

سلام...دیگه خلاصه نویسی انجام نمیشه :)) البته کار ما خلاصه نویسی نبود نکات هنری رو به زبون خودمون مینوشتیم.ب نظرم خوب بود ولی خب از نظر بقیه بچه ها وقتگیر بود دیگه ادامه ندادیم...
باشه فایلو برات میذارم

ham.ad

New member
ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:rose::rose:
http://olumpezeshki.ir/thread13932-44.html

دوستانی که میتونن برن توروخدا از این اعتراض حمایت کنن. حتی اونایی که رتبه خوب دارن یادتون نره پارسال با رتبه 45 هماتو ایران قبول شده ولی امسال فقط تا رتبه 21 میتونه تهران باشه

بالا