# پاتوق هماتولوژی #

biology89

New member
آره یه فکری هم باید برای ماه رمضون کرد
164.gif
خب ماها که نمیریم سرکار میتونیم ساعت خوابمونو تغییر بدیم از افطار تا سحر درس بخونیم،روزا بخوابیم البته نظر بقیه خیلی محترمه شاید نتونن اینطور باشن:smiliess (3):

biology89

New member
من ی پیشنهاد دارم...
برا هماتو برنامه ریزی مبحثی نسبت به صفحه ای فکر میکنم بهتر باشه

مثلا ی نمونه "

اگه کل مگالوبلاستی با هم باشه خیلی بهتره.... چون باید کوبالامین و فولات با هم خونده شه، تفاوتاش بررسی شه... چون سوالات مفهومیه با هم بخونیم بهتره
بقیه مباحث هم همینطور مربوطن ب هم...
مهنا جون باهات موافقم ولی چون ما تسلط نداریم به کتاب نمیتونیم اونطور برنامه ریزی کنیم ولی شما میتونی برامون اینطور برنامه ریزی کنی:heart:

mohana

Well-known member
من چک کردم کتابم مثه زهرس.ترجمه فرید حسینیه ولی اصل مطلبش که یکیه شاید صفحاتش فرق کنه

پس فقط کتاب من متفاوته :)) سال 2 دانشگاه تو جو بودم رفتم ابوالعباس خریدم فقط چند صفحه ازش خوندم :25r30wi:

منم هیچ وقت به برنامه هام عمل نمیکنم ولی امیدوارم ایندفه تو رودربایسی قرار بگیرم عمل کنم:25r30wi:

نه دیگه این دفه باید عمل کنی ب برنامه :) همه مون... البته من مجبورم تابستون کم درس بخونم ولی خودمو بهتون میرسونم :smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

biology89

New member
من خودم کند خونم با این برنامه روزی بایر 14_15 ساعت درس بخونم تازه سر کار هم میرم امیدوارم همتو ن موفق با شین زهره
جون خواهری زحمت گشیدی گلم اجرت با خدا
رها جون هر 10روز 50صفحه ایمنی 50صفحه هماتو رو میتونی بخونی عزیزم،میتونی فعلا هافبراند رو نخونی،بد به دلت راه نده:tsimuzpzwoap1t9y3o7

mohana

Well-known member
مهنا جون باهات موافقم ولی چون ما تسلط نداریم به کتاب نمیتونیم اونطور برنامه ریزی کنیم ولی شما میتونی برامون اینطور برنامه ریزی کنی:heart:

حتما خواهری... فقط من کنکورمو بدم بعد برنامه رو مینویسم...:28:
بهتره هرکسی ک میتونه برنامه پیشنهادیش رو بنویسه هرکدوم ک از نظر همه بهتره با اون پیش میریم
نظرتون؟

آخرین ویرایش:

biology89

New member
پس فقط کتاب من متفاوته :)) سال 2 دانشگاه تو جو بودم رفتم الوالعباس خریدم فقط چند صفحه ازش خوندم :25r30wi:

نه دیگه این دفه باید عمل کنی ب برنامه :) همه مون... البته من مجبورم تابستون کم درس بخونم ولی خودمو بهتون میرسونم]
آره،قضیه حیثیتیه:25r30wi:
عزیزم تو تابستونم نخونی جلوتر از مایی
اصلا شاید لازم نباشه تو بخونی:smilies-azardl (12):28:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

biology89

New member
بهتره هرکسی ک میتونه برنامه پیشنهادیش رو بنویسه هرکدوم ک از نظر همه بهتره با اون پیش میریم
نظرتون؟
نظرت عالیه:rose:
مرسی عزیزدلم:28:

mahabad

New member
منم هیچ وقت به برنامه هام عمل نمیکنم ولی امیدوارم ایندفه تو رودربایسی قرار بگیرم عمل کنم:25r30wi:

تا اينجا از زير برنامه در رفتيم و قبولم شديم ولى فک کنم اخر خطه بايد ديگه برنامه بزاريم

mahabad

New member
نظرتون؟
نظرتون عاليه ولى من متاسفانه نميتونم برنامه ريزى کنم منو ببخشيد
برنامه هاى شمارو من چشم در راهم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

mahabad

New member
پس فقط کتاب من متفاوته :)) سال 2 دانشگاه تو جو بودم رفتم الوالعباس خریدم فقط چند صفحه ازش خوندم :25r30wi:

