# پاتوق هماتولوژی #

mohana

Well-known member
Salm doostan , khaste nabashid .bacheha ye soal darm lotfn age kasi etla dare komakm kone . Man b omid khoda az mehr mah term 7om mishm (olum Az) rastesh khastam emsal konkur nadam va kam kam bkhunam o sale vasat
tarh konkur bedam vali alan migan nemishe vasate tarh kokur dad , shoma midunid k mitunam
sahmieye 1 bar konkuramo sale vasate tarh estfade konam???

سلام. ب نظرم شما زنگ بزن سازمان سنجش از خودشون بپرس ک دیگه با اطمینان انتخاب کنی...

- - - Updated - - -

من حداقل تا یک هفته گزارش نمیدم...
همگی موفق باشین :riz304::rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Z0HRE

محسن ن ک

New member
رها جونم ایشالا ک بابایی هرچی زودتر خوب بشه:heart:

یاسی جون خیلی حال میده نخوای غذا درست کنی:black_eyed:

من امروز دلمه درست کردم داغون شدم وسطش نزدیک بود گریه م بگیره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم امروز یه عالمه درس خوندم:smilies-azardl (181

ایشالا سال دیگ هممون قبول شیم بگین آمین...

عمرا اگر غذا درست کردن بلد باشی :دی

محسن ن ک

New member
Salm doostan , khaste nabashid .bacheha ye soal darm lotfn age kasi etla dare komakm kone . Man b omid khoda az mehr mah term 7om mishm (olum Az) rastesh khastam emsal konkur nadam va kam kam bkhunam o sale vasat
tarh konkur bedam vali alan migan nemishe vasate tarh kokur dad , shoma midunid k mitunam
sahmieye 1 bar konkuramo sale vasate tarh estfade konam???

با اطمینان کامل میگم ک میتونید

Z0HRE

New member
عمرا اگر غذا درست کردن بلد باشی :دی

حیف اینجا خونواده نشسته وگرنه ی جواب بهت میدادم دندون برات نمونه:دی

- - - Updated - - -

بنظر من شما متاهلارو باد کلا حذف کنن :)
هرچند حذفم نکننم فرقی نداره حذف میشید :-d

حسووووووووووود

mahabad

New member
سلام بچه ها خوبييد؟
اقا کتاب تست واسه بيوشيمى و ايمنى خصوصا و زيست و زبان لطفا بهم معرفى کنيد چه اوناى که فقط جواب تستى داره چه اوناى که جواب تششريحى دارن لطفا راجبش مختصر توضيحاتم بديد

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خوبييد؟
اقا کتاب تست واسه بيوشيمى و ايمنى خصوصا و زيست و زبان لطفا بهم معرفى کنيد چه اوناى که فقط جواب تستى داره چه اوناى که جواب تششريحى دارن لطفا راجبش مختصر توضيحاتم بديد

mohana

Well-known member
سلام بچه ها خوبييد؟

سلام
بیوشیمی تست جعفرنژاد و زیست کتاب تست عبادی انتشارات کتابخانه فرهنگ...هردوکتاب مجموعه تست های وزارت بهداشت و علوم و آزاد هست با جواب تشریحی.... این دوتا کتابو دوستام پیشنهاد کردن

آخرین ویرایش:

mahabad

New member
سلام
بیوشیمی تست جعفرنژاد و زیست کتاب تست عبادی انتشارات کتابخانه فرهنگ...هردوکتاب مجموعه تست های وزارت بهداشت و علوم و آزاد هست با جواب تشریحی.... این دوتا کتابو دوستام پیشنهاد کردن

مرسى دوست خوبم
واسه ايمنى و زبان چى دوستم ؟ بيوشيمى جعفرنژاد هم. انتشارات فرهنگه ؟
ممنون ازلطفت

mohana

Well-known member
برا این درسا انگار آی/کیو/بی بهتره... زبان کتاب "برای کنکور" هم خوبه...
خواهش میکنم...

آخرین ویرایش:

mahabad

New member
فقط اگه ممکنه شمارهوانتشارات کتابخانه ى فرهنگ هم بزاريد چون شهرستانم بايد سفارش بدم

محسن ن ک

New member
در بیمارانی ک اسپلنگتومی میکنن، ترمبوسیتوز داریم یا ترومبوسیتوپنی؟چرا؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin
بالا