# پاتوق هماتولوژی #

maxin

Well-known member
لطفا راهنمایی بفرمایید:
من دارم زیست لودیش می خونم...بیوشیمی هم استرایر وهارپر(که خیلی زیاد میشه)
شما چطوری به کتابهای مختصر بسنده کردید مثلا زیست مهدوی....یا بیوشیمی نجات شکوهی (یا کتابای برای کنکور)....مگه نباید پایه قوی باشه؟ اینا برای کنکور کافی هستن؟
لطفا راهمایی کنید که منم وقتمو تلف نکنم.

آخرین ویرایش:
سوال از همه دارم لطفا راهنمایی بفرمایید:
شما چطوری به کتابهای مختصر بسنده کردید مثلا زیست مهدوی....یا بیوشیمی نجات شکوهی (یا کتابای برای کنکور)....مگه نباید پایه قوی باشه؟ اینا برای کنکور کافی هستن؟

سلام مکسین خان
به نظر من خیلی خوبه که پایه ای شروع کردی اگه وقتی هم که داری تا امتحان تنظیم کنی که به همه دروس برسی عالیه من مشکلی نمیبینم اتفاقا دیدم کسایی رو که هارپر ولودیش خوندن
کتابای خلاصه صد در صد سوالا را جواب نمیده به خصوص اگه پایه ضعیف هم باشه ولی برای کسی که پایه قوی داشته باشه یا حداقل علوم آزمایشگاهی باشه میتونه به یه درصد قابل قبول برسه از طرف دیگه کسی که وقت کمی داشته باشه مثلا دانشجو باشه یا شاغل باشه نمیتونه رفرنس بخونه دیگه پس عاقلانه ترین کار خوندن کتاب خلاصس
زیاد خودتون رو درگیر رفرنس ها نکنید سعی کنید چیزی که دارید وبقیه کسایی که قبول شدن تایید کردن رو با دقت بخونید حتما موفق میشید
به امید موفقیت همه....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

شفق بانو

New member
سلام داداش مکسین
به نظر من مهدوی عالیه
نجات شکوهی حقیقتشو بخوایین هنوز نگرفتم /اما تعریفشو شنیدم .:rolleyessmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

biology89

New member
پریسا جون فک کنم خیلی فرق نداشته باشه کتاب ما با ضروریات.نظرت چیه؟کتابمونو عوض کنیم؟

mohana

Well-known member
لطفا راهنمایی بفرمایید:

سلام مکسین خان
به نظر من خیلی خوبه که پایه ای شروع کردی اگه وقتی هم که داری تا امتحان تنظیم کنی که به همه دروس برسی عالیه من مشکلی نمیبینم اتفاقا دیدم کسایی رو که هارپر ولودیش خوندن
کتابای خلاصه صد در صد سوالا را جواب نمیده به خصوص اگه پایه ضعیف هم باشه ولی برای کسی که پایه قوی داشته باشه یا حداقل علوم آزمایشگاهی باشه میتونه به یه درصد قابل قبول برسه از طرف دیگه کسی که وقت کمی داشته باشه مثلا دانشجو باشه یا شاغل باشه نمیتونه رفرنس بخونه دیگه پس عاقلانه ترین کار خوندن کتاب خلاصس
زیاد خودتون رو درگیر رفرنس ها نکنید سعی کنید چیزی که دارید وبقیه کسایی که قبول شدن تایید کردن رو با دقت بخونید حتما موفق میشید
به امید موفقیت همه....

سلام
نظر من هم همینه... بهتره از تجربیات کسایی ک قبول شدن استفاده کنیم...
ان شالله همگی بهترین نتیجه رو بگیرین

science girl

New member
فکر نکنم لازم باشه
سر فصل ها که همونن و فقط ترجمه شون فرق داره:21:
نظرت چیه شما?

آخرین ویرایش:

science girl

New member
:smilies-azardl (113کاملا موافقم دوستم. حالا که مکسین جان زحمت کشیدن سرفصلا رو گذاشتن کلا خیالمون راحت شد و حرفی نمیمونه:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

mahabad

New member
سلام سلام بچه ها چطوره حال شما.... ؟؟
خواهشا هر کى اطلاعات داره جواب بده
درسته ادم که يه رشته رو انتخاب ميکنه بايد بهش علاقه داشته باشه ولى اين وسط چيزاى ديگه م مهمه شايدم واسه من مهم باشه و بچه هاى اين تايپيک واسشون مهم نباشه خلاصه اينو گفتم خداى نکرده از هيچ جهتى کوچکترين جسارتى نباشه
من اطلاعات در مورد استخدام هماتولوژى لازم دارم کجاها به طور دقيق استخدامى داره و جدا از استخدامى حقوقش هم برام مهمه حالا تو هر شهرى که هستيد و حقوق هر جاى که استخدام بشى رو اگه بگيد ممنون ميشم

- - - Updated - - -

سلام سلام بچه ها چطوره حال شما.... ؟؟
خواهشا هر کى اطلاعات داره جواب بده
درسته ادم که يه رشته رو انتخاب ميکنه بايد بهش علاقه داشته باشه ولى اين وسط چيزاى ديگه م مهمه شايدم واسه من مهم باشه و بچه هاى اين تايپيک واسشون مهم نباشه خلاصه اينو گفتم خداى نکرده از هيچ جهتى کوچکترين جسارتى نباشه
من اطلاعات در مورد استخدام هماتولوژى لازم دارم کجاها به طور دقيق استخدامى داره و جدا از استخدامى حقوقش هم برام مهمه حالا تو هر شهرى که هستيد و حقوق هر جاى که استخدام بشى رو اگه بگيد ممنون ميشم

بالا