# پاتوق هماتولوژی #

IL-2

Well-known member
سلام...
من دیروز 3.5 کم خونی فقر آهن ...
و
0.5 ساعت هم زیست خوندم ...

شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

IL-2

Well-known member
هماتولوزیست ها ی عزیز ...

محسن ن ک
hhhmmm
mohana
mahabad
Z0HRE
science girl
mahya70
رها 45
...

(ببخشید اگه اسم کسی جا افتاده...:dadad4:)

پس گزارش هاتون کووووووووووووو؟؟؟؟!!!!:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8::New (6):
کجایید؟؟؟؟

mohana

Well-known member
سلام
دیروز هماتو و زبان...
ب قول آقا محسن ب مقدار کافی :)

:auizz3ffy9vla57584x

رها45

New member
بچه ها یه سئوال 1.اینکه تو کتاب ضروریات گفته میشه پیش اگاهی بیماری ضعیفه یا خوبه منظور چیه؟ لطفا توضیح بدین .
2. همون کتلب ص346تو درجه بندی لنفوم فولیکولار نوشته به سه قسمت تقسیم میشه در صورتی که تو سطر های پایینی دقیقا خط 13 نوشته در هنگام تشخیص در درجات 3و 4 بیماری قرار میگیره بالاخره کدوم درسته ؟سه دسته هستند یا 4 دسته؟

IL-2

Well-known member
بچه ها یه سئوال 1.اینکه تو کتاب ضروریات گفته میشه پیش اگاهی بیماری ضعیفه یا خوبه منظور چیه؟ لطفا توضیح بدین .
2. همون کتلب ص346تو درجه بندی لنفوم فولیکولار نوشته به سه قسمت تقسیم میشه در صورتی که تو سطر های پایینی دقیقا خط 13 نوشته در هنگام تشخیص در درجات 3و 4 بیماری قرار میگیره بالاخره کدوم درسته ؟سه دسته هستند یا 4 دسته؟

1) پروگنوز یا پیش آگهی یعنی اینکه روند بیماری در آینده چطوره؟ بیمار چند سال زنده میمونه؟ آیا بهبودی حاصل میشه؟ با چه علائمی در آینده روبروه...
پروگنوز خوب یعنی اینکه اینده و درمان بیماری امید بخشه و روند بیماری خوب پیش میره ...
پروگنوز بد یا ضیف یعنی اینکه طول عمر فرد کم میشه و علایم خ شدید و بدخیم داره ...

2) نیاز به تفکر داره ...

mahya70

New member
سلام

من این شنبه باید برم دانشگاه
13 واحد تءوری و آزمایشگاشون+4واحد کارورزی+ک.لاس زبانم+رفت و آمدای ک.لا سا

عایا وقت خوندن برام میمونه
امیدوارم

رها45

New member
1) پروگنوز یا پیش آگهی یعنی اینکه روند بیماری در آینده چطوره؟ بیمار چند سال زنده میمونه؟ آیا بهبودی حاصل میشه؟ با چه علائمی در آینده روبروه...
پروگنوز خوب یعنی اینکه اینده و درمان بیماری امید بخشه و روند بیماری خوب پیش میره ...
پروگنوز بد یا ضیف یعنی اینکه طول عمر فرد کم میشه و علایم خ شدید و بدخیم داره ...

2) نیاز به تفکر داره ...

itجونم ممنون گلم لطف کردی

رها45

New member
سلام

امیدوارم

مهیا جان با برنامه ریزی میتئنی برسی فعلا الویت با دانشگاه و برنامه هاته برا کنکورم خدا بزرگه.با استرس وارد کردن به خودت فقط از برنامه هات عقب میمونی به خودت فرصت بده تا بتونی بدون استرس پیش بری وبه نظر من کاری رو که از تواناییت خارجه رو انجام نده چون باعث دل زدگی میشه این نظر من بود امیدوارم موفق باشی عزیز.

