# پاتوق هماتولوژی #

sholeh.

New member
salam dustan ... khaste nabashid
bacheha mishe bgin bara zist o imno o bioshimi che ketabai mikhunin? akhe batavajo b zaribeshun fk nakonm khundan manabe moarefi shode lazem bashe .
rasti bara zaban ketab 504 o lezgi kefayat mikone b nazaretun??

mahabad

New member
سلام دوست عزيز شمام خسته نباشى طاعت و عبادتون قبول
عرض شود من برا ايمنى ابوالعباس, برا زيست مجيد مهدوى و برا بيو هم پروين پاسالار ميخونم البته فک نکنم با نداشتن پايه قوى بيو جوابگو بيشتر از پنجاه درصد باشه
برا زبانم بستگى داره به پايه خودتون اگه پايه قوى نيس ميتونى از تافل هم استفاده کنى ياه هر کتاب لغت ديگه اى,,,
موفق و سربلند باشى اميدوارم به دردت بخوره من اينارو ميخونم حالا بچه هاى ديگه اگه اطلاعات کاملترى دارن دوستمون رو راهنماي کنيد

bahar.k

New member
سلام دوستان بنظرشماکدوم م*و*س*س* ه بهتره؟تورو خدا اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارین کمکم کنین

science girl

New member
دیروز ی خرده خون خوندم...فقط همین:sadsmiley:
باشه باشهباشع

- - - Updated - - -

دیروز ی خرده خون خوندم...فقط همین:sadsmiley:
باشه باشهباشع

mohana

Well-known member

28 تیر تا 3 مرداد

همولیز-اختلالات هموگلوبین تا سر تالاسمی های آلفا

biology89

New member
من امروز یکم خون و یکم زست خوندم!
امیدوارم هر روز بهتر و بهتر بشم
برام دعا کنید:auizz3ffy9vla57584x

- - - Updated - - -

mohana

Well-known member

آفریـــــــــــــــن....
مهم اینه که هرروز درسا خونده شه... کم کم بهتر هم میشه ان شالله :smilies-azardl (113

من دیروز تا آزمایش متابی سولفیت خوندم...:auizz3ffy9vla57584x

رها45

New member
چند وقتیه دستودلم به درس نمیره از وقتی خبرحذف زیستا در استخدامی ازمایشگاهای تشخیص طبی رو شنیدم.

نمیدونم چکار کنم دو دلم از یه طرف میگم بی خیال میخونم از طرف دیگه میگم اگه بخونم وقتی دفترچه ها اومد و ما رو حذف کردن الکی 6 ماه عمرمو میزارم برا خون. از طرف دیگه میدونم که رشته خودم هم اخر عاقبت نداره.
حالا موندم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hhhmmm

New member
سلام
http://olumpezeshki.ir/thread8152.html
این مطلبو از یکی از دوستام که زیست بوده پرسیدم و گفتن اهمیت نده واقعا اینطور نیست.به هرحال مگه هماتو چقدر ظرفیت داره.
اگه از چند رشته پذیرش دارن به این معنیه که اون رشته ارشد رو متعلق به همه اون رشته های پایه میدونن.حالا یکی قوی تر و یکی ضعیف تره.

خوب از کجا باید صحتش رو فهمید؟؟؟؟منم به نظرم خبر بی اعتباره

mahabad

New member
بخدا ابجى رها منم واقعا اعصابم خورد شده ميدونم از زيست به هيچ کجا نميرسم, خون هم که اينطورى شده اگه ازمايشگاه بهمون ندن ديگه چى ميمونه توروخدا؟هرکسى هم توان ادامه دادن تا دکترى رو نداره که استاد بشه تازه شايد اونجا هم يه سنگى انداختن زير پاى زيستيا....
خداى اين وسط موندم عجب اشتباهى بود تو کنکور سهل انگارى کردم

hhhmmm

New member
بخدا ابجى رها منم واقعا اعصابم خورد شده ميدونم از زيست به هيچ کجا نميرسم, خون هم که اينطورى شده اگه ازمايشگاه بهمون ندن ديگه چى ميمونه توروخدا؟هرکسى هم توان ادامه دادن تا دکترى رو نداره که استاد بشه تازه شايد اونجا هم يه سنگى انداختن زير پاى زيستيا....
خداى اين وسط موندم عجب اشتباهى بود تو کنکور سهل انگارى کردم

به این زودی خودتو باختی؟؟؟اینا حرفهههه!باور نکن!من پی گیر این قضیه هستم

بالا