# پاتوق هماتولوژی #

yas13

New member
سلام من تست ايمني اي كيو بي
خون اي كيو بي
زيست ملكولي اي كيو بي به علاوه خانه زيست شناسي
بيو گنجينه و اي كيو بي و پاسالار
زبان اي كيو بي

yas13

New member
بچه نه من مي خوام جو بدم نه جيزي ولي خوب استادا يه چيزايي مي گن چون دفترچه سوالامون با ايمني يكيه احتمالا بيوشيمي سخته و خبرايي درباره اين كه امسال زيستمون از هميشه سختره هست و ايمني كه با بچه هاي ايمني يكيه فقط ضرايب متفاوت خواهد بود امسال احتمالا كنكور سختي خواهيم داشت پس از اين به بعد محكم بخونيد ان شاء ا...همتون قبولين ولي از الان تلاشتونو چند برابر كنيد

IL-2

Well-known member
بچه نه من مي خوام جو بدم نه جيزي ولي خوب استادا يه چيزايي مي گن چون دفترچه سوالامون با ايمني يكيه احتمالا بيوشيمي سخته و خبرايي درباره اين كه امسال زيستمون از هميشه سختره هست و ايمني كه با بچه هاي ايمني يكيه فقط ضرايب متفاوت خواهد بود امسال احتمالا كنكور سختي خواهيم داشت پس از اين به بعد محكم بخونيد ان شاء ا...همتون قبولين ولي از الان تلاشتونو چند برابر كنيد

منم فک میکنم این طور باشه متاسفانه ...

Ftm

New member
مرسي :65d6a5d6s:

IL-2

Well-known member

در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند
به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند

:sad:​

*sohi*

New member
سلام دوستان....
یه سوال؟ شما چطوری درس میخونید؟ منظورم اینه که اول یک کتاب رو تموم میکنید و بعد میرید کتاب دیگه رو میخونید یا همزمان چند تا کتاب رو با هم جلو میرید؟ و بعد از خوندن خلاصه نویسی میکنید یا همزمان با درس خوندن؟ البته تو نت و یا حتی همین سایت روشهای مطالعه رو دیدم ولی میخوام تجربه شخصیتون رو بدونم.

IL-2

Well-known member
سلام دوستان....
یه سوال؟ شما چطوری درس میخونید؟ منظورم اینه که اول یک کتاب رو تموم میکنید و بعد میرید کتاب دیگه رو میخونید یا همزمان چند تا کتاب رو با هم جلو میرید؟ و بعد از خوندن خلاصه نویسی میکنید یا همزمان با درس خوندن؟ البته تو نت و یا حتی همین سایت روشهای مطالعه رو دیدم ولی میخوام تجربه شخصیتون رو بدونم.

سلام...
من که فقط واسه خون خلاصه نویسی دارم چون واسه بقیه درس ها نمیرسم ... فقط واسه ایمنی بعضی جاهاش از این کاغذای رنگی میچسبونم ... معمولا یه رو خونی رو مطلب دارم بعد خلاصه نویسی گاهی هم دور دوم...
من که فقط خون و ببانک خون و ایمنی خوندم ... مثلا هر هفته از هر کدومشون یه فصل!

در کل من زیاد درس نخوندم ...
بهتره این سوال رو بچه هایی که برنامه ریزی منظم تری داشتن ج بدن
موفق باشید

dr.ailin

New member
سلام بچه ها

من برا دوسم که زیست بود سوال پپرسیدم که میرسه یا نه.از بهمن شروع کنه میرسه؟؟؟قبولی تو تغذیه راحت تره براش یا هماتو

*sohi*

New member
سلام بچه ها

من برا دوسم که زیست بود سوال پپرسیدم که میرسه یا نه.از بهمن شروع کنه میرسه؟؟؟قبولی تو تغذیه راحت تره براش یا هماتو

سلام دوست عزیز. اگه تلاش دوستتون کافی باشه و بتونه اطلاعاتشو تکمیل کنه چرا که نه حتما میرسه. درباره هماتو و تغذیه هم بستگی به علاقه و استعداد شخص داره نمیشه گفت کدوم براش راحتتره...

ابریشم

New member
سلام من لیسانس زیستم برای ارشد سال اینده میخوام زنتیک پزشکی شرکت کنم در امدش خوبه؟با فوق لیسانش کجاها میشه کار کرد؟بادکترا کلینیک میشه زد؟

dr.ailin

New member
اماهمه بهش میگن تغذیه راحت تره. اما افراد شرکت کننده هماتو کمترن از تغذیه. دوتاشو دوس داره اما نمیدونه کدومو بره

IL-2

Well-known member
سلام من لیسانس زیستم برای ارشد سال اینده میخوام زنتیک پزشکی شرکت کنم در امدش خوبه؟با فوق لیسانش کجاها میشه کار کرد؟بادکترا کلینیک میشه زد؟

سلام ...
من اطلاعات دقیقی ندارم...
میتونید به تالار ٰنتیک مراجعه کنید...
لینکش اینه... ژنتیک

IL-2

Well-known member
ســــــــــــــلام...
دوستان واسه رشته دوم چی انتخاب میکنید؟؟؟؟؟

hhhmmm

New member
دوستان به نظرتون چطور میتونیم بدونیم مثلا برا زیست چند تا سوال میدن؟آخه برا ایمنی ها ضریب 2 داره یعنی برا اونا سوالاش باید بیشتر باشه!درست میگم؟از کجا بدونیم؟

IL-2

Well-known member
دوستان به نظرتون چطور میتونیم بدونیم مثلا برا زیست چند تا سوال میدن؟آخه برا ایمنی ها ضریب 2 داره یعنی برا اونا سوالاش باید بیشتر باشه!درست میگم؟از کجا بدونیم؟
مشخص نیست...
احتملا امسال دیگه تعداد سوالات مشترک هست و فقط ضریب میدذارن و مثل سالهای قبل نیس که ضریب رو با تعداد سوال اعمال کنن...
داره میشه مثل وزارت علوم ...

آخرین ویرایش:

hhhmmm

New member
امسال برا ثبت نام گواهی تایید معدل و فارغ التحصیلی نمیخوان؟چرا فرمش نیست؟

IL-2

Well-known member
امسال برا ثبت نام گواهی تایید معدل و فارغ التحصیلی نمیخوان؟چرا فرمش نیست؟

نه مثه اینکه ... اینا رو باید م.قع ثبت نام به دانشگاه پذیرفته شده ان شاءالله تحویل بدی ...

فقط اسکن اطلاعات شناسنامه ای رو میخوان تا اونجایی که من میدونم...

*sohi*

New member
من که هنوز چند واحدم مونده و خرداد تموم میکنم معدل کل رو برای ثبت نام چی بنویسم؟

بالا