- - - Updated - - -

سلام

امیدوارم

مهیا جان با برنامه ریزی میتئنی برسی فعلا الویت با دانشگاه و برنامه هاته برا کنکورم خدا بزرگه.با استرس وارد کردن به خودت فقط از برنامه هات عقب میمونی به خودت فرصت بده تا بتونی بدون استرس پیش بری وبه نظر من کاری رو که از تواناییت خارجه رو انجام نده چون باعث دل زدگی میشه این نظر من بود امیدوارم موفق باشی عزیز.

mahabad

New member
هماتولوزیست ها ی عزیز ...

محسن ن ک
hhhmmm
mohana
mahabad
Z0HRE
science girl
mahya70
رها 45
...

(ببخشید اگه اسم کسی جا افتاده...:dadad4:)

پس گزارش هاتون کووووووووووووو؟؟؟؟!!!!:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8::New (6):
کجایید؟؟؟؟
سلام دکتر جان
عرض شود که بنده چن روز بود نت نداشتم ببخش دير جواب دادم
ميبينم که به اهن رسيدى خوشحالم کردى ايشالا روز به روز کيفيت و کميت درسات بالا بره

IL-2

Well-known member
سلام دکتر جان
عرض شود که بنده چن روز بود نت نداشتم ببخش دير جواب دادم
ميبينم که به اهن رسيدى خوشحالم کردى ايشالا روز به روز کيفيت و کميت درسات بالا بره

سلام ...
ممنووووون ...
آره فصل کم خونی ها رو شروع کردم ...
راستش من یه ذره استرس مبحث انعقاد رو داشتم واسه همین قبلش یه نگاه سرسری و جامع به انعقاد کردم بعد اومدم سراغ کم خونی ....

mahabad

New member
کار خوبى کردى گاها که خوندنت تموم شد يا دوره کردنت يه نگاه اجمالى بنداز همين طور ورق بزن من با اين کار استرس نميگيرم که هيچ مشتاقم ميشم امتحانش کن جالبه

yas13

New member
سلام من اومدم ميدونم منتظرم نبودين :riz481:
بچه ها مهنا خانم دوباره فعال شين شما به ما روحيه مي دين با گزارشاتون من نميدونم مي تونم قبول شم يا نه فعلا خيلي درگيرم هم با خودم روحيم ضعيف شده همش فكر مي كنم اگه اهواز پذيرش نزنم چي ميشه خوب شرايطم خيلي متفاوته ولي اگه قبول شدم صد در صد مديونه بچه هايي هستم كه اينجا گزارش ميزارن

yas13

New member
بچه ها من فصل كم خونيم هنري
گل افشان فصل دو رو تمام كردم
ابوالعباس فصل دو رو تمام كردم ولي راستش احساس مي كنم خيلي عقبم خيلي روحيمو باختم

yas13

New member
يعني من عاشق لايك كردناتونم من مي گم دپسوردم لايك مي كنيد خوب بجاي لايك بهم روحيه بدين...
بچه ها يه سوال مگه هماتو ٤٥ظرفيت قبولي با بين الملل نداره خوب يعني تا رتبه ٤٥قبوله؟در صورتي كه من تو ليست قبوليا رتبه ٦٠خورده اي ٨٠ديدم چه طورياست؟؟؟؟؟لطفا لايك نكنيد جواب بدين:rose:

yas13

New member
جالب اينكه ٤١شهيد بهشتي اورده
رتبه هاي دقيق ٥١-٦٠-٦٦-٦٨-٧٣-٧٤-٧٨-٨٠-٨٢-٨٢-٨٩

mahabad

New member
سلام ياس خوش اومدى
ببين دوست عزيز جوابش ساده ست کسايي که بين الملل اوردن نرفتن يا يه سرى بدليل مشکلات يا اين که از رتبه و يا احتمالا شهرى که قبول ميشدن ناراضى بودن اصلا همونجورى ولش کردن خوب طبيعتا ظرفيته ميمونه واسه اوناى که رتبه شون به قول شما 60 يا 80بوده

tayebe

New member
امسال با 41 بهشتی آوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟یا بین الملل بهشتی منظورتونه؟
احتمالا بین الملل بوده....
من با 30 مشهد قبول شدم

سلام

احتمال زیاد اینا از سهمیه استفاده کردند

رتبه 32 و 41 شهید بهشتی قبول شدن

همکلاسی منم که 1 شده شهید بهشتی رفته

این چه وضعیه....

بالا