# پاتوق هماتولوژی #

sadlove

New member
شوخی میکنی دمت گرم

محسن جان بابا وضعیت خیلی خرابه ینی
امیدی ب قبولی ندارم؟
رقبام همشون پاسخنامشون میبینم همه رو ج دادن بالاترین درصدها میزنه هماتو مثلا80 ایمنی 70 هس چیکار کنم چطور بخونم یادم بمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا کنه همون قبول شیمممممممممممممممممممم

casper

New member
سلام به برو بچه های فعال هماتو چه خبرا ؟ بچه ها هر کدوم چقد پیش رفتین من که دو هفته نتونستم دوره کنم
همه چیز از سرم پریده خیلی میترسم برای ازمون دوره ای بخش یک و دو هم نرسیدم تمومش کنم:14::13:

- - - Updated - - -

سلام به برو بچه های فعال هماتو چه خبرا ؟ بچه ها هر کدوم چقد پیش رفتین من که دو هفته نتونستم دوره کنم
همه چیز از سرم پریده خیلی میترسم برای ازمون دوره ای بخش یک و دو هم نرسیدم تمومش کنم:14::13:

IL-2

Well-known member
بچه ها آه و ناله رو بذارید کنااارررررررررررررررررر....:p7977cujr38iyymsu8:

با آه و ناله و غر زدن که چیزی حل نمیشه...

بر خدا توکل کنید و اگه خسته شدید یکی دو روز به خودتون استراحت بدید تا ذهنتون فرش شه بعد دوباره شروع کنید البته فقط یک دو روز هااااااااا.......

*sohi*

New member
امیدواری رو از من یاد بگیرید که آخر این ماه که امتحانام تموم بشه تازه میخوام شروع کنم برا ارشد بخونم :thumbsupsmileyanim:

محسن ن ک

New member
محسن جان بابا وضعیت خیلی خرابه ینی
امیدی ب قبولی ندارم؟
رقبام همشون پاسخنامشون میبینم همه رو ج دادن بالاترین درصدها میزنه هماتو مثلا80 ایمنی 70 هس چیکار کنم چطور بخونم یادم بمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا کنه همون قبول شیمممممممممممممممممممم
تا وقت کنکور ک این دوتارو شک ندارم بالای ۷۰ ۸۰ خودمو میرسونم
اون ۳ تا رو کجای دلم بزارم :-d
خدا کمکم کنه این ۳ تارم خودمو میبرم بالا
حرف تو سرم نمیشه باید قبول شم :-d

IL-2

Well-known member
ســــــــــــــــلام...
کسی میدونه آنتی تتیکال یعنی چی؟؟
مثلا میگه آنتی ژن های آنتی تتیکال سیستم کل؟
!

hanas68

New member
یک خبر ... تغییرات در آزمون ارشد بهداشت ۹۴ ، امسال میتوانیم در دو رشته همزمان ثبت نام کنیم و امتحان بدهیم... منبع سنجش پزشکی.آی آر

آخرین ویرایش:

شوکا88

New member
بچ ها این رشت مجموعه علوم ازمایشگاهی چیه اضافه شده؟؟؟؟؟؟
صفه 35 دفترچه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

yas13

New member
سلام من اومدم هر چي بشه به نفع ما خواهد بود چون احتمال قبولي تو رشته ايمنو رو خواهيم داشت مسلما ايمنو ها نميتونن يه درس مثل هماتو رو تو اين مدت كم بخونن ولي ما مي تونيم درس باكتري رو كه خودشون هم توش قوي نيستن بخونيم ...فعلا هيچي معلوم نيست من استرس از اينا ندارم من استرس جلو افتادن امتحان داره اذيتم مي كنه شنيدم از دو تا از اساتيد كه قراره ارديبهشت باشه اون وقت با اين تغيير منابع بايد ...
به نظرمن اين احتمال كه ضريب ٠بشه چون به صراحتا تو دفترچه اومده دوتا رشته امتحاني ميشه امتحان داد و با توجه به نمره ميتونين انتخاب كنيد اينجور كه من شنيدم تعداد سوال ها مدت امتحان همه تغيير خواهد كرد ولي بازم مي گم كمترين استرس رو ما بچه هاي هماتو بايد داشته باشين ولي دعا كنيد امتحان ارديبهشت نباشه

oloom_az

New member
سلام من اومدم هر چي بشه به نفع ما خواهد بود چون احتمال قبولي تو رشته ايمنو رو خواهيم داشت مسلما ايمنو ها نميتونن يه درس مثل هماتو رو تو اين مدت كم بخونن ولي ما مي تونيم درس باكتري رو كه خودشون هم توش قوي نيستن بخونيم ...فعلا هيچي معلوم نيست من استرس از اينا ندارم من استرس جلو افتادن امتحان داره اذيتم مي كنه شنيدم از دو تا از اساتيد كه قراره ارديبهشت باشه اون وقت با اين تغيير منابع بايد ...
به نظرمن اين احتمال كه ضريب ٠بشه چون به صراحتا تو دفترچه اومده دوتا رشته امتحاني ميشه امتحان داد و با توجه به نمره ميتونين انتخاب كنيد اينجور كه من شنيدم تعداد سوال ها مدت امتحان همه تغيير خواهد كرد ولي بازم مي گم كمترين استرس رو ما بچه هاي هماتو بايد داشته باشين ولي دعا كنيد امتحان ارديبهشت نباشه

منم با نظرتون موافقم شرايط الان تقريبا به نفع بچه هاي هماتو شده و كافيه بگن كه بچه هاي ايمنيم بايد به سوالات ايمنوهماتولوژي و بانك خون جواب بدن كه در اينصورت تير خلاص رو بهشون زدن!

b.nafas

New member

بچه ها لطفا از حدس و گمان صحبت نکنید اگه امتحان اردیبهشت باشه این یه ظلم واقعیه و به نظر من نباید ساکت باشیم حداقل یه اعتراض کنیم ..اخه اینجوری نمیشه که ..بابا داعش هم یه همچین کاری نمیکنه به خدا

بالا