نه دیگه این دفه باید عمل کنی ب برنامه :) همه مون... البته من مجبورم تابستون کم درس بخونم ولی خودمو بهتون میرسونم]
اصلا شاید لازم نباشه تو بخونی:smilies-azardl (12):28:

مهم يادگيرى مطالبه من ديدم کسايي رو که خيلى کم خوندن و عالى هم نتيجه گرفتن ايشالا از اون دسته ادما باشى

mahabad

New member
دوستان من واسه بيوشيمى کتاب براى کنکور دکتر پروين پاسالر رو دارم ولى خيلى بسته و خلاصه هست کتاب ديگه اى که حجمش زياد نباشه. وبتونه کمکم کنه سراغ نداريد ؟

اصلا شاید لازم نباشه تو بخونی:smilies-azardl (12):28:[/QUOTE]

مهم يادگيرى مطالبه من ديدم کسايي رو که خيلى کم خوندن و عالى هم نتيجه گرفتن ايشالا از اون دسته ادما باشى

mahabad

New member
لطفا يه کتاب تست خوب هم واسه بيو شيمى و زىست بهم معرفى کنيد

mohana

Well-known member

دنبال کتاب تست با جواب تشریحی میگردم
چندوقت پیش دوستم کتاب زیست سلولی و مولکولی عبادی رو پیشنهاد کرد ولی من پیدا نکردم... همراه با جواب تشریحیه میگن کتاب خوبیه...
کتاب 3m هم جواب تشریحی داره..از کتابخونه امانت گرفته بودم ولی تا سوالای سال 87 رو داره..جدید نیس متاسفانه...

رها45

New member
کتاب ضروریات بیوشیمی رضا محمدی کتاب خوبیه البته یکی از هم کلاسیام که بیوشیمی بالینی میخونه میگفت و میگفت که اکثر هم کلاسیاش اینو خوندن منم میخام اگه خدا بخواد اونو بگیرم

mahabad

New member
چندوقت پیش دوستم کتاب زیست سلولی و مولکولی عبادی رو پیشنهاد کرد ولی من پیدا نکردم... همراه با جواب تشریحیه میگن کتاب خوبیه...
کتاب 3m هم جواب تشریحی داره..از کتابخونه امانت گرفته بودم ولی تا سوالای سال 87 رو داره..جدید نیس متاسفانه...

ممنون واسه بيوشيمى چى

- - - Updated - - -

ممنون واسه بيوشيمى چى

mahabad

New member
کتاب ضروریات بیوشیمی رضا محمدی کتاب خوبیه البته یکی از هم کلاسیام که بیوشیمی بالینی میخونه میگفت و میگفت که اکثر هم کلاسیاش اینو خوندن منم میخام اگه خدا بخواد اونو بگیرم
ايشالا ولى کتاب خودمم يه چيز مثل ضرورياته, نميدونم که کتابو مطالعه کردى يا نه ولى تقريبا ضرورياته

- - - Updated - - -

ايشالا ولى کتاب خودمم يه چيز مثل ضرورياته, نميدونم که کتابو مطالعه کردى يا نه ولى تقريبا ضرورياته

maxin

Well-known member
تست زیست سلولی ملکولی _انتشارات کتابخانه فرهنگ.
گنجینه جامع وطبقه بندی شده بیوشیمی_انتشارات کتابخانه فرهنگ.
اینا تست با پ تشریحی هستن .تصمیم با خودتون.
90C27281.jpg
displayimage.aspx

آخرین ویرایش:

Z0HRE

New member

برا بیوشیمی من نجات شکوهی رو دارم...کتاب پاسارا هم خوبه.نجات شکوهیم سربسته گفته.

برای تست بیوشیمی من جعفرنژاد رو دارم و برای زیست آی.کیو.بی

Z0HRE

New member
بچه ها برنامه فک نکنم فشرده باشه ده روز خیلیه هااااااااا:whistle:

منم منتظر برنامه ی بقیه میمونم :smiliess (9):

بالا